Ptanko o radio seryjne.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam taka proźbę do fachowców od audio w essim, poprosił bym o wyjaśnienie jak się wyjmuje w essi standardowe radyjko. I pytanko nr. 2 czy ktoś z was prubowła może podpiąć laptopa pod to radyjko,
  
 
no co jest nikt nic nie wie na ten temat
  
 
witam! ja za duzo ci niepowiem! ale sprobuj wziazc poprostu np 4 igly i wlozyc w te 4 otowrki! chociaz powinienesc dostac kupuja essiego specjalne druciki do tego! :]
  
 
Ja wyjmuję radyjko używając długich gwoździ Patrząc od prawej strony wkładasz gwoździkido oporu a następnie odginasz je w prawą stronę. Analogicznie dla lewej strony - w lewą stronę. Po odchyleniu pociągasz do siebie te gwoździki i radyjko z jednej strony wychodzi. Poźniej druga i masz radyjko
Taka trochę rzemieślnicza robota, ale skuteczna
Można również zakupić sobie tzw. kluczyki do tego radia.
POWODZENIA!!!
  
 
Witam
Radio wyjmuje się czymś takim:

allegro

- rozchylasz na zewnątrz radia, ew. 4 gwoździe
pozdrawiam
Arturek
  
 
a ja mam inne pytanie ale też o seryjne radio, jak je podpiąć jak nie ma orginalnych "kostek" bo jakiś poprzedni właściciel był tak miły i je odcioł, zostawiając kabelki... można dostać takie kostki do orginalnego radyjka (model 7000)

  
 
Witam
Problem obciętych kostek przerabiałem 2 razy.
Mozna kupić końcówki (prądową i głośnikową) na allegro lub w sklepie elektronicznym.
Musisz się zdecydować czy kostki ISO i Ford.
Pozostaje miernik i popinasz obciete kable do kostek + musisz sprawdzić przy głośnikach który kolor kabla gdzie.
No problem
pozdrawiam
Arturek
  
 
Czyli TAKIE COŚ?? jak kupie bedzie pasowało do seryjnego radia
(zostaje przy serii bo wole mieć orginał)

(dziękuje za szybką odpowiedz!!)

[ wiadomość edytowana przez: Seba07 dnia 2006-04-10 14:48:57 ]
  
 
Tak właśnie - takie coś. Kable we wtyczkach zazwyczaj są opisane więc masz ułatwione zadanie.
  
 
To mam jeszcze jedno pytanie zwiazane z tematem radia seryjnego...
Czy w Escorcie jest osobny bezpiecznik odpowiedzialny za radio?? i za jego działanie??
zamontowałem już 3 radio w tym 2x orginalne działające wczesniej z kodami i zachowuje sie tak samo
czyli nic nie działa oprucz diody mrygajacej po wyjeciu panela
wiec prad raczej jest... ale pozatym to nic, zero, pustka
w orginalnych radiach nawet nie zapyta sie łaskawie o kod
juz nie wiem co to moze byc wiec się pytam czy może jest gdzies jakiś bezpiecznik czy cos??

Hellp My
  
 
są dwa zasilania, do pamięci(podtrzymujące) i do grania