AVE Pyrekcb

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fabrycznie jakieś 128 KM - nie wiem, ile teraz, ale jak dziś depnąłem z trzema osobami na pokładzie, to poszedł jak szalony...
Pozdr. P.


  
 
ładny, ładny i fele ma ładne
  
 
Typowo skośno oka Toyota
Fajne fajne
  
 
Cytat:
2006-05-03 00:25:06, marcin032 pisze:
ładny, ładny i fele ma ładne



Dzięki!
Niestety, już na sprzedaż
Spółdzielnia kolejny raz zwiększa nam cenę mieszkania i zdecydowaliśmy się sprzedać i kupić coś tańszego, co by parę zł zostało na metry kwadratowe.
Szkoda, bo już zdążyłem się do przyzwyczaic do jej wygody (poprzednio była astra I )...
Pozdr. P.
  
 
lux
widać że następczyni cari
  
 
Bardzo ładnie się prezentuje. No i kolorek. Teraz na nowych juz nie ma takiej ładnej zieleni.
Jest to wersja SOL ?
  
 
Cytat:
2006-05-03 21:28:32, piotr0437 pisze:
Bardzo ładnie się prezentuje. No i kolorek. Teraz na nowych juz nie ma takiej ładnej zieleni. Jest to wersja SOL ?



A jak poznac wersję...?
Przejrzałem wszystkie "papiery" i w wersjach są tam jakieś oznaczenia cyfrowo-liczbowe...
Powinna mieć jakieś konkretne wyposażenie na przykład?
Pozdr. P.
  
 
Cytat:
2006-05-03 22:07:20, pyrekcb pisze:
A jak poznac wersję...? Przejrzałem wszystkie "papiery" i w wersjach są tam jakieś oznaczenia cyfrowo-liczbowe... Powinna mieć jakieś konkretne wyposażenie na przykład? Pozdr. P.


Obok napisu Avensis na tylnej klapie masz taki znaczek - co na nim jest narysowane/napisane? To zdaje się właśnie oznaczenie wersji.
  
 
Nooo w tym modelu widać jeszcze podobieństwo do Cari Bardzo ładne wozidełko, naprawdę szkoda że chcesz sprzedać...


[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2006-05-03 22:25:45 ]
  
 
Cytat:
2006-05-03 22:21:41, Pigletto pisze:
Obok napisu Avensis na tylnej klapie masz taki znaczek - co na nim jest narysowane/napisane? To zdaje się właśnie oznaczenie wersji.



Słoneczko jest siakieś...
  
 
Cytat:
2006-05-03 22:24:16, madzia_83 pisze:
Nooo w tym modelu widać jeszcze podobieństwo do Cari Bardzo ładne wozidełko, naprawdę szkoda że chcesz sprzedać... [ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2006-05-03 22:25:45 ]



Madzia - nie chcę sprzedawać... Muszę....
P.
  
 
no, to jest ból... pozostaje modlić się tylko żeby trafiła w dobre ręce...

ładna furka, chociaż cari E bardziej mi przypadła do gustu...

pzdr
  
 
Znam ten ból mojej się nie udało ale Ty sprzedajesz dużo nowsze auto więc napewno trafi w dobre łapki
  
 
Cytat:
2006-05-03 23:36:57, pyrekcb pisze:
Słoneczko jest siakieś...


Jeżeli tak, to wygląda na wersję SOL. Jeżeli dobrze pamiętam, to były wtedy dwie wersje terra i sol. Sol miała m.in poduszki boczne no i słoneczko z tyłu. A terra nie występowała z silnikiem 2.0.
i miała z tylu znaczek w niebieskim odcieniu, przypominajacy kulę ziemską.
  
 
Cytat:
2006-05-04 01:24:06, marcinm pisze:
pozostaje modlić się tylko żeby trafiła w dobre ręce...



Przykro mi to stwierdzić, ale mam pragmatyczne podejście do tematu - bardziej interesuje mnie wysokość otrzymanej kwoty, niż "dobre ręce". Taka rzeczywistość...
Ale może uda się połączyć jedno z drugim...
Pozdr. P.
  
 
Bardzo mi sie podobaja te ave - w kazdej wersji. Te nowsze to juz...eee jeszcze kombi w miare, no sedan tez ujdzie...
Szkoda, ze musisz pozbyć sie takiego auta
Co w zamian?
  
 
Cytat:
2006-05-04 20:41:46, MisiekII pisze:
Szkoda, ze musisz pozbyć sie takiego auta Co w zamian?


Sam nie wiem - pewnie coś koreańskiego, bo to najlepszy stosunek ceny do jakości. Ew. starsza Japonia, ale z pewnego źródła. Rozglądam się.
Pozdr. P.
  
 
Cytat:
2006-05-05 00:37:02, pyrekcb pisze:
Sam nie wiem - pewnie coś koreańskiego, bo to najlepszy stosunek ceny do jakości. Ew. starsza Japonia, ale z pewnego źródła. Rozglądam się. Pozdr. P.



Tylko nie koreańskiego. Są osoby które jeżdżą koreańskimi i są zadowolone, ale chyba większość (w tym ja też kiedyś wpadłem) nie. Jakość materiałów, części, - żałosna (np. z miski olejowej po pięciu latach zrobiło sie sito - rdza,). Zobacz sobie jaka jest awaryjność koreańców.
A później weź to sprzedaj.
Lepiej starszą Japonię
  
 
fajne fajne...przydały by się większe fele
  
 
Kup FSO Lanosa , bedziesz mial fajna mieszanke opel, daewoo i fso