Z serii chwale sie BIS [choć za bardzo nie ma czym]-FOTKI

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to skromny brudnny pordzewiały ale mój. w końcu mam fotki którymi moge sie podzielić. aha podkreslam że malowany bedzie tylko nie wiadomo kiedy tak samo ma sie sprawa z felgami no ale mam go i sie ciesze że jest

moja skromna osoba(nie smiac sie)

Free Image Hosting at www.ImageShack.us





a teraz profil

7 tyś



no o to by było na tyle
prosze o lagodny wymiar postów
  
 
No wg mnie już słusznie usiadł, teraz zapodaj mu kuracje odmładzająco-upiększającą... może nie ma potrzeby malowac go odrazu.. na początek spróbuj pastą tempo przejechać cały lakier. No i najważniejsze pochwal sie co masz w silniku, bo z tego co wiem to nie jest seria- zbieraj kase na głowice z cc700 i mysle ze dopiero wówczas poczujesz moc No i pytanie do tego zdjęcia przy 7 tys.- nie przekłamuje ci obrotek ?
  
 
obrotek nie przekłamuje ale jest tak jak mówili w hajnriś tjunink że i tak go tak nie ma potrzeby krecić bo wałek jest zobiony na mocny dół i sie to sprawdza. podczas jazdy najlepiej i najszybciej kreci sie do 4 tyś. a potem to da rade ale nie tak. tak jak wiadomo zrobiny jest wałek plan głowicy polerowanie kanałów no i przedewszystkim wcześniej był generalny remont silnika;]. pozdro
  
 
Jeździ to w końcu?
  
 
ładny fajna rajdowke bym z tego zrobil ma potencjal
  
 
to kiedy sie scigamy maly?
  
 
phantii jak wystartujemy razem na jakimś Kajtku to sie pościgamy a jesionie jeździ ale jeszcze nie po drogach ale już jestem bardzo blisko a rajdówka z tego jeszcze bedzie. może nie z tym silnikiem ale bezdzie ... kieeeeeeeedyś napewno
  
 
No to ja poczekam az po drogach bedzie jeździc.
A obrotomierz to chbya sam zakładałeś. Akurat tam gdzie go nie widać
  
 
Cytat:
2006-05-24 18:55:52, Phantii pisze:
to kiedy sie scigamy maly?


o co loko ??
  
 
jesion widać widać
bo wiesz mam małą szportowąkiere i widać i łatwiej było zamontować ale widać -maly- potwierdzi;] a tak w ogole byłeś blisko to nie zajżałeś hehe leniuch
  
 
co masz za opony na przodzie?


i czemu jeszcze Cie nie zjebali za ta estradowke z tylu?


pozdro
  
 
no fakt widać do 6 tys mnie wiecej potrzebne nie było niestety nie pomyslałem o tym ze klatka bedzie wadzić z obrotkiem w rogu no i teraz przy wsadzaniu klatki musze znaleźć jakieś inne miejsce
  
 
Prawie jak Kaza .
I oczywiście nieśmiertelny "żydek" zawsze w pozycji ON?
  
 
nice nice musze na realu go obejrzec))
u mnie tył już zrobiony teraz ładnie wygląda)
  
 
Cytat:
byłeś blisko to nie zajżałeś hehe leniuch



Uwierz mi że pare razy w życiu widziałem malucha, i jakos mnie to nie podnieca. Jak z robisz z niego coś ciekawego to napewno podjade pooglądać
  
 
hehe dzieki żydka trzeba udupić wyjęciem żarówki chyba narazie klatki nie bedzie tylko obspawanie wiec problem z obrotkiem przygasa ty Specu daleko nie masz;];] ale mam nadzieje ż jużniedłuuugo bede śmigał oby to były prorocze słowa;] specu zapodaj fotki . a ty siesionie to sie ciesz że cie stać na oseme i picku pa niestety nie wsyzscy mają tak dobrze... n.c.
A opony naprzedzie mam takie same jak z tyłu coś a D.. ale nie pamietam jutro sprawdze i napisze wiem żę siesion ma takie same tylko wieksze moze on sie wypowie.

a oponki to 135/70 DAYTON D100

[ wiadomość edytowana przez: KaKiGT dnia 2006-05-25 12:42:28 ]
  
 
Cytat:
2006-05-24 18:55:52, Phantii pisze:
to kiedy sie scigamy maly?



No phantom i co była impreza na niskich poscigaliśmy sie i niestety musiałeś uznać moją wyższość o pare sążnych miejsc MAŁY
  
 
fajny. Gleba nie za duza nie za mala, nie ma zbednych buractw, silnik dlubany... fajny
Ale wez go faktycznie pasta tempo potraktuj i zrob jakies LADNE zaprawki gdzie trzeba poki nie ma dziur
  
 
Z auta pewnie byłoby coś ciekawego bo bisów za dużo nie ma ale jak podążasz w kierunku coraz większych głośników na tyle to ja odpadam.
  
 
Cytat:
2007-01-19 01:42:11, KaKiGT pisze:
No phantom i co była impreza na niskich poscigaliśmy sie i niestety musiałeś uznać moją wyższość o pare sążnych miejsc MAŁY


Prosze cie.... jezeli spinales zwieracze na fotelu tylko po to zeby byc przedemna to nie mam pytan. Ja sie tylko i wylacznie dobrze bawiłem nie patrząc na miejsce ktore zajelema tym bardziej na ciebie hehe. ale cóż moje auto nie jest do takich imprez.

i zobaczymy na miescie jaki jestes szybki....Mały