IS 200 + Corolla + Golf 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak większość uzytkowników japońskich samochodów ja równiez wrzucam tutaj galerie moich samochodzików (VW nie jest marka japońską ale jako iż takie autko posiadam to też wrzuce .

Zapraszam do wglądu i komentarzy

Toyota Corolla

VW Golf III

Lexus IS200
  
 
Bardzo lubie te modele Rolek. Jedno co kłuje w oczy to te kołpaki
Golf jak golf, po bułki może być
IS200 to najbardziej pożądany przeze mnie samochód z tych nowoczesnych Nadwozie super, nic dodać nic ująć, wnętrze chciałbym nieco inne

Wybór samochodów masz niezły
Pozdrawiam
  
 
Golfa obgadał Misiek a ja muszę się do Niego przyłączyć

Lex jak Lex. Bardzo ładny samochód, zawsze chorowałem na ich punkcie

Rollex natomiast - mniamuśny. Najważniejsze, że z okrągłymi oczkami. Ten model przejdzie do historii toyotowej motoryzacji. Dlaczego? Dlatego, że jest najmniej awaryjnym autem w swoich przedziałach wiekowych.
Jak będę miał już takie cacko, to najprawdopodobniej zrobię takie coś:


I jeszcze jedna sprawa. Is, wytłumacz mi proszę, CO ROBIĄ TE DURNOWATE PODKŁADKI POD BLACHAMI W COROLLCE????????????!!!!!!!!!!!!!! Skoda Racibórz....
  
 
Cytat:
I jeszcze jedna sprawa. Is, wytłumacz mi proszę, CO ROBIĄ TE DURNOWATE PODKŁADKI POD BLACHAMI W COROLLCE????????????!!!!!!!!!!!!!! Skoda Racibórz....



Po prostu trzeba je zmienić
Osobiście nie zwracam uwagi na pierdoły takie jak podkładki które dostałem od kolegi-właściciela salonu Skody,ale czas by założyc inne.Może ktoś podrzuci propozycje jakby miały wyglądac podkładki do Corolci ,każdą propozycje wezmę pod uwagę

Co do tuningu optycznego to muszę przyznać że podoba mi się propozycja Marcina,ciekaw jestem co na to ma lepsza połowa która jest użytkownikiem tego autka
  
 
Jaki ładny golfiacz
  
 
Podpisuję się pod postem Miśka - nic dodać nic ująć
IS jest piękny, raz dokładniej obejżałam go sobie w K-cach i jest naprawdę świetny - przemyślany, piękna linia nadwozia, wysmakowane wnętrze

A Corollka wiadomo - malina maliniasta i oryginalna japoneczka

Golf: ....
  
 
ładne furki

lex z zewnątrz jest niesamowity, z przodu trochę na LSa po 95r... boskie autko... środek trochę mniej mi się podoba - lubię klasykę, a tu trochę nazdziwiane szczerze mówiąc...

ale ekonomizer jest super, jak w beemach, tyle że tam wskazówka jest stała, a skala się wychyla

bardzo fajne furki, sama radość...

patrząc na golfa widać, jak daleeeeeeko są niemiaszki za japonią...
  
 
Fajna stajnia dla autek .

Bardzo ladny leksio i corollka, wnetrze leksia takie zbyt japonskie jak dla mnie , ale daloby sie przyzwyczaic. Golf ladny, niestety 1.4 , ktorym rzeczywiscie po bulki mozna jezdzic
  
 
Cytat:
2006-04-01 20:33:00, is155 pisze:
ale czas by założyc inne



Właśnie tak i proponuję takie coś. Chyba, że ktoś obmyśli plan zrobienia takich podkładek klubowych
  
 
nie no super lex jest fajny , czrany

maricn ta rolka co pokazywałeś to VT czy taka gdzieś jeździ po naszych dziurach??
  
 
Cytat:
2006-04-02 12:33:00, rsuhy pisze:
nie no super lex jest fajny , czrany maricn ta rolka co pokazywałeś to VT czy taka gdzieś jeździ po naszych dziurach??



Niestety VT ale jak sie takiej dorobię to będzie można ją oblookać w Stoku
  
 
Cytat:
2006-04-02 01:20:01, CzapCzap pisze:
Golf ladny, niestety 1.4 , ktorym rzeczywiscie po bulki mozna jezdzic



Golfik ma pojemność 1.8 SPI (taki sobie mółek )

Co do tablic,pomysł Marcina jest godny uwagi i poważnego rozważenia

Co do mej stajni na autka to uważam że inwestycja była trafiona (nie mogłem patrzeć jak mi Toyotki,,cierpią" pod gołym niebem
  
 
Cytat:
I jeszcze jedna sprawa. Is, wytłumacz mi proszę, CO ROBIĄ TE DURNOWATE PODKŁADKI POD BLACHAMI W COROLLCE????????????!!!!!!!!!!!!!! Skoda Racibórz....



U mnie wcześniej były URSYN CAR Ford ale wywaliłem bo brzydkie strasznie i litery duże.

IS ten lexio jest w orginale czy sam coś dokładałeś ? felgi ciemne szybki itp
  
 
E11 TTE
  
 
Cytat:
2006-04-02 13:15:43, looqasch pisze:
IS ten lexio jest w orginale czy sam coś dokładałeś ? felgi ciemne szybki itp



Wszystko w oryginale,nic nie dokładałem,na tych zdjęciach jest na oryginalnych felgach 17" przy czym na zimę używam 16".
Szybki też oryginalnie przyciemniane.Jedyna ma dokładka to ,,gazik" fuul sekwencja firmy Landi Renzo Omegas z listwami wtryskowymi MED-a ale cóż zrobić,zajmuję się tym zawodowo od kilkunastu lat i głupio by było gdyby majster w połatanych butach chodził (trudno klijentowi wytłumaczyć dlaczego szef na gazie nie jeżdzi )Gazik chodzi bez zarzutu gdyż i wykonanie ma specjalistyczne.Lexsio nic z dynamiki nie stracił co potwierdziły pomiary na hamowni u mego kolegi po fachu.Z wyposażenia wewnątrz przybyło jedynie CB Radio gdyz ten samochodzik pomału nie chce zbytnio jeżdzic
  
 
Ups , a myslalem, ze tylko 1.4 nie mialy obrotomierza . pozdro
  
 
marcin032 czy ta czarna E11 to nie jest auto The Man'a z CC?? Pamietakm, że miał taką czarną strzałę
  
 
Cytat:
2006-04-03 07:30:09, madzia_83 pisze:
marcin032 czy ta czarna E11 to nie jest auto The Man'a z CC?? Pamietakm, że miał taką czarną strzałę



Zgadza się
  
 
Cytat:
2006-04-03 07:34:49, marcin032 pisze:
Zgadza się



  
 
Szkoda, że to tylko VT ale i tak autko samo w sobie jest zajefajne