POMORSKIE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
MECHANICY

1. GDAŃSK

1. Auto Partner MAPA
Gdańsk, Subisława 50
tel. 058 557 75 06
a) wymiana tulei wahacza przód, gum stabilizatora, osłon przegubów, b)paska klinowego
a) za całość około 160pln, b) 15 pln
na miejscu sklep z częściami, , dwa podnośniki (rozbudowują na kolejne), szybka obsługa, niestety czasami długi termin oczekiwania, możliwość negocjacji cen, ogólna ocena dobra
(surec)


2. Auto-Spec MAPA
Ul. Wyspiańskiego 8 ( na przeciw akademików )
058 341 11 63
Wymiana tulejek wahacza MK V prawa strona 60 zł, podłączenie do komputera 80 zł ( ceny robocizny ).
Dla klubowiczów z WAŻNYMI kartami klubowymi
na ''Dzień Dobry'' RABAT wysokości od 10%.
Warsztat bardzo dobry specjalizujący się w FORDACH
od wielu lat.
(Emilio)

3. Auto-Nord Jerzy Moszczyński
wulkanizacja, tłumiki, zawieszenia, hamulce
Gdańsk ul. Żabi Kruk 14
tel. 058 301-50-67
www.autonord.pl
(dojazd od ul. Rzeźnickiej - wjazd w bramę obok urzędu skarbowego)
Jeśli ktoś będzie potrzebował usług w zakresie wulkanizacji, tłumików, układów hamulcowych i zawieszenia to z całą pewnością i odpowiedzialnością polecam zakład. Możliwe, że ktoś już zna ten warsztat. Do tej pory znajdował się przy ul. Toruńskiej 12, a od maja zmienił siedzibę, ale jakość usług pozostała na wysokim poziomie.
Cokolwiek się dzieje z autkiem to jadę najpierw tam, jeśli oni nie są w stanie mi pomóc to mogą polecić kogoś rzetelnego. Jestem ich klientem od kilku lat i zawsze wyjeżdżam zadowolony.
Co do cen to są porównywalne z innymi warsztatami, ale jakość usługi jest bez zastrzeżeń. Nigdy nie próbowali mnie naciągać na niepotrzebne koszty.
Warsztat jest dobrze wyposażony, a mechanicy znają się na robocie. W ofercie oprócz usług mają również opony zarówno nowe jak i używane, więc każdy może znaleźć coś na swoją kieszeń
(danzet)

4. V-maxzone
mechanika + profesjonalny tuning, sklep z cześciami tuningowymi
Gdańsk, Świętokrzyskiej 69
tel. 791-101-140
www.v-maxzone.pl
Wymiana klocków, łożysk, gum na kolumnie McPhersona, wymiana zamka, wymiana oleju oraz filtrów 350 zł + częsci (nie przycinają)
Bardzo polecam, warsztat może nie wygląda imponująco ale mają wszystko na miejscu. w czasie napraw dzwonili z prośbą o akceptację kosztów lub w związku z wykrytymi dalszymi usterkami, naprawę wykonali terminowo i bez poślizgów. Widać, że "im się chce".
(majkelos)

[ wiadomość edytowana przez: metis dnia 2011-06-16 22:11:25 ]
  
 
SKLEPY

GDAŃSK

1. Auto Caros MAPA
ul. Elbląska 54/64
tel.058 303 16 67
części
75-sworzeń Lemfordera MK5
ceny dobre, możliwość negocjacji,
(surec)


2. Auto-Spec MAPA
Ul. Wyspiańskiego 8 ( na przeciw akademików )
058 341 11 63
Posiadają części oryginalne jak i zamienniki.
Dla klubowiczów z WAŻNYMI kartami klubowymi
na ''Dzień Dobry'' RABAT wysokości od 10%.
(Emilio)


GDYNIA

1. Auto-Mobile MAPA
Ul. Morska 164 (przy estakadzie Kwiatkowskiego )
058 66 77 812
Posiadają części oryginalne i zamienniki.
Tarcze hamulcowe MKV oryginalne 90 zł zamiennik 45 zł sztuka. Klocki hamulcowe przód 70zł komplet oryginalne.
Dla klubowiczów z WAŻNYMI kartami klubowymi
na ''Dzień Dobry'' RABAT wysokości od 20%.
Części oryginalne zawsze taniej niż w serwisie.
(Emilio)


[ wiadomość edytowana przez: _unnamed dnia 2007-09-25 12:55:28 ]
  
 
ELEKTRYCY

GDAŃSK

1. Auto-Spec MAPA
Ul. Wyspiańskiego 8 ( na przeciw akademików )
058 341 11 63
Podłączenie do komputera 80 zł , posiadają komputery do aut Europejskich Amerykańskich i Japońskich.
Dla klubowiczów z WAŻNYMI kartami klubowymi
na ''Dzień Dobry'' RABAT wysokości od 10%.
Dadzą sobie radę z każdym tematem.
(Emilio)


GDYNIA

1. Szwarc&Gruba s.c MAPA
Gdynia Cisowa
ul. Piaskowa 3a
tel./fax (05 667 01 27
Warsztat
-Podłączenie do komputera i oscyloskopu spr. układu elektroniki, przebiegów, wykres
- Wymiana MAP-sensora
- naprawa komputera wtrysku (nap.na sondę lambda5,9V)
- dobudowanie układu do połączenia sondy w celu zabezpieczenia przed brakiem masy
- Sprawdzenie wiązki wtryski-komputer oraz wtrysk-skrzynka bezpieczników, naprawa układu.
- nowa wiązka do modułu
- brak napięcia zasilania 12V na komputerze. Ktoś zrobił nieudaną przeróbkę wyjął bezpiecznik i wmontował jakieś połączenie [prawdopodobnie przyczyna wszystkich usterek]
- Adaptacja komputera wtrysku
- naprawa układu ustawienia dawki mieszanki , naprawa przepustnicy i połączenia potencjometru
- podłączenie do analizatora spalin, sprawdzenie ponowne układu.
cena:800zł
Męczyłem się z samochodem około 5 m-cy zanim trafiłem do nich.Naprawy dokonałem we wrześniu i nie żałuje wydanych pieniędzy bo jak na ten rocznik(91) silnik do tej pory chodzi jak marzenie.Polecam
(kulek13)



[ wiadomość edytowana przez: _unnamed dnia 2007-09-25 12:48:43 ]
  
 
Blacharze i lakiernicy


-----------------
Same bordowe kombi :D
  
 
TUNING

SOPOT

1. Dars Tuning MAPA
al. Niepodległości 641
058 552 18 52
darstuning@wp.pl
Sklep z akcesoriami tuningowymi.
Rabat na pewno będzie.
Sprzedaż wysyłkowa.
(Emilio)

GDAŃSK

1. Auto-Spec MAPA
Ul. Wyspiańskiego 8 ( na przeciw akademików )
058 341 11 63
Można im powierzyć montaż akcesoriów tuningowych.
Dla klubowiczów z WAŻNYMI kartami klubowymi
na ''Dzień Dobry'' RABAT wysokości od 10%.
(Emilio)



[ wiadomość edytowana przez: _unnamed dnia 2007-09-25 12:44:30 ]
  
 
LPG

GDAŃSK

1. Auto Gaz MAPA
ul. Do Studzienki 28
tel. 058 341 07 96
regulacja, konserwacja LPG
30+filtr
cena znośna, dobra obsługa i robota
(surec)



[ wiadomość edytowana przez: _unnamed dnia 2007-09-25 12:41:47 ]
  
 
Szroty

-----------------
Same bordowe kombi :D
  
 
UNIKAĆ Z DALEKA

GDAŃSK

1. Auto Gaz Serwis MAPA
Z góry ostrzegam wszystkich klubowiczów posiadających w swoich autkach instalację LPG przed firmą Auto Gaz Serwis mieszczącą się na ulicy Do Studzienki w Gdańsku. Jest to firma bardzo nierzetelna,nastawiona na skasowanie należności za instalację LPG,a potem nie biorą za to odpowiedzialności. Za każdą wizytę z jakimkolwiek problemem kasują min 40 zł,bo to jest "regulacja" która swoją drogą g.... daje bo samochód dalej szwankuje. Notabene z byle jaką awarią trzeba się do nich zapisywać z dwutygodniowym wyprzedzeniem,nawet jak auto nie może jeździć. Więc nie ma od nich jakiejkolwiek pomocy. Ja za swoją instalację zapłaciłem 1900 zł,a jestem przez nich traktowany jakbym nie wiadomo skąd się urwał i nie wiadomo czego od nich chcę. Sorki że piszę o tym w tym wątku ale uważam że o tym powinna dowiedzieć się jak największa liczba Gdańskich klubowiczów aby uniknąć takich problemów jak ja mam teraz.
(MARCINZ)
dodam jeszcze coś od siebie - filtry (powietrza i gazu) które mi założyli rozleciały sie w rekach po 8k km... regulacja po pewnym czasie od wymiany filtrów wyglądała tak ze pan Kaziu majster kung fu karate miszcz poszedł do auta, podłączył komputer i stwierdził ze wszystko jest ok i zainkasował 30zł. samochód jak moooolil tak mooolil dalej, palli tyle samo, no moze z 10ml mniej bo właściciel lżejszy o 30zł...
(igomako)


2. PROmotor (dawniej Set-Service) MAPA
Gdańsk ul. Kartuska 387,
warsztat i stacja kontroli pojazdów. Robiłem u nich przegląd, okazało sie, ze nie trzyma mi jedno kolo na ręcznym i nie dali mi przeglądu w dowód. Twierdzili uparcie, ze konieczna jest wymiana linki co bardzo chętnie zrobią: 110 zl linka + 100zl robota - podziękowałem im i pojechałem gdzie indziej. W sklepie znalazłem linkę za 83 zł a w innym warsztacie za wymianę chcieli 50 zł a na dodatek okazało sie, ze wystarczyło wyregulować stara linkę i ta nowa oddałem do sklepu Także Set-Service chciał mnie nieźle naciągnąć zarówno na częściach jak i robociźnie. A właściciel to straszny buc i mało uprzejmy. UNIKAĆ!
(mszuman)
Dokładnie tak jak napisał mszuman, mnie też chcieli naciągnąć na linkę (i 2 znajomych też, więc to już nie przypadek) + że niby za cicho klakson ustawiony i kilka innych "dupereli" - oczywiście od razu wszystko chętnie zrobią za niebotycznie wysoka cenę. Chcieli mi dowód zabrać, pojechałem na inną stację - a chłop do mnie, przecież wszystko jest sprawne. OMIJAĆ z DALEKA
(OskaRGD)
uwaga! warsztat o którym pisał kolega oskaRGD- set serwis- zmienił nazwę i został autoryzowanym serwisem nissan-a. cholerstwo nazywa sie teraz PROmotor.
ja tez zdecydowanie odradzam usługi tej firmy. mam z nimi koszmarne doświadczenia. o szczegółach napisze kiedy zakończy sie sprawa sądowa w której wszedłem w spor z ta firma (zresztą nie tylko ja, jest nas kilkanaście osób).
pozdrawiam!
(majkelos)
Program "Patrol Reporterów"
(majkelos)


[ wiadomość edytowana przez: _unnamed dnia 2008-04-19 14:57:40 ]
  
 
WULKANIZACJA

PRUSZCZ GDAŃSKI

1. POL-GUM-JUR MAPA
wulkanizacja + sklep z oponami + wymiana i serwis opon
Pruszcz Gdański
ul. Grunwaldzka 62
tel: 058 683 42 69
polecam - szybko, sprawnie, umiarkowane ceny, możliwość prostowania felg.
pozdr.
(surec)


[ wiadomość edytowana przez: _unnamed dnia 2007-09-25 12:33:30 ]
  
 
INNE

-----------------
Same bordowe kombi :D