Zestaw NA ZWROTNICY BOSCHMANN RV-5200XT GW -WYMIATA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zestaw NA ZWROTNICY BOSCHMANN RV-5200XT GW -WYMIATA.

Zamontowałem podłączyłem i włączyłem i powiem wam ze za 130 z. niedostaniecie nic lepszego.

mmmmiodzio

  
 
zamontowałes w standardowe miejsca ? jakie masz radio ?
  
 
Ciekaw jestem jak kolega by zareagował na dobry system skoro zestam Boshmann jest miodzio i rewelacja. Podłączam się do pytania. Co go napędza i jak jest zamontowany.
  
 
Cytat:
2006-03-03 09:41:39, orczyk pisze:
Ciekaw jestem jak kolega by zareagował na dobry system skoro zestam Boshmann jest miodzio i rewelacja.


przecież napisał:
Cytat:
i powiem wam ze za 130 z. niedostaniecie nic lepszego.


Chyba jasno i wyraźnie ?
  
 
Też mi chodzi po głowie ten zestaw. Ale muszę jeszcze trochę zaczekać bo teraz zapłaciłem OC. Dołączam się do pytanka: czy coś kombinowałeś, czy midbasy weszły w standardowe miejsca? Gdzie umiejscowiłeś zwrotnice??
  
 
Głosniki midbasowe zamontowałem w fabryczne miejsca, twetery na słupkach, praktycznie pod sufitem, zwrotnice jescze mam oklejone tasmami ale umieszcze je gdzies pod deska, z dala o dmuchawy wentylatora.

Sodax ja tez czekałem, qrna ale kupiłem w koncu.

Radio mam zwykłe kaseciak blaupunkt z RDS, pon. słucham tylko i wyłącznie radia, jednakże przymierzam się do jakiegos cd lub mp3 -zobaczymy jak z kasiurka wyjdzie.

Montaż głośników odbył się bez większych problemów, wszystko po montazu wykleiłem tasma soudal band w celu wygłuszenia.

pozdrawiam



Kto by pomyślał takie małe shit a cieszy


[ wiadomość edytowana przez: art13 dnia 2006-03-03 15:07:20 ]
  
 
A jakie masz głośniki z tyłu? Czy odsłuchiwałeś ten zestaw przed wygłuszeniem drzwi? Zastanawiam się czy różnica naprawdę jest tak kolosalna jak ludzie piszą?
  
 
Z tyłu mam oryginalne kolumny samochodowe z mercedesa z rocznika 99, tródrożne graja naprawde rewelacyjnie ale jeszcze ich niepodłączyłem, może dzis albo jutro sie za to zabiore, bo wczesniej mnie z pracki wypuscili.

Przed wygłuszeniem, było bardzo dobrze ale po wygłuszeniu jest nieziemsko -inny swiat, taśme soudal band kupiłem w obi za ok 60 zł, warto było wydać te pieniądze.




... acha myślałem jeszcze o jednym basowym lub małej tubie do kompletu tylko niewiem czy to ma sens i jeszcze: kolumny z mesia kupiłem za 19 zł z alegro na licytacji


[ wiadomość edytowana przez: art13 dnia 2006-03-03 15:31:09 ]