Problem z radiem Blaupunkt RPD 552 i nie tylko...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Mam taki problem z tym radiem mianowicie jesli chodzi o wyszukiwanie stacji radiowych to czestotliwosci przeskakuja co 0,2 czyli np. 100,1 potem 100,3 i 100,5 i tak dalej. Mam pytanko. Czy da sie to radyjko jakos przestawic zeby szukalo czestotliwosci co 0,1 albo nawet 0,05? czyli np. 100,1 potem 100,2MHz albo 100,15 poem 100,20?
Ten Blaupunkcik naprawde ladnie gra i chcialbym sobie go zostawic
Pomozcie prosze.. i dajcie jakis cynk na kogos kto sie takimi rzeczami bawi

Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: darrio dnia 2006-04-24 18:21:10 ]
  
 
widocznie masz amerykanska wersje. Tam wlasnie jest co 0.2 i nic sie pewnie z tym nie da zrobic. No chyba, ze w opcjach da sie przestawic na europe
  
 
No to radyjko jest z Niemiec na pewno.. a gdzie bylo wczesniej to niestety nie wiem dostalem je za friko ale brak tej opcji jest po prostu strasznie meczace. W opcjach radyjka nie ma takiej mozliwosci niestety chyba ze mozna to jakos inaczej poustawiac? Nie wiem moze??
  
 
musisz udać się do jakiegoś warsztatu zajmującego się elektroniką i radyjkami. Czasami wystarczy przestawienie czegoś w sofcie, czasami jego zmiana, a czasami małe grzebanko, a czasami nie da się tego zrobić. Koszt około 50PLN.
  
 
A czy moglbys polecic taki warsztacik w Wawie? bylbym wdzieczny...
  
 
np. http://www.mikar.com.pl/
cen nie znam, ale można zawsze zadzownić
  
 
Dobra wszystko juz zalatwione. Dostalem namiar na jednego gościa z ursynowskiej, który zajmuje sie takimi rzeczami. Wzial to radyjko rozebral, cos polutował i juz jest OK. Koszt uslugi 30zl - mam nadzieje ze za bardzo mnie nie wyrzeźbił'
Gdyby ktoś miał takie problemy z radyjkiem jak ja to sluze namiarem na tego czlowieka

Pozdrawiam i podziekowania dla kielka