Gdzie w Poznaniu...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Zna ktoś jakiś warsztat w Poznaniu który zamontuje mi sprzęt audio (głośniki + radioodtwarzacz) tanio i szybko - może być też firma specjalizująca sie w car-audio

pozdrawiam
  
 
hej


na ulicy sw michal na narozniku z warszawska


a po za tym na stajach benzynowych jest taka gazetka jak KUP AUTO i tam sie rozejrzyj podzwon i bedziesz wiedzial



pozdro
  
 
proszę bardzo :


-T U T A J ja szykuję sie na wizytę, znajomy zakładał do Preludy i jest b.zadowolony postarali się


- a T U T A J kolejna firma z tej branży godna polecenia

  
 
No tylko Audiocomplex do tanich nie należy ja ze swojej strony polecam An-Mark chyba tak się nazywało przy Malcie na przeciw wjazdu na tor regatowy.
  
 
ja tam preferuje montaż osobisty. na ul.warszawskiej jest caraudio, ale oni do tanich nie naleza... za zabudowe bagaznika cabrio powiedzieli mi 1000, oszaleli
  
 
Cytat:
No tylko Audio complex do tanich nie należy



Kruchy coś za coś........ mam nadzieję że u nich cena idzie w parze z jakością , a osiągnięcia mają nie małe więc zobaczę co mi zaproponują
  
 
Cytat:
2006-03-23 23:04:34, desmo pisze:
Kruchy coś za coś........ mam nadzieję że u nich cena idzie w parze z jakością , a osiągnięcia mają nie małe więc zobaczę co mi zaproponują



No wiadomo, że chłopaki nie partaczą, ale czasami mam wrażenie że się ciut przeceniają ...

Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś wyjechał od nich niezadowolony!!!
  
 
ja uwazam ze mimo wsyztsko warto pobawic sie samemu- trudne to nie jest, ani bardzo wymnagajace- a ile radosci podczas montazu
np.mozna calkiem dobra imprezke w garazu urzadzic
  
 
AudioComplex to porzadna firma doradzali mi odnoscie kombicy i nie bede ukrywal ze teraz jest przyjemnie w srodku. Fakt ceny za robote maja spore ale znaja sie na rzeczy.