2 pytania: kto robi firmowe 6006 ? i tyl w kombi..

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.

powiedzcie mi, jakiej produkcji jest firmowe 6006 ?
kupilem wlasnie kombi 1998 z radiem 3000 i chetnie wymienilbym to na cos z cd.. nie wiem, czy walic od razu clariona/kenwooda, czy moze narazie wystarczy mi firmowe z cd (6006), a dopiero za jakis czas cos lepszego.. nie jestem fanem techno, czy innych hip-hop'ow, lubie posluchac The Doors, Led Zeppelin, ewentualnie jakies mocniejsze klimaty.. widze, ze w kombi jest problem z instalacja glosnikow tylnych - ktos ma jakis pomysl na to ? na allegro widze ramki najrozniejsze.. w czyms mi to pomoze ?

--
Pozdr.
xclone
  
 
Firmowe radio jest... firmowe - po prostu produkowane przez Forda. Możliwe, że opierali się na tecnologii jakiejś firmy, ale nie znajdziesz wiarygodnej informacji, jakiej, a skoro się tym nie chwalą, to najwyraźniej nie ma czym . Jak chcesz mieć po prostu radio z CD to 6006 w zupełności wystarczy, z tym że za tą cenę możesz mieć już coś z MP3...
  
 
...a głośniki w kombi były opiywane. Jakie,gdzie, jak montować, które najlepsze. Wszystko było i jest w archiwum.
  
 
Z tego co wiem Fordowskie radyjka to Blaupunkt'owska robota . .
  
 
teraz nowe radio robi sony a starsze niewiem.
  
 
Witam
Radia Forda w formacie 2DIN robi firma VISTEON - tak podaje Ford w swoim katalogu. Radzę kupić FORD 5000 + zmieniarkę = kaseciaki mniej kradną (a podobno radia CD idą "jak woda").
pozdrawiam
Arturek
P.S. Tylne głośniki w kombi = mój profil. Poszukaj, ostatnio był wątek ze zdjęciami
  
 
radio forda dobrze wypełnia dziure w kokpicie i to tyle na jego temat
kup od razu firmowy sprzet z wyjsciami na wzmaki, gdy przyjdzie ci ochota rozbudowywac sprzet audio, a głośniki bez problemu montujesz nad nadkolem w bagażniku 16,5mm lub 5x7 i tylko firmówki to zaoszczedzisz kase i nerwy, a efekty gwarantowane,
zasada w audio-kupisz tanie lipe słyszysz, kupisz sprzet masz efekt i baze do rozbudowy i zawsze możesz je zamontowac w innym aucie
taka moja skromna rada
  
 
Cytat:
2006-05-09 15:09:33, Arturek pisze:
P.S. Tylne głośniki w kombi = mój profil.


Arturek, a jak Ty to masz zrobione z tą gaśnicą - to takie fabryczne trzymadełko czy jakaś improwizacja? Bo mnie się turla pod siedzeniem, a na tym nadkolu to jakoś nie przypominam sobie takich zapinek.


[ wiadomość edytowana przez: McViking dnia 2006-05-09 21:29:22 ]
  
 
Cytat:
2006-05-09 21:28:19, McViking pisze:
Arturek, a jak Ty to masz zrobione z tą gaśnicą - to takie fabryczne trzymadełko czy jakaś improwizacja? Bo mnie się turla pod siedzeniem, a na tym nadkolu to jakoś nie przypominam sobie takich zapinek. [ wiadomość edytowana przez: McViking dnia 2006-05-09 21:29:22 ]



Witam
Wiertarka + walcówka od tylnej części tapicerki. Dojście po wyjęciu skrytki na apteczkę. Zrobiłem tak aby gaśnica opierała się o nadkole a nie wyrywała tapicerkę.
pozdrawiam
P.S. Był wątek o montażu głośników tylnych w kombi:
wątek - głośniki

[ wiadomość edytowana przez: Arturek dnia 2006-05-10 17:06:39 ]