Hamownia - Warszawskie spotkanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Założyłem ten wątek, gdyż jak niektórzy wiedzą od jakiegoś czasu chodziła mi po głowie myśl sprawdzenia swojego samochodu na hamowni po remoncie silnika.

Dzwoniłem do p. Grabowskiego i dowiedziałem sie, ze wlasnie ich hamownia przechodzi jakos odnowe (zmieniają chyba na nową) i bedzie mozna juz normalnie podjechać tam na pomiar za jakies dwa tygodnie.

Pomyslalem tez o klubowiczach i sympatykach którzy chcieliby sobie sprawdzić moc auta, po jakiś modyfikacjach, po remoncie lub tak poprostu sprawdzić ile koni uciekło spod maski przez te lata.

Dowiedziałem sie że u p. Grabowskiego (chyba u jego syna) jest niekończąca sie promocja i pomiar jednorazowy kosztuje - 50zł a wynajęcie hamowni na godzinę - 100zł (co w przypadku wiekszej liczby samochodów jest super opłacalne).

Co do terminu jeszcze nie ustaliłem chciałbym aby zebrała się większa ekipa i wtedy ustalimy co i jak.

czekam na chętnych...



[ wiadomość edytowana przez: KraseK dnia 2006-05-28 22:28:34 ]
  
 
Czekawy pomysl!! Ja jestem zainteresowany!

  
 
ja tez moge swojego Fiata "zchamić"
  
 
Hehe, widze kolejna grupa idzie sie "zhamic"
WNG na hamowni

cena 50zł jest zdecydowanie okazyjna... a co do 100za godzinę to i tak w większości przypadków wychodzą 2auta
  
 
ja mam dobre hamulce w cieniasie, nie potrzebuje robic z nich wykresu.
  
 
no to moze i ja...
  
 
Panowie przepraszam ale pozwoliłem sobie "zrzucić" temat, jeżeli ustalicie konkretną datę spotknia w hamowni to prosze o założenie nowe tematu czysto informacyjnego,
odnoszę wrażenie że do tego czasu dyskusja potrwa jeszcze długo
  
 
jak narazie chętni:
- Life
- hetman
- Koval
- Spajk
  
 
Ale gdzie?
  
 
hamownie grabowski ma chyba na bemowie jesli o to pytasz?
  
 
jakby to było po sesji to i ja może bym sprawdził OHV-ke po 165kkm-ach
  
 
OLO chętny
  
 
jak narazie chętni:
- Life
- hetman
- Koval
- Spajk
- Jojek
- OLO

Jojo kiedy konczysz sesje ?
  
 
Qbk chętny - tylko którym mam przyjechać??
  
 
wez wszystkie, zsumujesz pozniej podzielisz na 3
  
 
Może jakiś termin konkretny to wtedy pewnie więcej osób będzie chętnych.
  
 
W sumie to moge przetestować Blosa
  
 
okej jak jojek powie kiedy konczy sesje to zadecydujemy odnosnie terminu, mi tam sesja nie przeszkodzi no chyba ze dzien przed egzaminem
  
 
pewnie bliżej lipca
ale nie oglądajcie się na mnie
  
 
he he hętnie się odhamię i zobaczę ile tej mojej padlinie koników zostało