S Z C Z E C I N - Spoty i nie tylko

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-05-03 21:42:24, GDA pisze:
Witam frakcję ZGW :.............. czy nie uważacie że dobrze byłoby założyć nowy temat o spotach w Szczecinie? bo ten już liczy sobie bardzo dużo stron


GDA jak sobie życzysz.
  
 
A dziękować

także jeszcze raz zapraszam do działu ZLOTY na relację z ostatniego spotu ZGW - tym razem w innej konwencji niż zwykle
  
 
No, a już miałem narzekać, ale skoro pojawiła się relacja...
  
 
A cztyałem już
  
 
Oooo to juz mamy 3 watek o naszych spotach. W koncu zalozony przez kogos z FSO .

[ wiadomość edytowana przez: Mugen dnia 2006-05-03 23:15:00 ]
  
 
A właśnie! Mugen czyżbyś rozbierał już swoj silnik? pamiętaj, że mam dla Ciebie jeszcze troche gratów! jakieś laski popychaczy, śruby, pierdoły.

Kosa! Kupiłem drugiego DOHCa! Mam też skrzynię od 132 bez dekla i ze skośnym drążkiem, skrzynie od 125p z kołnierzem do 2.0, trzy gaźniki webera jeden solexa, nowe tłoki do dwulitrówki, wał nominalny (podobno) i panewki do niego, aparat zapłonowy (niestety znów w blok) no i brakujące koło pasowe i miskę olejową! musisz wpaść zobaczyć!

Maciek! Byliśmy dzisiaj u Pana Tadka z poldkiem ale powiedział że może będzie mógł zabrać się za niego w czerwcu... strasznie późno... chyba będę musiał szukać kogoś innego bo w czerwcu to ja chciałbym już wkładać motór zobaczymy..

Mario co z alfą?


  
 
Witam
No kurde ja się rozpisałem a tu nowy wątek .Co z alfą ano czekam co mi zaproponuje link 4. Likwidator zakwalifikował zderzak i błotnik do wymiany plus musze jeszcze sprawdzić tylną oś.A wracając do sprawy to napisałem że odradzam Wołczkowo.Dzisiaj to tam poprostu była masakra . A tak przy okazji.Smoczy jakie to masz gaźniki ? Może jakiś weber DMTR 24 by się znalazł
P zdr
  
 
Cytat:
2006-05-03 23:41:35, smoczy pisze:
Kosa! Kupiłem drugiego DOHCa!

musisz wpaść zobaczyć!




powierdz kiedy to podjade fiatem.... Calkiem fajnie sie fiacik sprawuje. Zrobilem od piatku ponad 1000km
  
 
witam po dłuuugim weekendzie

po odpoczynku nowe siły i energia

byłem wczoraj nad morzem i spalanie w trasie (spokojna jazda nie przekraczając 100km/h) wyniosło 7,9 litra gazu/100km - nie ma mowy o błędzie, jakimś złym odbiciu zaworu itp

to zużycie bardzo mi sie podoba

pozdr.
  
 
Wlasnie, zauwazylem ze ostatnio jakos Cie nie ma - a zuzycia gratuluje, tylko pozazdroscic
  
 
A ja dzisiaj wylałem szklankę herbaty na odstające gniazdko w ścianie i zrobiłem śliczne zwarcie A za godzinę idę z Długim montować centralny zamek na tylne drzwi.
  
 
Powodzenia Ja w najblizszym czasie bede tuningował drzwi, czyli wzmacniał rurkę w ktorej idą kabelki do głośnika, szlag juz ją prawie trafił.
  
 
I od nowa trza nabijać posty

Fajna relacja ze spotu.

Jacek mógłbyś podać dokładne namiary na szrot w którym kupiłeś policyjne drzwi?
  
 
Smoczy tak juz czesciowo go rozebralem i bardziej rozbierac juz go raczej nie bede. Pamietam o wszystkim. Nawet o tym, ze mam jeszcze Twoja 100 za silnik :d.
  
 
No! Dziś dołączyłem do grona osób, które jednym przyciskiem odblokowują 4 drzwi... Ogromna w tym zasługa naszego klubowego mechanika-magika Długiego który potrafi poradzić sobie z problemami bardzo niekonwencjonalnymi metodami.

Berecik: z Wojska Polskiego skręcasz w Unii Lubelskiej, wspinasz się pod górę /nie zapomnij o redukcji!/, mijasz samochodówkę, mijasz zajezdnię autobusową, ciągle prosto, choć kusi, skręcić nie możesz!, jak tylko miniesz zajezdnię to drugi bodaj wjazd w podwórko, w prawo... Szyldów nie znajdziesz, ale jeśli wykażesz się odrobiną trzeźwości to trafisz.

Pamiętajcie o ognisku w niedzielę!
  
 
Cytat:
2006-05-04 21:21:04, mateoos pisze:
No! Dziś dołączyłem do grona osób, które jednym przyciskiem odblokowują 4 drzwi...


Aaaa... witamy w klubie, witamy!!
Ja sobie wczoraj poprawilem dzialanie silownika w jednych drzwiach, bo nie raz nie chacialy sie otwierac, ale wywalilem jedna taka wkurzajaca sprezynke i jestem zadowolony z dzialania!



[ wiadomość edytowana przez: MaciejFSO-PTK dnia 2006-05-04 21:51:26 ]
  
 
Gratulacje mateoos, ja po sesji rowniez mam nadzieje do Was dołączyć, jeszcze tylko jakis miesiac. I jeszcze do tych co robią bzzzz bzzz zamiast uik uik uik
  
 
Cytat:
2006-05-04 21:21:04, mateoos pisze:
No! Dziś dołączyłem do grona osób, które jednym przyciskiem odblokowują 4 drzwi... Ogromna w tym zasługa naszego klubowego mechanika-magika Długiego który potrafi poradzić sobie z problemami bardzo niekonwencjonalnymi metodami.


haha niekonwencjonalne metody to jest przyszłosć w dziedzinie motoryzacji a szczególnie jak trzeba odgiąć siłownik od szyby zapierajęc się nogą o drzwi
Jeszcze tylko siłownik na klapę bagażnika, el. szyby i może lusterka i maszyna będzie okablowana na około


[ wiadomość edytowana przez: -DLUGI- dnia 2006-05-04 22:30:16 ]
  
 
Cytat:
2006-05-04 21:21:04, mateoos pisze:
No! Dziś dołączyłem do grona osób, które jednym przyciskiem odblokowują 4 drzwi...

A to mtylko kwestia czasu
  
 
Darek, nie przypominaj mi o odginaniu siłownika zapierając się nogą o drzwi...

Siłownik do zamka bagażnika będzie, el. szybki także będą, następna mogłaby być klimatyzacja...

Jakby ktoś potrzebował jakiejkolwiek pomocy, prosimy o telefony Długi&Mateoos DemolkaGarage pod wezwaniem "Odpicuj mi brykę bez względu na zniszczenia" czeka na zgłoszenia! Nawet jeśli nie osiągniemy zamierzonego celu, to przynajmniej będzie śmiesznie!