Raveland XMA 500 - warto ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam zastanawiam sie nad kupnem jakiegos suba ale ze wzgledu na ograniczony budzet zastanawiam sie nad jakims tanim zestawem, znalazlem cos takiego :

http://www.allegro.pl/item104843674_prawdziwa_tuba_i_prawdziwy_wzmacniacz_komplet_500w.html

ciekawe czy to jakis wzmak ktory cos zagra czy lipa....
niby przetwornice ma moze to RMS 180 wyciaga...
jak myslicie warto ?
  
 
Raweland to niezbyt dobry wybor... owszem sa mocne ale w tubach stosuje głosniki o charakterystyce przetwornikow estradowych Ja jednak rozejrzalbym sie za czyms innym
  
 
Wlasciwie to nawet nie zauwazylem ze wsadzilem ten watek tu a nie do zapytania o sprzet...zaraz mnie ktos zjedzie....
Dzieki za podpowiedz w sprawie tego Ravelanda,
no niestety moge wydac tylko 400zl no i w tej cenie to raczej nic porzadnego nie dostane pewno...niewiem czy zakup sie nie skonczy na jakiejs aktywnej tubie typu Voicekraft czy Bass Wasbair moze ktos cos powiedziec na temat takich subow?
z gory dzieki pozdro
  
 
.

[ wiadomość edytowana przez: davo76 dnia 2006-05-25 22:47:04 ]
  
 
No jezeli juz z takich wynalakow masz wybrac to ja zdecydowanie proponuje Boshmanna. Jezeli za ta kase ma byc wzmacniacz + subwoofer to chyba jedyna opcja jest tu Monacor CarPower HPB-602 + Blaupunkt GTB 300
  
 
Dzieki wlasnie zapodalem monacora 602 i do tego jbl 1204 bo faktycznie tanszych sprzetow od tego to chyba nie warto brac...
pozdro.