Nowa ksiązka BMW serii 3,typ e36!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wydawnictwo Łaczności i Komunikacji wydało własnie książke o tej serii. Polecam wszystkim milosnikom i włascicielom e36. Ksiażka ujmuje opcje silnikowe w wersji E36,a więc od 1,6 do 2,8 benzyna oraz 1,7 do 2,5 diesel.Szczególy patrz na stronie www.wkl.com.pl

[ wiadomość edytowana przez: ROMANEK dnia 2006-03-06 22:10:01 ]
  
 
ciekawe na ile profesjonalnie wydana, czy przełozona z innego języka.
  
 
WKiŁ nie wydają przekladów. Mam ich książkę do malucha - można wg niej rozebrać i złożyc cały samochód we własnym garażu. Do bmw musi być w przynajmniej zadowalającej jeśli nie dobrej jakości.
Zresztą interesować się samochodami i nie znać tak zasłużonego wydawnictwa? Wstyd!!!
  
 
Cytat:
2006-03-22 09:56:45, Marek_bmwe30 pisze:
WKiŁ nie wydają przekladów.


Tak tak. Książka jest przetłumaczona z j. niemieckiego. Wiem, bo ją mam.

Pozdrawiam.
  
 
Hmm, dziwne... do malucha, dużego fiata, poldka i rometów (motorowery) było w oryginale, nie jakiś tam z niemca przekład.. trzeba powołać chyba komisje śledczą!

Co do przekładu, to niech zgadne: H. R. Etzold?

A tak spytam: wie ktos ile kosztuje książka "Sam naprawiam bmw e30" w księgarni? tez mam ją w oryginale aber niśt gut dojcz szprechen i chciałbym po polskiemu bo niektórych tłumaczeń nie ma w słowniku..
  
 
Cytat:
Co do przekładu, to niech zgadne: H. R. Etzold?


Ja, du bist corect Herr Marek_bmwe30.
Cytat:
A tak spytam: wie ktos ile kosztuje książka "Sam naprawiam bmw e30" w księgarni? tez mam ją w oryginale aber niśt gut dojcz szprechen i chciałbym po polskiemu bo niektórych tłumaczeń nie ma w słowniku..


Z tego co wiem nie została jeszcze przetłumaczona. Za to czytałem gdzieś o płycie z takimi informacjami, ale nie wiem czy warto w nią inwestować.

Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
Ja, du bist corect Herr Marek_bmwe30.


Es freut mich sehr.

Chyba obaj mamy braki w wiedzy dot. tego wydawnictwa. Ta książka została przetłumaczona:
aukcja1
aukcja2
aukcja3

Jest oczywiście wersja na płycie, nie wiem czy po polsku tez ale po niemiecku na pewno, bo mam. Te cwaniaki co na aukcje to wystawiają pewnie ściągnęli z neta mułem bo tego pełno krąży po sieci, na płytke nagrali i na aukcje wrzucili... Osobiście chyba wolałbym żeby prztłumaczyli Haynes'a. Jest po angielsku, właściwie w większej części dla mnie zrozumiały, ale wolałbym tłumaczenie.
  
 
Cytat:
Chyba obaj mamy braki w wiedzy dot. tego wydawnictwa. Ta książka została przetłumaczona: aukcja1 aukcja2 aukcja3


A to przepraszam za wprowadzenie w błąd. Entschuldingen Sie bitte!

Pozdrawiam.
  
 
Spox.. Wiesz, WKiŁ ma jeszcze inne ciekawe książki: o diagnostyce samochodów, o układach wtryskowych... Chciałbym mieć je wszystkie!!!

Pozdrówki dla ciebie. Obyśmy obaj za często nie potrzebowali pomocy tych mądrych książek jak jeden kolega z tego forum...
PS:
Cytat:
E36 316i - Probably the best BMW in the world.


Od niektórych 325 na pewno!
  
 
Cytat:
2006-03-23 16:36:20, Marek_bmwe30 pisze:
Pozdrówki dla ciebie. Obyśmy obaj za często nie potrzebowali pomocy tych mądrych książek jak jeden kolega z tego forum...


Hehe. Dzięki. Może i BMW to nie czołgi, ale awaryjne też nie są, więc będzie dobrze.
Cytat:
2006-03-23 16:36:20, Marek_bmwe30 pisze:
Od niektórych 325 na pewno!


Wiadomo.

Pozdrawiam serdecznie.
  
 
Sie chłopcy rozpedzili potwierdzam 49 zł mnie kosztowała i czasem sie przydaje
  
 
Vielen Dank Herr Mibhell. W najbliższym czasie zakupie
pozdr
  
 
Kein problem teuer Marek
  
 
Mam jeszcze coś co być moze kogoś zainteresuje,nie wnikam ....ale musicie kumac po angielsku..zobaczcie tu...angielskojezyczne wydawnictwa o naszej marce
  
 
może ma ktoś skana lub namiary gdzie mozna taką książkę pobrać z internetu ?
  
 
Cytat:
2006-11-05 16:19:12, Mariusz079 pisze:
może ma ktoś skana lub namiary gdzie mozna taką książkę pobrać z internetu ?


Dlaczego ludzie zadają takie pytania na forum publicznym? Ech... nie będę się bawił w moralizatora. Kup ją, w końcu to nie taka fortuna. Łatwiej wertować, łatwiej zabrać ze sobą, wyraźnie wszystko widać itd. A jeżeli już musisz skądś ściągnąć to użyj poprostu opcji "search" albo "szukaj" w jakimś programi P2P, np. eMule'u.

Pozdrawiam.


[ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2007-02-01 22:20:54 ]