[z serii chwale sie] moj stary fiat

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pojechalem zrobic kilka fotek przed zlotem doslownie z 2 godzinki temu i juz niestety kant odmowuil wspolpracy. szykowalem go do zlotu po zimie juz dlugo. po porstu sie zalamalem. na zlot jade dupowozem.

jednak prezentuje kilka fotek mojego elvisa po porzadkach zimowych:














tutaj juz nie chcial zagadac:



po kilku probach pchania musialo sie to niestety tak skonczyc:


i to wszystko na kilkanascie godzin przed wyjazdem ;/ niestety juz nie mam czasu przy nim robic teraz przed zlotem ehhh trza pojechac plastikiem.

czekam na konstruktywna krytyke




[ wiadomość edytowana przez: goorek dnia 2006-04-28 21:19:28 ]
  
 
najs
  
 
Bardzo ładny Ładny felunek u już furak zupełnie inny Brawo Nic więcej mu nie rób
  
 
witam

podobają mi się te fele, bardzo dobrze widzi mi się kant na takich.
no i wydech, pewnie ładnie ryczy
  
 
niewdzięczna bestia
  
 
Gut felunie+buciki
Cytat:
i to wszystko na kilkanascie godzin przed wyjazdem ;/ niestety juz nie mam czasu przy nim robic teraz przed zlotem


Niestety kazdy fiat to beszczelna suka która strzela fochy w najwazniejszym momencie A jak ma sie zdupic...to jezdzi cały czas
  
 
klasyka gatunku
ja bym zmienił pozycje przednie na chromowane z wczesnego mra , założył orginalne listwy na drzwi i błotniki(tez wczesny mr) no i chromowaną listwe progową
poprostu miazga
  
 
fajnie cczłapie teraz.a nauczke ci samochód zrobil za to ze o nim zapomniales w zimie.ale w sumie ciesz sie ze sie tu zepsul a nie 100 km przed lodzia na przyklad
  
 
no bartoszu twoj elvis to jest alter ego argenty mojej ladny niepoobijany, nie leje mu sie olej z bagaznika{z silnika rejsa-d} ma kompletny wydech i nie jezdzi;P dokladne przeciwienstwo
  
 
panie ktoś Ci srubki zajebawszy a łon sie nie popsuł to taki kwyt żeby mozna było dupe przeiweźć czyms wygodniejszym
  
 
wszystko pieknie ladnie ale z tylu miala byc koncowka wydechu czy bazooka?
  
 
Cytat:
2006-04-28 22:12:20, barakuda pisze:
panie ktoś Ci srubki zajebawszy a łon sie nie popsuł to taki kwyt żeby mozna było dupe przeiweźć czyms wygodniejszym



srubki sa zepsul sie naprawde

Cytat:
.... bazooka....



bazooka miala byc
  
 
miodnie wyglada, fele niczego sobie ale przydało by mu sie zrobić lekką glebe przodu by wyrównać bo tył troszke siadł. No i najważniejsze by jeździł
  
 
klasyka, jakbym mial dfa to chcialbym zeby tak wlasnie wygladal. sliczny dziadku
  
 
goooras tam sa 185 60 pirelki zalozone? na atsy?
  
 
komin konkretny ale ja mam wiekszy
  
 
Goorek zapytanko jedno - wnioskuje, ze to ATS 7J13.Jakie ET? Czy dawales jakies dystanse czy to efekt samej felgi? Bo jesli tylko felgi to przekonales mnie do zakupu.
Fajny kanciok, fajny
Ino za komin minusik
  
 
Cytat:
2006-04-28 22:17:20, Krzyh00 pisze:
wszystko pieknie ladnie ale z tylu miala byc koncowka wydechu czy bazooka?



mnie się kanty ostatno podobają, szczególnie na ats'ach i sympatycznej glebie. Ten egz. też niczego sobie, ładny wozik
  
 
Cytat:
2006-04-28 23:37:35, kaovietz pisze:
Goorek zapytanko jedno - wnioskuje, ze to ATS 7J13.Jakie ET? Czy dawales jakies dystanse czy to efekt samej felgi? Bo jesli tylko felgi to przekonales mnie do zakupu. Fajny kanciok, fajny Ino za komin minusik



et3 nie wiem jak u goorka ale ja mam bez dystansow i to jest efekt felgi
  
 
bartus 195/55
felgi ats 7 cali szerokie 13 cali et 3, nie mam dystansow, z tylu jak auto obciazone lub puste i troszke dobija to obciera niestety o nadkole. bede musial cos z tym zrobic. a oponki 195/55 nie latwo dostac. przy wyzszym profilu jeszcze bardziej trze ;/

tu widac: