Nowe części do 132 i innych

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam do Was takie pytanie. Czy są może jakies sklepy internetowe z częściami do tych fiatów (głownie chodzi o 132 2.0). Gdzie można nabyć uszczelki, paski, itp? Czy można kupić nowe reperaturki tylnych błotników do 132??
  
 
witam

wiekszosc jest raczej dostepna .... napisz na priva co potrzebujesz to poszukam ze swojej strony w opolu.

pozdrawiam.
  
 
Klik ja też mogę poszukać
Pozdro.
  
 
o reperaturki sie dowiem - do 131 kupowalem w zeszlym roku po 65zl/sztuka. uszczelki/paski itd moge zalatwic- w szczecinie nie bylo z tym problemu.
  
 
jak ? jeździ ten 132/aut. ?
  
 
Silnik żyje skrzynia także, jednak blacharka jest już w nie najlepszym stanie, zacząłem go robić, wyjąłem wszystko ze środka i walcze, pospawam, powzmacniam, potem wyprowadze blachy prysne na wiśniowo i bedzie GIT
  
 
wiem kto ma nowe blotniki tyl mk2 mk3 do sprzedania
i wogole 2 GLSy1800 76 jeden ma udokumentowana przeszlosc jako auto sluzbowe Panstwowej Agencji Prasowej(widzialem te papiery) ale jest w fatalnym stanie a drugi w stanie b.dobrym ale bez kwitow...za dwa auta i kupe nowych czesci czlowiek chce k4... to mysle dooobra cena..(wyjsciowa)
a tak przy okazji...
jakby sie trafil zderzak przod do mk1 (chromowany bez gumy) albo atrapa od speciala lub sama chromowana listwa atrapy(taka jak w GLS) u kogos w piwnicy to ja b.chetnie kupie aha i jeszcze listwa chrom prawego zakola



[ wiadomość edytowana przez: stalkerx dnia 2006-05-23 20:04:32 ]
  
 
U mnie w mieście dostałem co chciałem do silnika, za rozsądne pieniądze, Mianowicie pasek rozrządu firmy Gates za 45zł oraz pasek p. wspomagania za 25zł, do blacharki niestety nie mieli już nic, poszukuje pilnie przednich błotników do 132 w dobrym stanie i wmiare tanio
  
 
Szukam kolektora wydechowego pod 2.0dohc