XII LOB Party 12-14 maj 2006 r - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przepraszam... tak sobie tylko zapytam. Są może jeszcze jakieś cele dla TESTERÓW? Dodam, ze jestem dosc starym TESTEREM Ewentualnie może jest w poblizu jakies pole namiotowe coby mozna sobie ortalionowe iglo postawic? Albo parking strzezony? - zeby mnie nie wysiedlili z samochodu w celu rabunkowym.

Tak tylko pytam bo bym reflektowal...
  
 
Cytat:
2006-03-23 16:40:54, Kartos pisze:
Mam zarezerwowany 2 osobowy domek biznes do soboty, ale okazuje sie ze jade sam wiec moge przygarnac bezdomnego za pol ceny t.j 45 pln/doba.


Oferta nieaktualna. Darq sie zakwaterowal.
  
 
Cytat:
2006-03-24 18:45:45, Kartos pisze:
Oferta nieaktualna. Darq sie zakwaterowal.


no się spóźniłem...
  
 
Hmmm.

Nadal jestem zainteresowany.
  
 
Cytat:
2006-03-26 22:53:13, 7gsi pisze:
no się spóźniłem...


Pogralibysmy w szachy
  
 
Słuchacie jak się przyjedzie na LOB Party ale się nocuje gdzie indziej (domków brak) to to się liczy czy nie? Jest zaliczenie od Starszyzny? Jest namaszczenie? Jest? Jest NAKLEJKA?
  
 
Cytat:
2006-04-07 17:48:38, Kair pisze:
Słuchacie jak się przyjedzie na LOB Party ale się nocuje gdzie indziej (domków brak) to to się liczy czy nie? Jest zaliczenie od Starszyzny? Jest namaszczenie? Jest? Jest NAKLEJKA?



Chciałbym mieć takie problemy...
  
 
Cytat:
2006-04-07 17:48:38, Kair pisze:
Jest NAKLEJKA?


Jak sobie kupisz u URG-a
  
 
Cytat:
2006-04-07 17:48:38, Kair pisze:
Słuchacie jak się przyjedzie na LOB Party ale się nocuje gdzie indziej (domków brak) to to się liczy czy nie? Jest zaliczenie od Starszyzny? Jest namaszczenie? Jest? Jest NAKLEJKA?


jak dla naklejki chcesz byc to nie przyjeżdzaj
wyluzuj , ubij bażanta wypij spirt i pójdż do kościoła.........
dziwne podejście masz


[ wiadomość edytowana przez: fomin dnia 2006-04-08 09:34:41 ]
  
 
Cytat:
nie przyjeżdzaj



OK, nie przyjadę.
  
 
Cytat:
zy nie? Jest zaliczenie od Starszyzny? Jest namaszczenie? Jest? Jest NAKLEJKA?



Nie ma...

  
 
a jest coś wolnego na piątek albo sobote?? Bo jak nie to pytanie brzmi czy można tak przyjechać tylko na jeden dzionek??
  
 
I ja mam straszną ochotę przyjechać .Jeżeli mi się nie uda kupić do tego czasu nowej Omy to pożycze od ojaca jego 2.6 jak da rade i postaram się przyjechać.2 lata prawie na forum to należało by się pokazać LOBowiczom kurcze
U mnie niestety w razie czego wchodzi w gre tylko sobota.
Ale jeżeli wszystko bedzie sprzyjało to przyjade nawet na jeden dzień.
  
 
Główne imprezy odbywają się w sobote, ale wpaść można o każdej porze.
  
 
i ja dojrzałem do LOB
mam zamiar pojawić się na zlocie, zobaczymy jak będzie z czasem, kaska itp
Czy osoby nie zrzeszone mogą też przybyć??. Pytam, bo kumpel omegamaniak też może wybrał by się ze mną. Ma nawet czym, kupił ładna omkę
  
 
no tylko uwazajcie bo komunie wtedy sa
  
 
SEBA ja tez w sobote jade. Mozemy sie jakos dogadac co do drogi jechać razem, ja jade z nowym co go nie ma w klubie, bo furtki pozamykane a gosc bardzo chce na zloci byc
  
 
Cytat:
2006-04-08 23:03:29, Adrian_M pisze:
SEBA ja tez w sobote jade. Mozemy sie jakos dogadac co do drogi jechać razem, ja jade z nowym co go nie ma w klubie, bo furtki pozamykane a gosc bardzo chce na zloci byc


OKi Adrian , jak już będe pewny na 100% że jade to się dogadamy
Ja jeżeli będę jechał to z moją panią tylko
  
 
To lux, na 3 omesie polecimy (bo grupa świętokrzyska leci zapewne w piątek). Nie masz sie nadczym zastanawiać tylko odpalać maszyne. Mówie Ci nie bedziesz żałował.

P.S.
Moja pani powiedziała, że nie jedzie bo nie bedzie miala co tam robić, nie kręci ją Omega i tyle

Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: Adrian_M dnia 2006-04-09 00:13:20 ]
  
 
Wszystkim nowym proponuje nie przyjezdzac. Podobno DrA bedzie... niefajnie sie zapowiada...

Czy jak napisze - spierdalac - to nikt nowy sie nie pojawi ??

OBY