Przyciemnianie lamp

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chce przyciemnic tylne lampy specialnym sprayem tylko nie wiem czy je wymontowywac czy robic to na załozonych lampach?? i ile warstw nałozycz zeby było oki i policja sie nie przyczepiła?
  
 
nie wyciągaj lamp bo sie nie opłaca, poprostu obklej je naokoło gazetami i maluj
  
 
Jak pomalujesz lampy to zamontuj odblaski.
Ale policji i tak nie przekonasz jak cię zatrzymają.
  
 
Dokładnie tak. Licz się z utratą dowodu rejestracyjnego.
  
 
Kup se folie na allegro, ja taką mam zrobione, jest odblask, zachowanie kolorów świateł i wszytko si, policja nie raz mnie kontrolowała i nigdy nic nie powiedzieli, zobacz sobie foto w profilu nr 5


[ wiadomość edytowana przez: 0rzeL dnia 2006-04-09 09:02:29 ]
  
 
Jestem przeciwnikiem czarnych lamp, ale napiszę...

Folią jest ciężko, nigdy mi się ładnie nie udało zrobić, nie widziałem ładnie zrobionych na żywo, za dużo krzywizn.

Do lakierowania wyjmij lampy, wtedy ładnie z każdej strony je polakierujesz, i łatwiej jest jak leżą. A czy szkoda roboty... wyciąganie lamp to akurat żadna robota, a będzie lepiej.

Tyle IMHO.
  
 
Cytat:
2006-04-08 08:34:25, ruszi pisze:
ile warstw nałozyc zeby było oki i policja sie nie przyczepiła?



Jedno wyklucza drugie
Jakakolwiek ingerencja w swiatla moze skonczyc sie utrata dowodu.
To pisalem ja zagorzaly przeciwnik malowania lamp
  
 
Cytat:
zobacz sobie foto w profilu nr 5


Ty masz lampki jaśniutkie, zabacz na moim profilu
  
 
ja w zasadzie też jestem przeciwnikiem przyciemniania lamp ale powiem wam że zrobie to w tym sezonie i tył mojego auta będzie wyglądał dokładnie tak ze względu na kolor i zastosowane dodatki:
  
 
ja sie zastanawiam czy nie zrobic calych na czerwono, powinno lepiej przepuszczac swiatlo, i moze panowie niebiescy sie nie beda przyczepiac...

pozatym chyba ladnie wyglada z czarnym autem ;p
  
 
Cytat:
2006-04-09 15:12:26, Remarq pisze:
ja w zasadzie też jestem przeciwnikiem przyciemniania lamp ale powiem wam że zrobie to w tym sezonie i tył mojego auta będzie wyglądał dokładnie tak ze względu na kolor i zastosowane dodatki:



tiaaa... tylko on ma MK VI wiec tak sobie nie przyciemni a tak jak na zdjeciu jest to chyba juz polowe MK V tak ma!! powinni seryjnie takie lampy robic!!
  
 
Cytat:
2006-04-09 15:52:02, zenq pisze:
ja sie zastanawiam czy nie zrobic calych na czerwono, powinno lepiej przepuszczac swiatlo, i moze panowie niebiescy sie nie beda przyczepiac... pozatym chyba ladnie wyglada z czarnym autem ;p



Zobacz sobie do mojego profilu i już będziesz wiedział jak to wygląda

Mnie się podoba

Nie tłumi światła wogóle, są nadal wyraźne, jedyne co to kierunkowskaz ma lekko czerwone zabarwienie, no i wsteczne. Niebiescy się nie czepiają.
  
 
no to jako ja juz mam doscwiadczenie to powie ladniej wygladaj na foli ale jest ja trudno nakleic ja zrobilme spreyem i sa ciemne : a policja jak mnie zatrzymala to dowodzik mi wzieli ale naszczescie mam jeszcze jedneko MKVII i przelozylem
 
 
Cytat:
2006-04-09 16:38:58, Wojo pisze:
Zobacz sobie do mojego profilu i już będziesz wiedział jak to wygląda Mnie się podoba Nie tłumi światła wogóle, są nadal wyraźne, jedyne co to kierunkowskaz ma lekko czerwone zabarwienie, no i wsteczne. Niebiescy się nie czepiają.



wlasnie widzialem kiedys, podoba mnie sie, jeszcze spoilerka zadnego nie masz na klapie... jak u mnie :]
a ze kierunek i wsteczny lekko czerwonawy - przeca w seicento fabrycznie tak jest ;p
  
 
Cytat:
2006-04-09 23:21:48, zenq pisze:
wlasnie widzialem kiedys, podoba mnie sie, jeszcze spoilerka zadnego nie masz na klapie... jak u mnie :] a ze kierunek i wsteczny lekko czerwonawy - przeca w seicento fabrycznie tak jest ;p



Spoilerek u mnie - niedoczekanie
  
 



Zrobiłem to lakierem do przyciemniania lamp. Lampy wyjmowałem (po 3 śrubeczki z kazdej strony). Moim zdaniem efekt jest super. Lampy prezentują sie o niebo lepiej niż zwykłe.


pozdrawiam,
  
 
Z nakładanie warstw też trzeba uważać żeby nie przesadzić. JA polecam nałożyć dwie cieniutkie warstwy.
  
 
Efekt - rzecz gustu.

Wygląda że jednak dokładnie, równiutko itd wyszło
  
 
Cytat:
2006-04-10 17:26:57, Bercikson pisze:
Zrobiłem to lakierem do przyciemniania lamp. Lampy wyjmowałem (po 3 śrubeczki z kazdej strony). Moim zdaniem efekt jest super. Lampy prezentują sie o niebo lepiej niż zwykłe. pozdrawiam,


jak dla mnie poezja, i chba nic ładniejszego zrobić już się tu nie da, naprawde gratuluje efektu to jest właśnie to!
  
 
a ma moze kolega więcej zdjęć z tyłu? chętnie bym zobaczył