Tapicerka w 2107

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam takie pytanko jak idealnie przymocować tapicerke na drzwiach mam z tym problem bo niema żadnych zaczepów jak to powinno wyglądac i co tam zastosować
pozdrawiam
  
 
Na tapicerce od wewnątrz powinny być takie dziurki w któe wkłąda sie mocowania....tzw zapinki następnie wtyka się je w wewnętrzna obudowe drzwi 9tam też są specjalne otwory). Problem może być duzy jeżeli masz zniszczopne otwory na tapicerce i nie wchodzi w nie zapinka. Wtedy musisz wymienić ten element na którym jest matwriał albo znaleźć na szrocie ten sam kolor i zamienić. Zapinki jest trudno dostac....ja dopiero po całym dniu poszukiwań znalażłem (w sklepie fiata 125 ) - groszowe sprawa


[ wiadomość edytowana przez: zax dnia 2006-03-29 18:48:00 ]
  
 
A przy pierwszym demontarzu boczków zostanie ci połowa.
Lepiej kupic jakies ładne blachowkret i poprostu przykrecic do konstrukcji dzrzwi.wielorazowego uzytku
  
 
Cytat:
2006-03-29 22:34:42, krzychuk pisze:
A przy pierwszym demontarzu boczków zostanie ci połowa. Lepiej kupic jakies ładne blachowkret i poprostu przykrecic do konstrukcji dzrzwi.wielorazowego uzytku



barbarzyństwo... Dopóki są dostępne te klipsy, a kosztują 20 groszy , to nie powinno się żadnych obrzydliwych blachowkrętów używać...
  
 
popieram
wyglądać to będzie jak dupa zza krzaka

tylko spinki
  
 
A ja mam na blachowkręty.Eleganckie, czarne, antymagnetyczne(pamiątka po Budwil Audio Tuning).Po cztery na jeden boczek.Super trzymają i wcale ich nie widać. Mogą zaświadczyć Ci co widzieli w Mikorzynie
  
 
Witam
Ja musiałem zrobić podobnie jak Simon, moje tapicerki się powypaczały i poniszczyły na tyle że zapinki już nie trzymały, teraz nie odpadają przy każdym trzasniecu drzwiami, a co ważne da się to zrobić całkiem estetycznie
  
 
Moje też się powypaczały, ale nigdy w zyciu bym ich nie przykręcił blachowkrętami bez przesady.

Jak ktos ma poniszczone boczki to moze zawsze kupic kawał dykty czy czegos cienszego i przelozyc oryginalny material obiciowy wraz z zapinkami i wszystko ladnie i estetycznie naprawic.

Ps. Mi sie poprostu nie chce tego zrobic - a az takiej tragedii nie ma.
  
 
Witam
A mi się właśnie chciało
mam estetyczne ładne blachowkręty, boczki nie odłażą i nie klaszczą przy każdym zamknięciu drzwi, nie dzwonią na dziurawych drogach, dodatkowo założyłem kieszenie od malucha, bo oryginalne już prawie odleciały.
I nie uważam tego za barbarzyństwo ani kundlenie auta
PS próbowałem dorobić nowe boczki, efekt nie był budujący, moje oryginalne boczki poszły do smietnika, wymieniłem całą tapicerkę na czarną i tak mi się podoba
PS 2 Szukam tapicerk z tworzywa od 2105, jak je capnę to okleję jakś ładną wykładziną w ciekawym wzorku i kolorze i będe miał limou de luxe
  
 
Witam !!!
Ja swoja tapicere robilem od nowa.Dalem do obicia. teraz jest niebieska .i dorobilem kieszenie z miejscami na glosniki super wyglada. Pokazalbym ale nie umie tu wstawiac fotek. Scheriffnt jesli chodzi o boczki (niby z pianki ) to mam takie ostaly mi sie po 2105 . Pozdro
  
 
Witam
to super, jeśli ich nie będziesz potrzebował to chętnie się po nie uśmiechnę, za to mam jeszce kilka części po kombiaku jesli jesteś zainteresowany
  
 
Super !!! Jestem skory na wymiany... Jak narazie to kombiaczek ma wszystko ok ale pmietam ze miales kombiaka.Tapicera lezy razem z drzwiami i czeka.....
  
 
Cytat:
2006-03-31 14:06:01, sheriffnt pisze:
... nie klaszczą przy każdym zamknięciu drzwi, nie dzwonią na dziurawych drogach...



U mnie nic nie kłapie, nie klaszcze ani nie dzwoni
  
 
Witam - mam pytanie

Z czego mogę zrobić nowe boczki do mojej siódemki. Chodzi mi o coś w tym stylu



może jakaś kolorowa pleksa ? 2-4 mm ?
  
 
Cytat:
2008-02-10 12:36:23, zax pisze:
Witam - mam pytanie Z czego mogę zrobić nowe boczki do mojej siódemki. Chodzi mi o coś w tym stylu może jakaś kolorowa pleksa ? 2-4 mm ?


Kolorowa pleksi bedzie dosyć droga-szczerze mówiąc nie przezroczysta jest tylko mleczna, natomiast kolorowe sa przezroczyste. Poza tym myślę,że 2 mm bedzie zbyt cienka, a 4 mm może ważyc już niewiele mniej niż oryginalny boczek- może po prostu, skoro ma to byc rajdówka, zostaw gołą blachę?
  
 
Zax wszystko tylko nie plexa .Plexa łamie sie i tworzy ostre krawedzie..chyba nie chcial bys miec tego w nodze albo miedzy zebrami w czasie wypadku ? Jak dla mnie niezlym materialem bylo by PCV spienione .Mozna je kupic w dowolnym kolorze.
  
 
plexi 4mm moze być niebezpieczne - to tnie jak brzytwa. raczej jakiś miękki materiał tak jak pisze Tical.
  
 
Poliwęglan lub karbon - to są materiały na coś takiego. Uwaga są drogie.

DEx
  
 
No dobra to z czego robią w rajdówkach szyby boczne ?? bo mi się zawsze wydawało że z pleksy a jeżeli mam rację to jest bardzo niebezpieczne

poszukałem i myśłe że takie spienione PCV byłoby dobre
  
 
No mówie robia z poliweglanu.....to NIE jest pleksy.

DEx