Zmiana auta

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ten sam post dalem na fso ptk, ale pomyslalem ze kogos to zainteresuje:
Dzisiaj tj 12.04 2003 sprzedalem rajdowke. polonez poszedl do katowic i jest szansa ze jeszcze bedzie startowal w rajdach. Troche mi go szkoda bo w koncu to jest kawal historii, lezka mi sie w oku kreci . Mimo tego juz teraz skladam fiata 131, bedzie to replika wersji abarth. Klatka juz jest, teraz trzeba zrobic zawieszenie i blacharke z malowaniem. bedzie troche roboty ale chyba sie oplacila ta wymiana. Z rajdowki przeloze wszystko do fiata(szpera, fotele, silnik, skrzynia itp itd). Fotki fiaciora sa na mojej stronie. jutro powinny byc fotki ostatnich chwil mojego poldona w moich rekach. To chyba jest koniec mojej przygody z poldkami, tzn mam jeszcze trzydrzwiowke ale teraz nie mam czasu na jej remont.

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
Naprawde szkoda Walezy, miejmy nadzieje ze kiedys odrestaurujesz poldka 3d
  
 
Pisząc replika 131 Abarth masz na myśli wygląd zewnętrzny, bo seryjny 131 z wersją Abarth to niewiele miał wspólnego poza wyglądem. Adaptacja niezależnego zawieszenia z tyłu chyba raczej nie wchodzi w grę ?

Pozdrawiam
Sławek
  
 
co do zawieszenia to jak tylko takie cos gdzies namierze to zaloze ale problem lezy w dyfrze i polosiach. Najpierw jednak poszukam odpowiedniej skrzyni biegow. colotti bedzie chyba dobre tylko gdzie takie cos znalezc za rozsadne pieniadze.

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
no a inne modyfikacje sa wrecz oczywiste. duze hamulce hydrorekaw itp itd. wlasnie czekam na homologacje, wtedy bede wiedzial co moge z poldka podpasowac, a co musze kupic.

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
Przy okazji co z homologacją poldka 2000. Jest szansa na skany ?

Pozdrawiam
  
 
a tak z ciekawosci, czy spawales bude w 131? Jesli tak, to ile Cie to kosztowalo?
  
 
buda bedzie spawana ale dopiero po piaskowaniu nadwozia. co do ceny to... coz mam uklady i bede mial to zrobione praktycznie za cene materialu(dwie rolki drutu do migomatu no i gaz i prad) nie wiem dokladnie ile. jesli chcesz obspawac nadwozie to zadzwon do mojego mechanika. bedzie dobrze i wzglednie tanio.

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)