Kupilem Corse mam kilka pytan

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Jak w temacie kupilem corse B 96 rok i mam kilka pytan

Moja corsa ma festyniarski spojler na tylniej klapie przykrecony na 2 sruby pytanie czy to sa fabryczne sruby i bede mog zamiast tego festynu przykrecic taki fajny daszek jak byl w corsach B ??

Kupilem radio Car 300 do niej ale strasznie slabo odbiera radio czy to wina radia czy anteny raczej ?? (dodam ze ten cholerny spojler przy max otwarciu klapy przegina troche antene)

Czy w corsie b byly fabryczne fotele skorzane podgrzewane czy mam z jakiegos innego auta ?? pytam dlatego ze to corsa 3d i jeden jezor od odchylania fotela mam ulamany i musze go kupic

czy corsa b powinna miec kierunki na przednich blotnickach bo ja mam takie smieszne lusterka z kierunkami a nei mam na blotnikach

to na poczatek mam nadzieje ze mi troche podpowiecie heh

pozdrawiam
  
 
No to zaczynamy:
corsa 3d ma kierunki na blotnikach. Jezeli ktos Ci zalozyl lusterka z kierunkami to zlikwidowal tamte bo to wiejsko by wygladalo tyle kierunkow. co do antenki to moze byc wina samej antenki a moze byc tez wina kabla i koncowki. Zobacz czy nie wypiela Ci sie antena z radia albo nie przetarl sie gdzies kabel (przy radiu). Co do spojlera to jezeli nie jest orginalny oplowski jak byl montowany w salonach za doplata to raczej sa to sruby albo jest miejsce przeznaczone do mocowania spojlerka na tylnia klape.
Mysle ze troche Ci rozjasnilem sprawe pozdrawiam i daj znac jak tam prace przy Corsiawce
  
 
Cytat:
2006-05-24 16:58:15, FilipTeodorek pisze:
...corsa 3d ma kierunki na blotnikach...

hmm, ciekawe bo moja nie ma i nigdy ich nie miała. Były wersje Corsy bez kierunków.
  
 
Pierwsze slysze ale byc moze takie corsy byly moja ma kierunki. Takze za pomylke przepraszam
  
 
Wkleje pare fotek (sorki za jakosc telefonem robilem)

Plany na ten miesiac to kupienie opon chce kupic albo barum albo bfgoodrich w rozmiarze 175/70/13, musze tez zlokalizowac co czasem puka przy zmianie biegu, nie wiem moze jeszcze uda mi sie zalatac klime i nabic ... zobaczymy jak z kasa bedzie

no i fotki













Do wywalenia sa oprucz spojlera jeszcze swiecace spryskiwacze

Kiedys jakies alu musze zakupic ale to przyszlosc ale pewnie kupie fabryczne

aha wszystkie siatki w zderzakach pomaluje na czarno a lusterka pod kolor albo tez na czarno

no nic to narazie tyle

pozdr
  
 
No mnie sie podoba widac dobry pomysl masz jeszcze brakuje na tylniej klapie loga CORSA KLUB POLSKA hehehehe
ja bym jeszcze brewki wywalil.
P.S
widze ze z bemowa jestes bede uwazal na taka corse bo czasmi jestem na bemowie
  
 
Musze niestety sprostowac

Auto takie juz kupilem i musze je odtjunikowac i to sporo

Co do tablic to teraz mozna zachowac poprzednie i wlasnie ja tak zrobilem nie jestem z bemowa ale wiesz sporo zl zostalo w kieszeni bo nie musialem kupowac tablic naklejek itd

pozdr
  
 
aaaa no widzisz... a co do biegu to przy zmianie na ktory bieg ci puka? bo ja mam takie delikatne pukniecie przy zmianie z 4 na 5bieg.
  
 
W srode jestem ustawiony w warsztacie - zobaczymy co powiedza fachowcy. BTW macie jakies doswiadczenia z warsztatem ESO Białołęka ??

pozdr
  
 
Ja swoja corse serwisuje w Ozarowie Maz. "Kwietniak" odkad wyjechala z salonu to tam byla leczona. Oczywiscie jest to autoryzowany serwis opla.
Daj znac jak cos ustalisz
  
 
Ja tez mam corse 3D i kierunki mam na blotnikach.Co do radia tez mam problemy nie chce mi wyszukac stacji, a jak juz znajdzie to musi byc mocny sygnal bo inczej nie beidze chodzic tylko szum.
  
 
Witam ponownie

Na początek ESO Białołęka - polecam ten warsztat ople maja w malym palcu, obsluga mega sympatyczna, ceny w miare.

Zapalal mi sie check engin co jakis czas okazalo sie ze winny byl czujnik spalania stukowego, za zdiagnozowanie tego i wyczyszczenie czujnika wzieli 200zl - takze spoko moim zdaniem.

To co u mnie pukalo to sie okazalo ze tlumik wali o karoserie takze nic powaznego.

Co do zmian w mojej corsie, niestety skromny budzet nie pozwolil na duzo

Kupilem opony Fulda 165/70/13 po 115zl - nareszcie Corsica nie jedzi na zimowkach hehe. Myslalem ze to one tak szumia podczas jazdy ale okazalo sie, ze do wymiany jest lozysko z tylu i to ono tak szumi ale nie mam narazie kasy. Pewnie po urlopie to zrobie

Zaczelem tez robic moja wizje wygladu tego auta

Na poczatek wywalilem spoiler, wyglada o nieeeebo lepiej





Niestety pozostaly slady ... po urlopie odwiedze blacharza a moze i do tego czasu uda mi sie kupic daszek z corsy gsi ...


Bardzo zaluje ze nie mam kasy na naprawe i nabicie klimy. Jazda w tych upalach ze skorzana tapicerka to zgroza no coz trzeba pocierpiec

Co do radia ... mam dokladnie to samo co napisal kolega Ortex radio wogole nie wyszukuje stacji i czesto gupi sie i szumi ... musze to sprawdzic ...

Dla ciekawych link do fotek wnetrza
klik tutaj ...

pozdrawiam
  
 
Widze ze ktos wybral niezbyt ciekawe zamontowanie spojlera, ja mam po prostu przyklejony specjalnym klejem i jak na razie wszystko jest ok. wnetrze samochodu spoko wyglada, ja np. nie mam schowka zamykanego na kluczyk.co do podgrzewanych siedzen to tez mam z tym ze zostalo to zalozone przez 1 wlasciciela przy kupnie samochodu w salonie.