O L S Z T Y N - Spoty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie!

W zwiazku z tym ze w wojewodztwie warminsko-mazurskim jakos biednie wypada przedstawicielstwo FSO AK (czyt. nie istnieje - ostatnio widziani w 2004 roku) proponuje aby skombinowac chociazby 1 raz na kwartal jakis spot w Olsztynie. Po miescie jezdzi sporo bardzo dobrze utrzymanych Poldkow i Fiatow (choc te drugie raczej naleza do nieco starszego pokolenia) oraz ladnie przerobionych Polonezow. W okolicach tez jest takowych nie malo. Trzeba sie tylko jakos zgrac do kupy i zebrac w umowionym miesjcu o umowionej porze

Jest na forum ktos z tego wojewodztwa kto bylby w stanie sie stawic na takim spotkaniu?? Chyba tylko u nas taka nedza zeby nie bylo fotek w galerii

Co myslicie o tym pomysle?? Ma on wogole szanse wypalic?? Oczywiscie duzych placykow u nas nie brak

Pozdrawiam
adamdn
  
 
Jak to nie ma fotek?

Myślimy, ale chętnych zawsze było brak.
  
 
No dobra - fotek prawie nie ma Ale nie o to glownie chodzi.

Powiem tak - ze swojej strony moge zagwarantowac 2 osoby. Ty Leon pewnie tez wpadniesz? Kto jeszcze sie pisze??

Przeciez Olsztyn nie gorszy i tez moze miec spota

Moze warto rozruszac ludzi, pokazac sie w miescie ale cos czuje ze bez pomocy Gdanska bedzie ciezko

Pozdrawiam
adamdn

P.S. Jezeli macie jakies duuuze naklejki na auto (takie ktore dadza sie zdjac bez szkody oczywiscie ) to moge sie wykleic dla FSO AK Nie tylko napisy ale moze logo, adres strony, itd.





[ wiadomość edytowana przez: adamdn dnia 2006-04-21 14:20:47 ]
  
 
Jezeli chodzi o mnie to rowniez "pochodze" z Warminsko-Mazurskiego, a moja flota jezdzi pod flaga Elblaga, ale... do Olsztyna jakby sporo dalej z Elblaga niz do Gdanska, a i niezbyt "po drodze" z wazniejszych szlakow, wiec szanse na moje przybycie marne.

BTW:
Adamdn - pojawiasz sie czasem na spotach w GDA bo Cie jakos nie widac.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2006-04-21 14:21:40, adamus pisze:
Jezeli chodzi o mnie to rowniez "pochodze" z Warminsko-Mazurskiego, a moja flota jezdzi pod flaga Elblaga, ale... do Olsztyna jakby sporo dalej z Elblaga niz do Gdanska, a i niezbyt "po drodze" z wazniejszych szlakow, wiec szanse na moje przybycie marne. BTW: Adamdn - pojawiasz sie czasem na spotach w GDA bo Cie jakos nie widac. Pozdrawiam Adamus



Zamiar jest, checi sa, niestety czasu i pamieci do dat i godzin brak Ale postaram sie w srode na Zaspie pojawic (choc tylko na chwilke bo bede przelotem).

Szkoda ze u nas taka bryndza. Albo uzytkownicy Poldkow sa niemrawi lub tez wstydza sie FSO Po prostu rece opadaja.... Przeciez sam nie zrobie spota Moge max. 3 auta sprowadzic (2 napewno ale co to da).... Chyba ze Xantia bedzie takze mile widziana
  
 
No i stalo sie Spot w Olsztynie sie odbyl... Az dziw ze sie to udalo

Bylo w sumie 6 aut w tym 4 Polonezy, 1 Astra II, 1 Ford Sierra. Na chwile tez zawitalo BMW

Krotko mowiac spot moim zdaniem byl udany, pogoda dopisala, poglady wymienione - nic dodac nic ujac. Miejmy nadzieje ze kolejnego spota uda sie zorganizowac juz niedlugo no i sciagnac jeszcze kilku fanatykow FSO - niestety bylo zbyt malo czasu i nie udalo sie czesci powiadomic. Niestety obrsomar nie zdarzyl przygotowac swojego rajdowego borka i przyjechal zastepcza Astra - ale oczywiscie z naklejka FSO SPORT

Pozdrawiam
adamdn

P.S. Leon - dzieki za zorganizowanie spotkania...


1. Prawie pelna gama Poldkow Niestety Leon ustawil sie nieco dalej

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


2. Prawie cala ekipa no i w koncu Atu Leona

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


3. Z innej perspektywy (no i mnie widac )

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


4. A oto FSO Polonez '88/'89 Trzeba przyznac ze przezentuje sie niezle

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


5. Przejsciowka z tylu

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


6. W drodze ze spota (ja na pierwszym planie )

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


7. No i w domu - niestety juz po spotkaniu

Free Image Hosting at www.ImageShack.us




[ wiadomość edytowana przez: adamdn dnia 2006-05-07 16:37:07 ]
  
 
Gratuluję spotkania Może będziecie kolejnym regionem w którym cyklicznie będą odbywały się spotkania klubowe - czego zyczę.

Bardzo ładnego Caro w orciari widzę na zdjęciu poproszę o jeszcze kilka fotek a umieszcze wówczas w dziale ZLOTY jako relację.
  
 
Byłem pierwszy. Jak widać świeżo umyty.

Dużo dystansów i fele od Forda.

I tarcze jak ser szwajcarski.

Wszyscy uczestnicy.

Ten od felg.

Były i dresy .

LED-y się nie mieszczą. Poldki górą.


I tym optymistycznym akcentem zakończyliśmy spot. Następny jest przewidywany na wiosnę 2008r.
  
 
GDA - ja tez mam nadzieje ze na tym nie koniec. Spot byl udany, a uczestnicy domagaja sie wiecej Wiec byc moze uda sie cos zorganizowac za miesiac lub dwa. Do tego czasu powinnismy zarazic nasza mania takze innych posiadaczy FSO z Olsztyna.

Leon - Twoje auto rzeczywiscie jest umyte Dopiero na foto zauwazylem
  
 
No dobrze, niech będzie szybciej.
Wiosna 2007 może być?
  
 
Cytat:
2006-05-07 22:32:46, leon pisze:
No dobrze, niech będzie szybciej. Wiosna 2007 może być?



No Ty tu jestes Kierownikiem Tak wogole to by sie przydalo zrobic jakis ogolnopolski zlot w naszych rejonach a nie ciagle tylko srodek i poludnie Polski

Tym razem Marcin (Astra II) obiecal ze przyjedzie swoim Borkiem Sport - chociazby dlatego warto sie spotkac szybciej
  
 
No i po 2-im i ostatnim spocie olsztyńskim w tym roku.

Jak przystało na głównego onanizatora pojawiłem się pierwszy. Spot odbył się w najbardziej charakterystycznym punkcie Olsztyna.

Później zaczęli pojawiać się kolejni uczestnicy w samochodach wyprodukowanych przez F...

orda, oraz F...

SO. W tym ostatnim obglądaliśmy usprawnienie zwane wspomą

oraz to.

Zagadka, co to za wynalazek? Nagród nie przewidziano, czyba że się sponsor znajdzie.

Na zakończenie spotu zebrałem datki na naklejki, poczem całą kasę przeznaczyłem na dziwki.

I tym optymistycznym akcentem kończę relancję.
  
 
Z radoscia informuje ze dnia 19 listopada roku 2006 odbyl sie drugi w tym samym roku spot olsztynski. Zgodnie z zalozeniami nie zostal zaproszony nikt z zewnatrz i spotkanie odbylo sie w kameralnym gronie 3 godziny spedzone na chlodzie pozwolily na wymiane pogladow, dokladniejsze przyjrzenie sie dwom nowym autom (pokretnie majacym cos wspolnego z produktami FSO ) oraz zwrocenie uwagi na fakt, iz w ciagu trwania spota przejechalo kolo nas kilkanascie Subaru, 1 borek i ze 3 Plusy. Reszta marek nie zostala przez nas odnotowana...

Nastepny termin spotkania - wiosna 2007. Planowana jest premiera rajdowego Borka by Marcin oraz kilku nowych kolegow ktorych teraz chyba dopadla amnezja...

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
Cytat:
Zagadka, co to za wynalazek?

no filtr światła, przeciez widac
  
 
Cytat:
2006-11-20 21:38:43, Julo pisze:
no filtr światła, przeciez widac



no tak ale po co on jest załozony do reflektora??
  
 
Żeby do reflektora lecialo czyste, przefiltrowane powietrze
  
 
Cytat:
2006-11-20 21:52:33, jacekes pisze:
Żeby do reflektora lecialo czyste, przefiltrowane powietrze



Oficjalna odpowiedz brzmi: filtr paliwa z Fiata 126p zamontowany w gumowej rurce reflektora przedniego w Polonezie - ma on na celu znaczne spowolnienie lub nawet zatrzymanie procesu kurzenia i brudzenia lampy przedniej. Niestety po kilku latach bylo fatalnie widac zakurzenie w srodku - wymiana reflektorow kilka lat temu + ten patent i szkla sa czyste jak z fabryki
  
 
W związku z brakiem dostępu do listy klubowiczów proszę wszystkich z rejonu warmińsko-mazurskiego o kontakt. Nie dotyczy osób, które już dostały privy.
  
 
Cytat:
2006-12-25 22:55:44, leon pisze:
W związku z brakiem dostępu do listy klubowiczów (...)



Lista klubowiczów
  
 
Cytat:
2006-12-26 17:01:37, danielewicz pisze:
Lista klubowiczów



Dziękować dobry człowieku.