Czy ktoś kupił i używa może Clatronica MP3?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pytam bo jest względnie tani, niewiem co to jest ale ma 2 lata gwarancji i podobno jakos tam gra.

acha i kosztuje 260 zł !!!

Byłbym wdzięczny za opinie



[ wiadomość edytowana przez: art13 dnia 2006-04-06 21:26:31 ]
  
 
a co to jest
a tak serio to możliwości, trwałość itd. tego sprzętu są adekwatne do ceny jak nie masz więcej kasy to dołuż pare zł i kup firmową używke
  
 
dołuż do firmówki, mam teviona i nie powiem bo gra mp3 ale coraz częściej(po roku uzywania) płyty mp3 nie czyta(ok.1 na 10) a i radio coś sie sp.... nie mam pojęcia, wogóle nie działa. Powiem że jestem z niego jak na cene zadowolony ale chce ci go obiektywnie opisac. Clatronic stoi tak samo jak Tevion, sąsiad ma i nie nażeka, pilot czasami nie łapie.
  
 
Cytat:
2006-04-06 21:25:47, art13 pisze:
Pytam bo jest względnie tani, niewiem co to jest ale ma 2 lata gwarancji i podobno jakos tam gra. acha i kosztuje 260 zł !!! Byłbym wdzięczny za opinie [ wiadomość edytowana przez: art13 dnia 2006-04-06 21:26:31 ]



To tak jak kupić w Tesco czy Realu wiertarkę za 40 PLN ja bym omijał z daleka!!
  
 
W Norauto w Poznaniu koło M1 jest Sony CDX S-22 z mp3kami(chyba jeden z nowych modeli) za dobrą cenę 349Pln.Tutaj juz dostepne na AllegroSony CDX S-22
Gra to całkiem przyzwoicie i jest 100% pewniejsze niż te całe Mediony, Teviony itp.
Mój szwagier jeździ do Chin po porcelanę i był w takiej firmie co właśnie produkuja te wynalazki.Wtedy akurat robili Panasonixy i coś tam jeszcze.Zamawiasz radio z dowolną nazwą projektujesz panel i wykonują tobie serię za śmieszne pieniążki.I tak własnie powstają te super hiper radia Wszystko na jednych i tych samych klamotach....
  
 
tez troche pojezdzilem ale z micromaxx'em z mp3, no i pewnie bym nie zmienil gdyby nie przyplyw gotówki,no i zaszalalem, dlatego mam do sprzedania wlasnie takie radyjko...
  
 
mialem kiedys discmana clatronika, i gdyby nie padl mu potencjometr od glosnosci, ktory bylo ciezko kupic to zapewne dzialal by do tej pory... co dziwne kosztowal baaaardzo malo jak na tamte czasy, dziwilem sie ze to dziala za taka cene, rozkrecilem a tam wszystko na podzespolach sony, nec'a, samsunga (pamiec) itp... jedynie sluchawki z zestawu byly dupne i nie mial opcji ladowania aku... ale gral ladniutko...;p
  
 
Co do tego że Medion jest kiepski to bym się kłócił sprawdźcie sobie opinie wśród Niemców. Ja też osobiście polecam. Za tą cenę radio dobrej klasy Clatronic ma słabą opinię tak w Polsce jak i w Niemczech. Radio raczej awaryjne.


[ wiadomość edytowana przez: SebaNowy dnia 2006-04-10 19:48:59 ]
  
 
wez sobie lepiej kup firmówke uzywana, albo i nową bo śa niewiele droższei napewno dluzje pochodzi bedzie ładniej grac. Qmpel miałmediona znaim mu wczytalo płyte z mp3 to mijało ok 3-4 minut. ja mam teraz pionka i po włozeniu płyte mam w czytana w max 10 sek

[
pionek nówka

  
 
co do mediona to jest to tandeta jakich mało
  
 
na allegro są sprzedawane DALCO (podróba DELCO). Nie mniej jednak fajnie czytają CD/MP3 (szybko) mają antywstrząsy, ogólnie tanie i spoko działają. Ja mam jeden taki model za 199 zł i zero z nim problemów
  
 
Mam okazję współżyć z Medionem, dzięki Bogu nie w moim aucie bo jest dramatyczny.
  
 
kupiłem mediona w mediaMarkcie za 249zł i wogóle płyta nie zadziałała, po wymianie działał 3 miesiące, a i tak tylko jak się rozgrzał.. wymieniłem znów tym razem dokładając 250zł i wziąłem pioneer'a..... niebo a ziemia (wykonanie, jakość dzwięku, czytanie płytek)
  
 
pioneer rulezzz