Pasta - działa?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
czy spotkaliscie sie z taka pastą http://www.allegro.pl/item89642129__zamiast_maty_pasta_gluszaca_.html działa to wogole? nie chce mi sie bawic w oklejanie matami. bo nie wiem jak długo bede tym autem jezdził. coo tym sądzicie? maciejakies doświadczenia?
  
 
Nie wiem czy ktoś na forum używał pasty zamiast mat, nie spotkałem się z opinią na ten temat. Może warto spróbować, ale nie jestem jakoś przekonany do tego.
  
 
Oklejanie matami wcale nie takie straszne jak je malują
  
 
mi sie wydaje ze latwiej i szybciej matami kleic niz pastą bo przeciez taka pasta to niewygodna jest...
poza tym z jakiegos powodu w car-audio używa sie mat w profesjonalnych firmach...
  
 
Cytat:
Nie wiem czy ktoś na forum używał pasty zamiast mat, nie spotkałem się z opinią na ten temat. Może warto spróbować, ale nie jestem jakoś przekonany do tego.


....a ja Wojtek nie jestem przekonany do oklejania drzwi matami ........świetne miejsce dla "rudej" pod matami się wtedy tworzy ....szczególnie zimą bądz po deszczu.
  
 
Cytat:
2006-03-02 10:49:55, Andrew pisze:
....a ja Wojtek nie jestem przekonany do oklejania drzwi matami ........świetne miejsce dla "rudej" pod matami się wtedy tworzy ....szczególnie zimą bądz po deszczu.


kleić w lecie w upale na słońcu, odtłuścić i sie postarać to nie będzie bąbli i miejsca na rudą
  
 
Cytat:
2006-03-02 11:21:11, polityk pisze:
kleić w lecie w upale na słońcu, odtłuścić i sie postarać to nie będzie bąbli i miejsca na rudą



Słusznie obywatelu gadacie!!!


[ wiadomość edytowana przez: _kruchy_ dnia 2006-03-02 11:24:05 ]
  
 
Cytat:
2006-03-02 11:23:47, _kruchy_ pisze:
Słusznie obywatelu gadacie!!!




a swoją drogą to nie widziałem wprawdzie tej pasty w uzyciu, ale jak ma kosystencje powiedzmy silikonu czy podobną to nie widzę jakoś nakładania jej szpachelką czy czymkolwiek tak aby była równomierna warstwa i to tymbardziej bez zdejmowania drzwi...
jak ma mniejsza to tymbardziej a jak większą to już wogóle nie ma jak tego nakładać. musi być w miare rzadka bo ggoście pisza że można toto nakładać pod ciśnieniem jak baranka...
a jak tym dziury pozatykać?? to już wogóle horror...
Może taka pasta by się nadała jako uzupełnienie do mat, tam gdzie matami nie udało nam sie dojść albo gdzie nam sie nie chciało wycinać...
  
 
słusznie kolego gadacie
pasty są dobre równiez do wygłuszania samych tapicerek od wewnatrz,oraz skrzyń basowych,akurat do tej pasty z linka nie jestem przekonany,
  
 
Nie musisz ta paste wygłuszac balchy. Ja miałem taką sytuację że mi cięgla do kalmki brzęczały i pasta byłaby idealna. Niestety wtedy to musałem smarem robić. pozdro