Zmieniarka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam zmieniarke jvc z radiem, +12V do zamieniarki podłaczyć od akumulatora czy od stacyjki? teraz mam od stacyjki ale jak wyciągne kluczyk to po ok 2 minutach jak włacze spowrotem kluczyk to zmieniarka sie resetuje i pobiera płyte od nowa. a czasami przydało by się zeby była dostępna dłużej
  
 
do akumulatora!! albo do tego czerwonego kabla co idzie do radiatez mozesz (ten w ktorym jest ciagle 12V)
  
 
no ok domyslam sie ze zmieniarka ma sterowanie on/off w kablu do radia, a wzmacniacz? radio nie ma sterowania wzmacniaczem dlatego podpielem go pod stacyjke, dalo by sie tez jakies sterowanie wzmakiem zrobic? czy zostaje ciagnac drugi kabel..?
  
 
radio powinno miec wyjscie do sterowania wzmacniaczem!! taki bialy kabel z niebieskim paskiem przewaznie;]
zebys mial miernik to mozesz sprawdzic z ktorego kabla po wylaczeniu radia przestaje isc prad.
  
 
sa tylko 2 kostki ISO 1 głośniki 2ga wejsca +12 masa antena i podtrzymanie reszta kabli była usnieta z kostki... miernik mi sie spsół ;> wiec nie sprawdze ;> ale na jedno wychodzi z podlaczeniem ze stacyjki ;> radio gra to wzmak sie wlacza, ;>

dzieki za odpowiedzi ;> podlacze pod stałe +12 i mam nadzieje ze mi nie zje akumulatora przez noc ;>
  
 
aha jeszcze jedno pytanie po co do orginalnego radio wchodziły dwie masy?? (brazowy przewod jeden strasznie gruby drugi jak reszta)