Którędy przeprowadzić (+) do komory silnika ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Jak w temacie, mam pytanko, którędy poprowadzić kable plusowe od wzmacniacza do akumulatora. Chodzi mi o przebicie się przez kokpit do komory silnika od strony pasażera.
Dziś wstępnie badałem teren, ale kurcze bez wiercenia to będzie ciężko, bo nie ma tam za bardzo żadnej dziury...

Pozdr.
BziKu





  
 
ja wywiercilem dziure:] gdzies tam nad nogami pasazera
  
 
Ja wszystki tego typu kable prowadziłem wyciągając zegary, spokojnie przebijasz się tą samą dziurą którą idzie np. linka od prędkościomierza. I jesteś w domu

U Ciebie było by to pod lewym plastiek na progu, trójkątnym plastkiem koło nóg kierowcy (tu gdzie wyłącznik bezwaładnościowy), do góry koło skrzynki przekaźników, za nawiewem powietrza, za zegarami do komory silnika, wnęką tu gdzie masz wycieraczki szyb, i jesteś przy aku. 20 min. roboty
  
 
A ja kabel zasilajacy przeprowadzilem przez gumowa przelotke gdzie przeprowadzone sa kable do komputera i obylo sie bez zadnej ingerencji w karoserie samochodu
  
 
Ja mam tak jak pisze Wojo.. (dokładnie)
  
 
Zaraz obok akumulatora wchodzisz kablem w tą dziurę przy błotniku, na chwilę ściągasz nadkole, przeciągasz kabel i wskakujesz do kabiny w okolicach komputera.
  
 
Cytat:
2006-06-01 11:56:33, Shaq27 pisze:
Zaraz obok akumulatora wchodzisz kablem w tą dziurę przy błotniku, na chwilę ściągasz nadkole, przeciągasz kabel i wskakujesz do kabiny w okolicach komputera.



Tak właśnie zrobiłem...

Cały dzień się morduje z essim i końca nie widać.
Na razie przeciągnięte kable i rolka maty dekarskiej z castoramy wyklejona. Został jeszcze do wyklejenia bagażnik i drzwi.

Myśle, że w sobote już będę piodziwiał bardzo dobrą (mam nadzieje) jakość dziwięku z mojego car audio .

Dzieki wszystkim za porady.
Pozdro
BziKu