Co sądzicie o tym Clarionie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ZAkupiłem w końcu graja, chyba mnie poniosło ale cóż ocencie i doradźcie jakie głośniki zamontować
Ale jestem ...... nie mogę się doczekać na przesyłkę
CLARION
  
 
Ciekawy wygląd, osobiście mi się nie podoba ale wyglada ciekawie, wszystko zalerzy od wnetrza jak sie wpasuje.
Z tego co p rzeczytalem to nic tam takiego super nie widze ale moze sie nie znam . No jak dla mnie to troszke dorogo.
  
 
mi sie średnio podoba, ten wyswietlacz do bardziej do VW. alejak tobie sie podoba to najwazniejsze Ja jestem zwolennikiem pioneera. CO do głośnikówy to ja mam sinusy 160mm i takei tez tobei bym polecał
  
 
Tez myslalem nad takim . Clariony wygladu super nie maja,ale graja swietnie i to chyba wazniejsze.Dobry wybor.
  
 
wojtus1199
16cm na przedzie zmieściło ci się pod oryginalną tapicerką? (no chyba że foty z profilu są nieaktualne )
Z tego co czytałem na forum to wchodzą max 13, a 10 nie polecają.
Co do ceny to wydaje mi się atrakcyjna, podkreślam że jak zobaczyłem że do końca aukcji 8 min. to się podjarałem w Media widziałem takiego za 499,- a kolega ostatnio zakupił DENVER'a za 250,- bez mp3 i wszystkich innych bajerów (CDRW itp.)
Co do wyglądu to jakoś tak mam że podobają mi się rzeczy ogólnie uważane za paskudne
Pozdro
  
 
Od niedawna używam modelu 658, trochę inny ale jest całkiem sypmatyczny.
  
 
fotki w profilu aktualne, ja mam u siebe z przodu 13cm magnaty xtract. a sinusy mam z tyłu na przejściówkach. A jesl chciałbys wiedziec to 16 wejdą z przodu, poczytaj tuklik
  
 
od 2 lat mam CLARIONA u siebie tylko kilka modeli wyżej niz prezentowany i chce powiedzieć ze czy MP3 czy CD nigdy mi nie rpzeskoczyła płyta to raz! świetna jakość dzwieku i dobre wyjscia przedwzmacniacza! polecam
  
 
wojtus1199 zwracam honor faktycznie nawet kiedyś czytałem tego posta.
Oby tylko mnie nie wystukali z tym radiem w końcu to trza wpłacić 323 zeta w ciemno i trzy dni modlić się o listonosza
  
 
A ile jeszcze dni CI pozostało do odebrania??
  
 
5 dni roboczych łącznie z dzisiejszym na wpłatę a potem czekanie. Priorytetem to chyba będzie do odbioru ze 2 dni po nadaniu.