Odtwarzacz samochodowy mp3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jaki polecacie tak plus minus do 600 plnów.
  
 
Up ...bo mi się małżonka rozmyśli , a wyraziła zgodę na zakup
  
 
znaczy radio z CD i mp3 tia ?:>
ja marze o JVC KDH 612 lub 722
Pioneer robi też fajne DEH 2800 czy 4800

za taka kase zwróć uwage żeby był na mosfet'ach,
miał 2 wyjścia na przedwzmacniacz i jakies bajery

JVC KDH 612
Pioneer P2800
Pioneer P4800
JVC KDH 722 jest prawie nie do dostania i nawet ceny nie znam, zobaczna stronie JVC.pl
  
 
Też mi po głowie chodzi zamiana mojego Pionka DEH-33100 na jakiś z mp3 (po mojej zmianie podświetlenia deski - koniecznie z podświetleniem blue-red ).
Biorę pod uwagę Alpinkę, Pionka lub Niebieską Kropkę .....zna ktoś fajnego pionka czy Alpinkę mp3 z niebiesko-czerwonym podświetleniem ? Z używanych oczywiście.....zawsze to wyższy model można kupić
  
 
Polityk ja bym wziął:

Takie JVC albo takiego Clarka

Cytat:
Alpinkę mp3 z niebiesko-czerwonym podświetleniem



No Alpine z czerwonym podświetleniem to będzie ciężko... z tego co wiem to zielono niebieskie ew. pomarańczowo niebieskie...
  
 
ja mam JVC 612 i uważam, że jest bardzo fajny. Ma wyjście za suba z odcieciem regulowanym. Ładnie wygląda. No i najważniejsze ładnie gra
  
 
Dzięki

Sony odpada ? o takim czymś myślałem ..... -

http://allegro.pl/item87979541_cdx_gt300_fv_2_lata_gwar_przes_9_zl_pilot_od_ss.html
  
 
Cytat:
2006-03-02 10:50:00, _kruchy_ pisze:
Polityk ja bym wziął: Takie JVC albo takiego Clarka


Ja właśnie na tego JVC choruje tylko musze jeszcze przekonać budżet domowy do tego radia clarion mi sie nie podoba z wyglądu
Cytat:
Dzięki

Sony odpada ? o takim czymś myślałem ..... -

http://allegro.pl/item87979541_cdx_gt300_fv_2_lata_gwar_przes_9_zl_pilot_od_ss.html


ja sie nie znam ale jak dla mnie to firmy typu sony, philips, samsung robia dobre audio ale do domu.
do auta to Alpine, Pioneer, Clarion, JVC, Blaupunkt, VDO (kolejność wedle uznania )
  
 
Ja mam takie coś i jestem bardzo zadowolony.
  
 
Cytat:
2006-03-02 11:02:05, Eskort1972 pisze:
Sony odpada ?



Miałem kiedyś Sony CDX 2500R i po przesiadce na Alpine- reszta sprzętu się nie zmieniła - byłem mocno zaskoczony, w Sony wysokie tony były jakieś takie świerszczące gryzące w ucho a niskie jakby głośnik grał w małym pudełku, w porównaniu do Sony było słychać dużą różnicę na korzyść Alpine.
  
 
witam ! proponuje JVC AVX-1
  
 
alpinka

jedyny sluszny




aaa zapomnialem mozna go juz kupic za 700 zl nowka tylko trzeba poszukac

[ wiadomość edytowana przez: Spanian dnia 2006-03-02 14:42:19 ]
  
 
Jak chcesz mam do sprzedania JVC KD-SX998R
Na allegro są dwa takie możesz obadać, jak będziesz chętny zapraszam
  
 
Mi po głowie chodzi jakas używka z alegro, tylko niewiem czy jest sens szukac czegos markami, czy modelami.

Ostatnio widziałem w biedronce Clatronic mp3 hiper super cos tam antywstrząsowe, 4 x 35 W za uwaga! 290 zł.

Tylko niewiem co to jest, to po pierwsze, po drugie na allegro mozna kupic fajny uzywany za ok 240 zł, niewiem tez co jest z tymi koncowkami mocy bo z tego co zauwazylem to czesto padaja.

  
 
proponuje te radyjko jest zajebiste mam je tydzien http://www.allegro.pl/item89513952_clarion_dxz558rmp_nowy_z_pilotem_gwar_vat_supers.html