PRACA - OGŁOSZENIA [ SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ ]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Postanowiłem ( w porozumieniu z Prezesem ) założyć taki wątek , w którym każdy będzie mógł wrzucić swoją propozycję pracy , lub napisać , że poszukuje pracy . Zawsze to lepiej będzie jak ktoś będzie szukał pracy wśród "swoich" lub da pracę "swoim" , wiecie o co chodzi....
Proszę o wpisanie tylko samego ogłoszenia , wszelkie komentarze OT będą usuwane .
Aha , ktoś mi tu zarzucił , że zerżnąłem temat z FSOAK , ale tak po prawdzie , to dopiero dziś zauważyłem , że u nich istnieje coś takiego jak giełda pracy , więc żeby nie było , że plagiat uprawiam ... to jest mój pomysł
Czekam na Wasze propozycje i potraktujcie ten wątek poważnie
Pozdro. Piotrek.
  
 
Cytat:
2006-03-16 22:50:08, Rino125p pisze:
jeśli ktoś ma pojecie o urządzeniach typu tokarki, frezarki itp, badź tez miał do czynienia z takimi urządzeniami , to jest dobrze płatna praca jeśli jest ktoś chętny to priv.


  
 
Szukam roboty:

mgr inż. Mechanika i Budowa Maszyn Specj. biomechanika. (Polibuda)

Komputer: Matlab, Mathcad, Catia, AutoCad, Photoshop, pakiety biurowe MS Office, Open Office, umiejętność tworzenia stron internetowych, obsługa Amatorskiej Sieci Komputerowej (serwis).

Angielski dobrze , Francuski słabo, Prawo Jazdy B, Uregulowane wojsko.

Woj śląskie.

  
 
szofer C,E uprawnienia na żurawie przenośne do 32t ,znajomość mat. budowlanych itd chetnie pozna jakiś przyjazny wóz za dobrą kasę
  
 
szukam czlowieka do programowania projektow informatycznych, moze byc zdalnie. PHP/.net.
  
 
przemys ciężki stoczniowy - ogulnie bagno .
zarobki ok. 1,5
po uzyskaniu odpowiednich uprawnień i zdobyciu praktyki można startować z uprawnieniami (np. spawacza) do norwegi - 1,5 x 4 .
w razie potrzeby rozwine temat .
  
 
sieci komputerowe, centrale alarmowe, centrale telefoniczne, systemy nagłośnieniowe, systemy CCTV. montaż serwis od a do z. szukam pracy woj. dolnosląskie
  
 
poszukiwana osoba z warszawy znajaca sie choc troche na motoryzacji i nie znajaca sie jedna.. info na priv.
  
 
AutoGargas zatrudni pracownika wymagania: przynajmniej podstawowe umiejętności z zakresu mechaniki i blacharki oczywiście jeśli będzie umiał elektrykę to tym lepiej i podstawowe musi być zajawiony i furious i mieć troche dobrej woli do pracy.
(033) 814 34 85 Bielsko Biała.
  
 
pracuje ktoś z was może na stacji BP bo właśnie chce sie tam zatrudnic i nie wiem czy warto??
  
 
specWROC
Ja robiłem na stacji-chodz nie na BP....ale system pracy jest w wiekszosci stacji te sam..
-dwa dni po 12 godzin-dwa dni wolnego(dwie dniówki-dwa dni wolnego-dwie nocki-dwa dni wolnego-dwie dniówki-itd...)
-"lekkość pracy" zalezy do wielkości stacji,i ruchu...Najlepsze sa te małe stacyjnik-bez sklepu i bistro.Ja robiłem na takiej srednie-ale wylotowej z miasta-tak ze zajeb non-stop i do tego cholerne bistro No i gaz.....do ktorego trzeba wychodzic non stop
-dosc duza odpowiedzialność,przez łapy przechodza dosc duze pieniadze...dlatego trzeba sie pilnowac zeby manka nie było-bo mozna dosc łatwo stracic cała dniówke(jak nie wiecej),przez swoj głupi bład...
-ogólnie praca znośna,jeli lubisz miec kontakt z ludzmi-choc gwarantuje ze kazdego dnia znajdzie sie jakis pojeb*** ciu**l
-i oczywista mozliwosc dorobienia na lewo...Jak pozadnie potrafisz zakrecic-to z lewizny wychodzi druga wypłata


[ wiadomość edytowana przez: Buczek21 dnia 2006-04-04 01:52:25 ]
  
 
a ciezko dostac prace na stacji?
  
 
Cytat:
2006-04-04 01:46:08, Buczek21 pisze:
specWROC Ja robiłem na stacji-chodz nie na BP....ale system pracy jest w wiekszosci stacji te sam.. -dwa dni po 12 godzin-dwa dni wolnego(dwie dniówki-dwa dni wolnego-dwie nocki-dwa dni wolnego-dwie dniówki-itd...) -"lekkość pracy" zalezy do wielkości stacji,i ruchu...Najlepsze sa te małe stacyjnik-bez sklepu i bistro.Ja robiłem na takiej srednie-ale wylotowej z miasta-tak ze zajeb non-stop i do tego cholerne bistro No i gaz.....do ktorego trzeba wychodzic non stop -dosc duza odpowiedzialność,przez łapy przechodza dosc duze pieniadze...dlatego trzeba sie pilnowac zeby manka nie było-bo mozna dosc łatwo stracic cała dniówke(jak nie wiecej),przez swoj głupi bład... -ogólnie praca znośna,jeli lubisz miec kontakt z ludzmi-choc gwarantuje ze kazdego dnia znajdzie sie jakis pojeb*** ciu**l -i oczywista mozliwosc dorobienia na lewo...Jak pozadnie potrafisz zakrecic-to z lewizny wychodzi druga wypłata [ wiadomość edytowana przez: Buczek21 dnia 2006-04-04 01:52:25 ]



eee to luzik dzieki za informejszyn
  
 
jutro mam rozmowę na BP w sprawie pracy zdam relację
  
 
dzisiaj zdałem na E + C
jak trfi się jakaś fucha dla draivera - niepogardze .
  
 
Cytat:
2006-04-06 16:27:58, jar128 pisze:
dzisiaj zdałem na E + C jak trfi się jakaś fucha dla draivera - niepogardze .



nie wiem jak w gdansku ale u mnie bez doswiadczenia trzeba swoje wysiedzieć


pozdro
  
 
u mnie nie ma tego problemu :
-będą budować autostrade
-prace interwencyjne pożądkowe
-port w gdyni

jednak na razie pozostane w przemyśle ciężkim - razem z uciskanymi koreańcami o ,których było ostatnio głośno .
  
 
więc byłem na rozmowie w BP, całkiem przyjemnie się wydaje oprócz tych 12 godzin pracy. Kierowniczka też się zdaje na maxa wporzo. Się zobaczy Do czwartku mają się odezwać
  
 
a jakie zarobki proponuja na stacjach?
  
 
owz
Spytaj sie kolesia ze zmiany czy lewizne kreca Pewno tak...