Czyszczenie wtryskiwaczy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam. mam pytanko, czym można przeczyścić wtryskiwacze, podobno dodaje sie coś do benzyny, ale co i gdzie moge to dostać. pozdrawiam.
  
 
Wtryskiwacze benzynowe czy gazowe. Jeśli gazowe to jakie?
  
 
jak chesz przeczyścić wtryskiwacze to kup za 5zł na stacji schell-a uszlachetniacz do paliwa. Taka biała buteleczka.

A najlepiej żeby nie martwić sie o wtryskiwacze to czasami przegoń auto na benzynie-ja tak robie i ZERO problemów, a jak żałowałem benzyny to miałem straszne problemy z wtryskiwaczami.

pozdrawiam
  
 
Gazowe tez sie lubia zapchac syfem.Ja czyscilem wtryskiwacze z mistrala sama benzyna ekstrakcyjna.Najalepiej zostawic zeby polezaly z kilka godzin.Potem wpuszczac przez gorny krociec benzyne, przy zatkanym dole ale tak zeby zostalo troche powietrza i zatkac gorny i potrzasnac nim pare razy.Ja tak robilem i troche syfu zeszlo.
  
 
mam pytanko : czy jest mozliwosc ochrony listwy wtryskiwaczy gazowych przed zatykaniem sie syfem z gazu, co zalozyc, zmianic zeby ten problem odwlec albo jemu zapobiec ?
  
 
asher5, tak na chłopski rozum - przechodzeie na gaz przy wyższej temperaturze silnika - reduktora. Wtedy na listwę trafia już gaz w postaci lotnej (gazowej), wszystkie frakcje olejopodobne ciekłe) powinny zostać w parowniku, a frakcje stałe powinny wychwycić filtry gazowe.
  
 
car5 o jakie wtryskiwacze chodzi
jeśli keihin to czyścimy najlepiej w europie za najniższą cenę
spytaj naszych klientów
prinsczyszczenie.pl
  
 
Wtryskiwacze gazowe czarny MATRIX wyczyściłem z klejącej parafinki po rozkręceniu ... szmatą nawilżoną denaturatem. 10 min. delikatnej, powolnej i dokładnej pracy i wtryski chodzą jak nowe. Matrix ten jest bardzo prosty w budowie.
  
 
Cytat:
2009-05-14 00:50:19, misci1 pisze:
Wtryskiwacze gazowe czarny MATRIX wyczyściłem z klejącej parafinki po rozkręceniu ... szmatą nawilżoną denaturatem. 10 min. delikatnej, powolnej i dokładnej pracy i wtryski chodzą jak nowe. Matrix ten jest bardzo prosty w budowie.



Co masz na myśli po rozkręceniu...Mógłbyś podać szczegóły.nullpo rozkręceniu