Wioooosna :D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Normalnie u nas juz wiosna jest hehe - temp caly czas ~| 8 stopni, drzewa zakwitaja na bialo, pokazuja sie zonkile, ptaszki swiergola rano hehe - normalnie czas zeby sie zakochac hehehe

  
 
to ja sie chyba do Was przeprowadze ja chce juz cieplo
  
 
a u mnie dalej pizdzi jak w Kieleckiem
  
 
ej Q co za zamet siejesz - ja tu tak piknie pisze o pogodzie w irl a Ty narzekasz hehe - fakt - wieje czasem ale nie jest zle - juz nie marudz MARUDO
  
 
Jak chcecie zobaczyc co to wiatr zapraszam do mnie.
Nie dość że śnieg to jeszcze wiatr...zimno...
 
 
ee dziekuje - ja tam mam dosc chorowania - a w zimnym i wietrznym pewnie raz dwa bym sie znow zalatwil - jakos nie mam w zwyczaju nosic czapki - gel by sie polamal
  
 
Faktycznie, gel i czapka nie idzie w parze.
Ja ze swoja się nawet przeprosiłam
 
 
ja zamast gelu to musu uzywam.. i nawet mi sie fryz z czapka dogaduje
  
 
A mnie nawet ta zima pasuje.
Ale jak przyjdzie wiosna to też będzie
  
 
Ale i tak najlepsiesza jest jesień
 
 
Cytat:
2006-02-16 20:41:58, storm pisze:
Ale i tak najlepsiesza jest jesień


A wcale nie, bo lato
  
 
Ja od kiedy nie mam wakacji 2 miesiące nie lubie lata
 
 
Cytat:
2006-02-16 20:41:58, storm pisze:
Ale i tak najlepsiesza jest jesień



domyslam sie dlaczego


ja nic juz tu nie pisze bo do wiosny jeszcze daleko
  
 
ja tez lubie jesien...

a szczegolnie pewne roczniki
  
 
Ja nie lubie jesieni ze wzgledu na pewne liczby.. raczej dlatego ze jest kolorowo, romantycznie i w ogole .... deszczowo
 
 
eee tam ja zaliczylem szczekopad po tym jak odnalazlem date produkcji swojego auta (no w zasadzie to ojciec znalazl )
  
 
ja mam jeszcze z datą auta nie tak zle bo sam ją znam i nie jest tak zle choć mogłoby byc lepiej tzn młodziej a nie takiego starego grata juz mam
  
 
eee ze to najlepszy rocznik to ja wiedzialem... ale ze najlepszy miesiac to juz nie... jak sie dowiedzialem ze to najlepsze dwa dni tego miesiaca to juz w ogole
  
 
mój pierwszy pojazd DF był dobrym rocznikiem a z miesiącem trafił w dziesiątke tylko z dniami to juz nie tak dobrze było pomylił sie o 2
  
 
Cytat:
2006-02-16 21:27:28, Quattro pisze:
eee ze to najlepszy rocznik to ja wiedzialem... ale ze najlepszy miesiac to juz nie... jak sie dowiedzialem ze to najlepsze dwa dni tego miesiaca to juz w ogole



Hehehe no z tą datą to faktycznie Ci się udało