Głosniki 165mm w standardowym miejscu MKV

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WIem, że temat był poruszany wielokrotnie ale...

ale ciagle mi brakuje pewnych informacji, zdjęć.

W związku z tym poprosze o materiały z tego zakresu począwszy od przymocowania dystansów aż do założenia tapicerki...głównie mnie interesuje co się zakłada na tapicerke potem....seryjne maskownice, czy nowe dołączone do głośników:/

W zamian moge się odwdzięczyć zrobieniem obszernego tematu który będzie można potem przykleić, żeby rozwiać już wszelkie wątpliwości

Materiały prosze nadsyłać na
badkenny@gmail.com
  
 
ale fotorelacje juz sa!! i w porady i w dziale Caraudio... wystarczy troche poszukac...
  
 
wiem, że są, ale chyba żadna nie kończy się założeniem maskownic
  
 
bo sie nie zmieszcza pod spod maskownice od glosnikow!! a i po co??!! przecierz masz w drzwiach juz jedna maskownice!! ja tam wogole nie jestem za wkladaniem tam 16... 13 gora i cos wiekszego na tyl!! ewentuanie 16 mozna wsadzic w drzwi ale na dole!! ale to trzeba by dorobic takie dystanse na drzwi...
  
 
A czy ja się pytałem czy zakładać 13 czy 16 ?!
Czy pytałem się czy zakłądac maskownice pod spód tapicerki ?!

Artykuł na głównej stronie np kończy się na założeniu głośnika....a ja chce zobaczyć jak to jest wykończone, czy założona fabryczna maskownica która przysłania głośnik czy maskownica dołączona do głośników.
  
 
zakładasz tapicere z oryginalna maskownica i to wystarczy wygląda seryjnie a gra nie seryjnie