Kurier - koszty, oferty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam !

Proponuje podczepić ten temat :

-zamieszczamy w nim adresy do stron kurierów
-informuje o konkurencyjnych ofertach

-podajemy co ile kogo kosztowało za wysłanie kurierem - bo to co oni podają w cennikach, a późniejszy koszt to dwie inne bajki

Wysyłał ktoś kurierem silnik ? klatke bezpieczeństwa ?
Ile was to kosztowało ?

Adresy stron kurierów:

UPS - Stolica
DHL
Masterlink

[ wiadomość edytowana przez: Porthos dnia 2006-03-02 15:45:44 ]
  
 
Skrzynia biegów do malucha "kurierem "stolica" 66pln
Kubel bimarco c poczta polska - 28pln (bo cos tam, ze ksztalt nieodpowiedni )
  
 
silnik 900 bez altka i rozruszka bodaj DHLem z Zabrza do Nałęczowa pod Lublinem 150 pln
  
 
miska do 1.2 stolicą z ustalona godzina doreczenia 55 zl
  
 
15 calowe felgi OZ z oponami jakoś 92 złote i najlepsze to ze gość przyjechał zabrał i nic nie płaciłem tylko odbiorca płacił pobranie 550 złotych za koła + koszty przesyłki (92zł):]
POLCEAM!!
www.dhl.com.pl
  
 
Blok 650ccm ----17zł [Poczta polska]


[ wiadomość edytowana przez: wrc126p dnia 2006-03-02 21:41:33 ]
  
 
Ja tylko dodam ze kurier z firmy Siodemka ukradl mojemu kumplowi telefon komorkowy, tzn. kumpel wkladal przy nim do specjalnej koperty, gosc zobaczyl co dostaje, otworzyl jakos koperte i podmienil zawartosc. Tak dla przestrogi.
  
 
klapa bambino do 126p 18 zl dobrze opakowana
poczta polska

[ wiadomość edytowana przez: bartong44 dnia 2006-03-02 22:15:54 ]
  
 
odradzam Masterlink, zaginął telefon komórkowy wysłany przez Ideę do mnie - zwodzono mnie przez 2 tyg zanim ktoś z Masterlinku powiedział że telefonu nie ma....
  
 
boiler 80l przez cała polske 30zł DHL'em czas oczekiwania 5 dni, odbior i dostarczenie od drzwi do drzwi
  
 
dwie fele od sc poczta polska 21zł priorytet
  
 
2x opona 235/45/17 - 30zł poczta polska(priorytet)
  
 
A jak przesłać akumulator ? ?
  
 
zapakuj w karton, i na poczte, chyba że waży więcej niż 30kg to trzeba wysłać kurierem
  
 
A wysyłał ktoś kiedyś silnik ale taki prawdziwy (nie jakieś litrowe czy półtora ) dla utrudnienia ze skrzynią? Waga w sumie niecałe 200kilo . Czym to najlepiej posłać żeby jakaś cena sensowna była?
  
 
Ja ostatnio kupiłem spawarke o masie 220kg i DHL chciało prawie 300zł za transport To bardziej mi się opłacalo jechać samemu
  
 
klapa przednia od malucha poprzez DHL - 67 zł
  
 
2 bile przednie do boba priorytetem 19pln,
4 korby priorytetem 8 pln
  
 
Cytat:
2006-03-28 20:10:27, Race_D pisze:
A wysyłał ktoś kiedyś silnik ale taki prawdziwy (nie jakieś litrowe czy półtora ) dla utrudnienia ze skrzynią? Waga w sumie niecałe 200kilo . Czym to najlepiej posłać żeby jakaś cena sensowna była?



schenkerem albo rabenem, ale chyba schenker bylby tanszy, tylko mocowac solidnie, musi byc na palecie powinno kosztowac 150-200 pln zalezy ile wazy, bo to moi kumple woza

[ wiadomość edytowana przez: flapjck1 dnia 2006-04-14 21:42:10 ]
  
 
moze sie komus przyda

4 felgi alu od rekina (turbinki 5,5 cala) waga 13,5 kg juz w kartonie ladnie zapakowane 33zl poczta

4 felgi alu alpina (bardzo podobne ) 6 cali waga 12kg jzu zapakowane 33zl poczta

drzwi z malucha cale kompletne w przedziale 10-15 kg czyli 33zl priorytet ( raczej nieoplacalne lepiej poszuak c cos na miejscu lub samemu podjechac )