Jakie radio do samochodu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam problem z wyborem radia do samochodu
za bardzo namieszaliście mi na forum w głowie
a moje stare przestało brzęczeć
Nie zależy mi na wodotryskach ale raczej na przyzwoitym radyjku za rozsądną cenę
Najlepiej z mp3, koniecznie 1 para wy na wzm
Przejrzałem oferty najpopularniejszych producentów
i zastaniawiam się nad clarionem BD268
Podpowiedzcie czy warto a może coś innego
nie chcę pieniędzy wyrzucić w błoto.
I jeszcze jedno zastanawiałem się nad wymianą głośników w przednich drzwiach (a propos golftrojka) z pioneera na sinus live systemowe
Nadadzą się, tzn. czy może lepiej coś innego??
za podpowiedzi z górki dzięki
  
 
radio to dobry wybor.mozesz ewentualnie rozejzec sie za alpine.teraz wyszly na nowy rok fajne modele i super graja.ale clarion tez dobry tyle ze moim zdaniem clarion spisywal sie lepiej kilka lat temu ale teraz tez niczego sobie.na przod polecalbym cos powerbassa.za 380 zl jest fajny komplecik.a sinus live raczej bym odpuscil lepiej cos hertza jak bedziesz mial mniej kasy np dsk.jak bedziesz chcial jakies linki to pisz to zobaczysz jak cos wyglada i jakie ma parametry.
  
 
Jako, że znawcą nie jestem ale chciałbym swoje zdanie wyrazić. Clariony są dobrymi radiami, ale tradycyjnie jak każdy napisze, żebyś rozejrzał sie za Alpine, bo to są jeszce lepsze radyjka. W tym przedziale cenowym możesz znaleźć np model CDE-9843R. Osobiście jestem fanem może nie najlepszych odtwarzaczy firmy Blaupunkt, jest to np model Woodstock, albo Sevilla, ale oczywiście wybór należy do Ciebie. Co do głośników to nie znam się na tych sprawach, ale z tego co się już troche naczytałem to pewnie te Sinusy będą bardzo dobrym rozwiązaniem.
  
 
Myslisz dobrze. Clarion jest ok, szczegolnie ze za ta cene ma nikla konkurencje. Sinusy tez dobry wybor, widac ze studiowales forum
  
 
CLARION I J V C

alpine bleeee to cukierkowe pudełeczka a juz na bank nie z lini 2006...
  
 
no ja rowniez obstawiam za clarionem Za rozsadną kase oferuje super dzwiek, co do alpine to nie powiedziałbym zeby to było cukierkowe pudełeczko... co prawda te nowe sa oblesne Ale graja super
  
 
arsen chyba chciales powiedziec o JVC cukierkowe pudeleczka.bo w JVC jest najwiecej migawek ogolnie to wodotryski sa a graja nie za dobrze.co do clariona jestem twojego zdania.
  
 
Dzięki za sugestie to radyjko już mam
Teraz jeszcze głośniki
Pytam o opinie nt Sinus Live ponieważ nie słyszałem jak grają a nie chciałbym się wpakować
Słuchałem Hertza i niby ładnie ale czegoś mi tam brakuje
JBL mnie powalił również cenowo ale jeśli już to najwyżej poczekam na przypływ gotówki
Podobały mi się również Macromy model z zeszłego roku ale w porównaniu cenowym sinus górą
I dylemat pozostaje
  
 
Szczerze mówiąc to nie rozumiem co Wy słyszycie takiego ciekawego w radiach JVC bo ja w nich nic specjalnego nie słyszę, a co do Alpine z roku 2006 to ta seria mi się podoba i nie widzę w nich nic cukierkowego.
  
 
Cytat:
2006-04-16 01:14:18, blu99 pisze:
Dzięki za sugestie to radyjko już mam Teraz jeszcze głośniki Pytam o opinie nt Sinus Live ponieważ nie słyszałem jak grają a nie chciałbym się wpakować Słuchałem Hertza i niby ładnie ale czegoś mi tam brakuje JBL mnie powalił również cenowo ale jeśli już to najwyżej poczekam na przypływ gotówki Podobały mi się również Macromy model z zeszłego roku ale w porównaniu cenowym sinus górą I dylemat pozostaje


no JBL to troszeczke troche inna klasa niz sinus Generalnie ile kasiorki wpakujesz tak bedzie grac Jeszcze tez wszystko zalezy jaki system sinusa czy z tweeterem neo 110 czy z NEO25s?? Tego 2 nie słyszałem niestety co do neo 110 to gra dosyc wysoko i ostro i to chyba najwieksza wada sinusa, wiec ten zestawik z tweeterem NEO 25s byłby lepszym rozwiazaniem bo on juz posiada jedwabną kopółkę Proponuje jeszcze rozejrzec sie za głosniczkami marki powerbass
  
 
czy ktoś słyszał o firmie PROTON
znajomy z USA coś takiego mi wymyślił
Jemu się podoba jak grają te głośniczki ale nie wiem
tymbardziej że będzie bez gwarancji
  
 
No to jak w koncu jest z tymi radyjkami Alpine seria 2006 za ok 600zł?? Nie jest to dobry wybor?? Każdy mowi ze Clarion i Alpine...jak to w koncu jest??
  
 
Najlepiej posłuchać i jednych i drugich i jeszcze trzecich dla kontrastu i co najlepiej wpadnie w ucho
Ja tak zrobiłem ale najpierw przewertowałem forum
i mi najbardziej odpowiada clarion coś w nim jest
ani nowe ani stare alpiny tak nie grają choć nie powiem że są złe czy cóś
pioneer jvc kenwood sony blaupunkt itd itp
zostają jednak w tyle tak na moje ucho
ale znam i takich dla których dalco czy inny pionier to wypasik
  
 
Dla mnie podoba się dźwięk jaki wydają z siebie radia Nakamichi, bo wczesniej o nich zapomnialem wspomnieć. Kolega ma takie w swoim Civicu i musze powiedziec ze wymiata
  
 
no nakamichi bardzo fajne ale na oryginalne płytki i dla wiekszosci osob zbytnio surowe
  
 
http://www.tanieje.pl/index.php/cPath/27_72 co sadzicie o tym? dobry prezent dla taty na imieniny?