Radyjko JVC mam zamiar kupic

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Postanowilem zmienic radyjko na trokszke nowsze i lepsze i czytajace mp3. Znajomy ma do sprzedania JVC KD-LH2000R Takie jak tutaj Cena ma byc 400zł. Czy to radyjko jest warte tych pieniedzy? Bo tutaj niema chetnych narazie.
Jeszcze jedno. Bo wzialem to radyjko do Testow na pare dni ( bo juz kiedys kupilem radyjko i sie posypalo po miesiacu). Jak mozna przetestowac radyjko?? Oprocz sprawdzania oczywistych guzikow czy dzialaja
  
 
ja kupilem ostatnio JVC KD-G 611. Jak na razie jestem zadowolony.Super jakosc dzwieku.Mnustwo funkcji, wejscie aux na panelu, 2 wyjscia wzmaka, sterowanie i wyjscie na subwoofer.W sklepach miedzy 850 a 1000 zl, ja kupilem nowe,komplet za 40% ceny, ale to byl fart.Polecam.
  
 
ja już jakieś 2 lata temu kupiłem radio JVC KD-SX909R.Kupiłem je używane co prawda nie jest na mp3 ale czyta wszystkie płyty i nie miałem z nim najmniejszych problemów nie wiem jak to co ty masz zamiar kupić ale myślę że firma jest ok. fajnie gra ma duży wyświetlacz , pokazuje tytuły lub coś co sobie wpiszesz nagrywając płytkę(nie wiem jak ta funkcja się nazywa). A co do sprawdzenia to możesz spróbować lekko nim potrząsać kiedy gra i zobaczyć czy nie przeskakuje płyta ja tak sprawdzałem swoje i nic nie przeskakuje
  
 
Cytat:
2006-03-23 21:45:11, Franc pisze:
ja kupilem ostatnio JVC KD-G 611. Jak na razie jestem zadowolony.Super jakosc dzwieku.Mnustwo funkcji, wejscie aux na panelu, 2 wyjscia wzmaka, sterowanie i wyjscie na subwoofer.W sklepach miedzy 850 a 1000 zl, ja kupilem nowe,komplet za 40% ceny, ale to byl fart.Polecam.


Bylo takie uzywane. Juz mialem je w rece ale sprzatnal mi je kolega bo akurat nie mialem przy sobie gotowki
  
 
to sie nazywa CD TEXT
Moje pokazuje to co sobie napiszesz, a jesli nie napiszesz to pokazuje informacje zawarte w pliku, jesli sa takie.A mianowicie wykonawce,tytul plyty oraz tytul utworu.Nie kazdy plik mp3 czy wma ma zapisane takie informacje.Przewaznie maja ta pliki zrzucane z oryginalnych plytek na format mp3 lub wma.Co do trzesienia tez tak sprawdzalem radio ,i test zdalo
  
 
A moze mi ktos powiedziec jak wgrywa sie animacje do tego radyjka?? Albo jakis programik do robienia wlasnych animacji??