Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
proszę o spokój w tym wątku i nie rozpoczynanie żadnych prywatnych wojen lub kłótni
  
 
Cytat:
Zalogowani na forum (11):
(tylko Lada Klub Polska) adasco - andrzej_krakow - Huey - Kamil_H - kornat - mwarchalowski - Pawel_66 - Rafael_Black - rogacek - sheriffnt - soop



dawno tu tyle osób nie było

  
 
Kurcze...a mnie kiedy dodacie jako klubowicza?;f
  
 
pewnie już niedługo
  
 
Góral już niby wszystko obgadał bo go o to prosiłem, kewsia składki pozostaje, ale nie mam dostępu do tematu na forum itd.
  
 
Cytat:
2008-02-10 23:33:35, rogacek pisze:
dawno tu tyle osób nie było


nie chodzi o ilość...
  
 
witam
Cytat:
2008-02-10 23:50:35, Jubilerr pisze:
Góral już niby wszystko obgadał bo go o to prosiłem, kewsia składki pozostaje, ale nie mam dostępu do tematu na forum itd.


No jak to nie masz, parę tematów wyżej, temat składka członkowska czytasz i wszytsko już wiesz
Jest i wysokość składki i podane konto.
  
 
Cytat:
2008-02-10 23:51:20, Pawel_66 pisze:
nie chodzi o ilość...


własnie!!!

Paweł po tobie sie nie spodziewałem tylu wulgarnych słów
  
 
Cytat:
2008-02-10 23:53:29, sheriffnt pisze:
witam No jak to nie masz, parę tematów wyżej, temat składka członkowska czytasz i wszytsko już wiesz Jest i wysokość składki i podane konto.


Temat dostepny tylko dla klubowiczów. Jubilerr ma status sympatyka

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2008-02-10 23:56:59 ]
  
 
Cytat:
2008-02-10 23:54:06, arii82 pisze:
własnie!!! Paweł po tobie sie nie spodziewałem tylu wulgarnych słów



ile można czytać bzdury????dla mnie wystarczyło już idiotycznych tekstów o wszystkim tylko nie o samochodach- na forum o samochodach.
  
 
Cytat:
2008-02-10 23:55:34, andrzej_krakow pisze:
Temat dostepny tylko dla klubowiczów. Jubilerr ma status sympatyka [ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2008-02-10 23:56:59 ]



Chętnie podeśle kasę;P Ale andrzej coś zauważył ;D
  
 
Cytat:
2008-02-10 23:58:02, Pawel_66 pisze:
ile można czytać bzdury????dla mnie wystarczyło już idiotycznych tekstów o wszystkim tylko nie o samochodach- na forum o samochodach.



Paweł akurat to był wątek o luźnych rozmowach....
aczkolwiek zgadzam sie że na tym forum powinny przeważać wątki związane z Ładą
  
 
Cytat:
2008-02-11 00:04:30, arii82 pisze:
Paweł akurat to był wątek o luźnych rozmowach.... aczkolwiek zgadzam sie że na tym forum powinny przeważać wątki związane z Ładą


Sorry ale mnie luxnie rozmowy nie kojarza się z tym co zrobił Adasco- to zwykłe zachowanie człowieka, który sprzedał by CIe za grosz. Byli już tacy "idole" w poprzedniej epoce. Mnie się nie podobali.
  
 
Widze, że mnie cos omineło... Ale chyba nie żałuje

A emocje jak na sesji. Wszyscy sfrustrowani i nie wiedzą za co się złapać


Chill out peoples
  
 
Paweł, na tej samej zasadzie jak ktoś zgłosi przestępstwo jest kapusiem? przemyśl jeszcze raz temat
  
 
zasady...zwykłe proste zasady- takie ludzkie i już wiesz z kim masz do czynienia.
  
 
akurat do Adasca nie mam żadnych pretensji.. szanuję człowieka i to bardzo...

A ty Pawełku jako RADNY (jeden z założycieli klubu) powinieneś dawać przykład "prawidłowego zachowywania się na forum...
takie obelgi "nawet do wroga" w obecności innych nie są na miejscu
  
 
gdybym nie miał powodów- nigdy nie pozwoliłbym sobie na coś takiego. ale akurat on już nieraz dał powody do tego by go powaznie nie traktować.



[ wiadomość edytowana przez: arii82 dnia 2008-02-11 00:32:52 ]
  
 
Hm....temat brzmi "....SPOKOJNE rozmowy klubowiczów" a Wy dalej swoje :F
  
 
Cytat:
2008-02-11 00:29:26, Pawel_66 pisze:
gdybym nie miał powodów- nigdy nie pozwoliłbym sobie na coś takiego. ale akurat on już nieraz dał powody do tego by go powaznie nie traktować. [ wiadomość edytowana przez: arii82 dnia 2008-02-11 00:32:52 ]



nikt ci nie każe traktować Adasca, ale jawne obelgi są tutaj nie na miejscu...
a powody... czyżby kolega BazCCP ci się poskarżył?