Jako wyraźnie upośledzony starałem się zrozumieć.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dość uważnie starałem się przeczytać wypowiedź urg-a dotyczącą nowych zasad przyjmowania i weryfikacji w działalnosci LOB-u. Przynam szczerze, że moja wrodzona ułomność intelektualna i opóźnienie emocjonalne nie do końca pozwoliło mi zrozumieć pewne kwestie. Stąd moje subtelne zapytanie - post.
Mam stasus LOB NET MEMBER, czyli jeśli w przypływie przebłysku zrozumienia dobrze zaskoczyłem podlegam tzw weryfikacji.

Cytat : "ISTNIEJĄCE STATUSY LOB NET MEMBER podlegają weryfikacji.
Wszystkie osoby o takim statusie powinny do 23 czerwca
uzyskać rekomendację 2 osób LOB MEMBER lub 1 osoby o statusie WETERAN czyli powinienem otrzymać 1prv od osoby zainteresowanej o statusie LOB NET MEMBER + 2 prv od LOB MEMBERÓW lub 1 prv od WETERANA. "

Ostatni raz rekomendacji żądano ode mnie na WAT gdy partia upomniała się o kandydata w 1987. Szanuję jednak postanowienia starszyzny i zamierzam się do nich w miarę skromnych możliwości dostosować.
Pytanie moje jednak brzmi nastepująco:
Na czym ma polegać owa rekomendacja? I co mam napisać w tym privie? Czy mam biegać jak murzyn na pikniku ku klux klanu po privach szanownych MEMBERów i żebrać o autoryzację własnej osoby składając obietnicę i podejmując zobowiązania czy na innego rodzaju spontanicznych wytryskach wazeliny? Myślę, że obie strony chciałyby tego uniknąć.

Mam pełną świadomość, że wymagane zmiany za zadanie mają uporządkować pojawiający się czasami spontaniczny burdel stąd i moje zainteresowanie w tej materii. Są konieczne - to fakt.
Kolejne pytanie dotyczy zlotów.
Temat w miarę dość jasny ale.....
Obecność na zlocie - jak to rozumieć? Miałem zaszczyt i przyjemność być na ostatnim spotkaniu (zamierzam być także na innych) gdzie poznałem fajnych ludzi , choć ze względów ode mnie niezaleznych tylko pierwszy dzień do nocy (jednak wszystkie koszta pokryłem jak inni - vide sczurek). Czy to się liczy, czy od nowa powinienem się zameldowac?
Czy obecnośc na zlotach regionalnych (Warszawa) też jest brana w jakimś stopniu pod uwagę?
Czy wzajemne znajomości jakie zrodziły się dzięki tej stronie i są kontynuowane, wzajemne indywidualne odwiedziny, wymiana doświadczeń, wzajemna pomoc i spotkania też mają znaczenie?

I jeszcze jedno pytanie dotyczące rodzaju i charakteru postów a co z tego wynika tzw. aktywności wymaganej od klubowiczów.
Nie da się ukryć, że tak naprawdę rzeczowych tematów i zapytań z każdym miesiącem bedzie coraz mniej a coraz więcej nerwowych odsyłań do wyszukiwarki /często kończących się sporami i zepsuciem klimatu/. Wynika to z prostej przyczyny coraz lepszego prześwietlenia Omeg przez nasze grono i częstotliwości powtarzających się niedomagań, usterek, problemów i odpowiedzi na nie. Z tej prostej przyczyny rzeczowa aktywnośc ulega stopniowej anabiozie a coraz więcej wątków pisze się na "Duperelkach" Jak zatem z ową aktywnością naprawdę ma być?

Kupiłem auto, dla mnie, choć może to byc wyśmiane ze wzgledu na kluski osiągi jest najpiekniejsze na świecie i dumny jestem z niego jak Giertych z ministrialnego stołka (szczególnie w kontekście poprzednich pierdoletek). Nie mam z nim problemów, kłopotów więc nie silę się na posty po to by zaistnieć i rozpczać na forum, Lubię jednak i szanuję grono osób przez prawie dwa lata przeze mnie poznanych. Czytam wszystkie posty i w miarę moich możliwości i znajomości kluski odpowiadam jesli mam pojęcie o czym.
Po przeczytaniu oświadczenia głównodowodzacego zagościł we mnie po prostu niepokój czy w tym wszystkim i przy tym wszystkim nie będę musiał zaczynać "od wirtualnego początku" zwanego zerem.
Chciałbym wiedziec po prostu na czym stoję nie ubiegając się broń Boże o awanse ale zachowując swój skromny w porównaniu do innych dorobek.


Post-zdrawiam serdecznie -
zupper (bonczek/hydroforgroup/)
  
 
Nie wiem czego nie rozumiesz w zasadach przyjmowania, tam jest wszystko napisane, ale postaram sie Ci to wyjasnic przynajmniej w jakims stopniu.
Co do rekomendacji to polega to na tym (tak mi sie zdaje) aby wyeliminowac "martwe dusze" z forum a nawet z klubu, aby byly tylko osoby ktore sie udzielaja czy to na zlotach, spotach czy forum. Nie sadze aby Vetsom chodzilo o vazelinowanie, ponownie wysylanie postow do Nich czy czego kolwiek zwiazanym z tymi czynnosciami, raczej chodzilo im o najnormalniejszy porzadek w klubie. Wystarczy tak sadze napisac ze jeszcze sie udzielasz w klubie, spotykasz sie z pewnym gronem klubowiczow. A skoro tak jest to sadze ze nie bedziesz mial problemu dogadac sie z 2 memberami czy jednym vetsem o rekomendacje Ciebie.
Co do obecnosci na zlocie, temat bynajmniej dla mnie prosty do zrozumienia, a mianowicie nie wystarczy przyjechac na zlot, zgarnac naklejke klubowa i sobie pojechac. Rozumiem ze czlowiek pracuje, studiuje czy cokolwiek innego tam robi i nie ma czasu siedziec caly zlot, ale z 2 strony zlot odbywa sie raptem 2 razy w roku i mozna sobie zaplanowac przynajmniej dzien i noc, ale tez nie wystarczy "byc" przydaloby sie tez udzielac. Co do Zlotow regionalnych to wiem napewno ze to nie jest ZLOT, to jest najnormalniejszy SPOT i nie jest brany do jakich kolwiek frekfencji czy czego tam jeszcze. Spotykac to sie mozna codziennie, co tydzien, czy kiedy kolwiek sobie chcesz. Owszem ma to znaczenie ze sie spotykasz z ludzmi, ale z iloma z klubu? 10, 20 osob i to z Twojego regionu. A co z reszta? Do tego sa wlasnie zloty aby spotkac sie z calym klubem, pogadac, wypic piwo, a nie tylko siedziec przed komputerem i cwaniakowac.
Posty to jest bardzo ciekawy temat i dobre pytanie. Uwazasz ze tematy sie koncza zwiazane z usterkami Omegi? Bo ja uwazam ze jeszcze bynajmniej nie. Fakt kiedys to pewnie sie skoncza, ale to wtedy kazdy klubowicz bedzie sie znal na Omegach jak nikt inny. Tak trudno znalezc stary post i napisac cos w nim jak nie ma sie odpowiedzi? Sadze ze nikt nie bedzie mial pretensji ze napisales cos do starego postu. Cala wojna dotyczy tworzonych nowych postow, nie sadze ze Ci sie podoba czytanie po raz 500 ile omega pali albo jaki olej lub cos w tym stylu. Pewnie tak samo uwazasz ze to jest juz nudne. Owszem, duzo sie pisze na Duperelach, ale czy to jest az tak duzy problem aby sie do tego czepiac? Moze poprostu potencjalni klubowicze zalapali ze najpierw uzywa sie wyszukiwarki a potem ewentualnie sie pisze. Jak moze zauwazyles, a moze nie, ja ogolnie ostatnio malo sie udzielam (na forum) jak cos wiem albo tyczy sie mnie to napisze, jak nie to nie .
Nie wazne jaki masz samochod, szybki, wolny czy dziurawy. Ja tez jezdzilem kiedys rozrusznikiem jak to nazwali, ale bylem bardzo dumny z niego bo nigdy mnie nie zawiodl, fakt teraz mam troche szybszy od tamtej, ale tez nie najszybszy, a nie zauwazylem aby ktos sie ze mnie smial czy cos.
No ale i tak sie rozpisalem dosyc duzo, moze cos Ci wyjasnilem a moze nie, ocenisz to sam.
  
 
Cytat:
2006-06-01 19:59:11, zupper pisze:
Giertych z ministrialnego stołka



za giertycha masz rekomendacje
I nie pisz tyle już więcej. Proszę.
  
 
Ok -dzięki za wyjasnienie Co do nalepki zlotowej - przyznam uczciwie, ze nawet nie wiem jak wygląda /tyle tylko, że ma żółty kolor/ i konia z rzędem temu kogo o nią prosiłem. Wyjśsnienie jasne już wiem na czym stoję - więcej zgodnie z prośba pisać więcej tyle nie będę )

[ wiadomość edytowana przez: zupper dnia 2006-06-02 12:29:08 ]
  
 
Zuper, moją rekomendację też masz, mam nadzieje że spotkamy się po raz trzeci u mnie na spociku.
  
 
No to moje dni na forum juz sa policzone .
Trudno zasady sa zasadami NO EXCUSE
  
 
Cytat:
2006-06-02 16:22:38, Mariosomegos pisze:
Zuper, moją rekomendację też masz, mam nadzieje że spotkamy się po raz trzeci u mnie na spociku.



A z największą przyjemnością - przyjadę z małzowiną i szkodnikami podaj tylko czas akcji.
  
 
Czyżbym słyszał nutę trwogi w niektórych wypowiedziach?
  
 
po kilku piwach więcej nasuwają mi sie myśli rodem z kaczogrodu : Czyżbyśmy wszyscy byli poddani lustracji? kurnia kwakać jeszce nie umiem . Ale obiecuję nabyć tę umiejętność w najbliższym czasie.
Pozdr
  
 
a ja na przykład się poddaje. Czekałem i czekałem na ten net member żeby móc w pełni kożystać z dobrodziejstw stony bestiales ale nie będę nikogo prosił o rekomendacje bo stasznie nie lubie takiego czegoś. Dostane to dostanę a jak nie to dalej testem będę nawet kilka lat
No wypłakałem się już

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-06-02 22:45:24, mik41 pisze:
a ja na przykład się poddaje. Czekałem i czekałem na ten net member żeby móc w pełni kożystać z dobrodziejstw stony bestiales ale nie będę nikogo prosił o rekomendacje bo stasznie nie lubie takiego czegoś. Dostane to dostanę a jak nie to dalej testem będę nawet kilka lat No wypłakałem się już Pozdrawiam


Nikt z dobrego serca ci rekomendacji nie da , musisz na nią zapracować , a jak?
Sposób prostu jak je..nie ,przyjeżdżasz na ZLOT , przywozisz kilka zgrzewek , integrujesz się aktywnie z otoczeniem i jak jesteś swój chłop to masz jak w banku
  
 
Cytat:
2006-06-02 23:49:03, autoseba pisze:
Nikt z dobrego serca ci rekomendacji nie da , musisz na nią zapracować , a jak? Sposób prostu jak je..nie ,przyjeżdżasz na ZLOT , przywozisz kilka zgrzewek , integrujesz się aktywnie z otoczeniem i jak jesteś swój chłop to masz jak w banku



A jak się zintegrujesz aktywnie z otoczeniem, ale w większości też LOB TESTÓW ( bo wyższe statusy przeważnie się już znają i integrują się nadal między sobą...) i uznają Cię "swoim chłopem", to za przeproszeniem gówno z tego będziesz miał..., ale to tylko takie moje spostrzeżenie...
  
 
Coś mi się zdaje że to będzie największe forum lobtestów bo napewno wiele lob net memberów potraci statusy. Szkoda bo jak ktoś zostanie zdegradowany do statusu test to dopiero przykra sprawa.
  
 
Cytat:
2006-06-03 01:59:10, sewcio pisze:
A jak się zintegrujesz aktywnie z otoczeniem, ale w większości też LOB TESTÓW ( bo wyższe statusy przeważnie się już znają i integrują się nadal między sobą...) i uznają Cię "swoim chłopem", to za przeproszeniem gówno z tego będziesz miał..., ale to tylko takie moje spostrzeżenie...


Cóż z takim .... podejściem daleko w życiu nie zajdziesz .
Po za tym my nie gryziemy i nikogo od rozmowy nie wyganiamy


[ wiadomość edytowana przez: autoseba dnia 2006-06-03 17:47:42 ]
  
 
Cytat:
2006-06-03 10:37:49, autoseba pisze:
Cóż z takim .... podejściem daleko w życiu nie zajdziesz . Pozatym my nie gryziemy i nikogo od rozmowy nie wyganiamy


nie kłam
gryziemy i to jak!
  
 
Cytat:
2006-06-03 11:56:00, fomin pisze:
nie kłam gryziemy i to jak!


He He to taraz już wiem kto się próbował do mnie dobierać w nocy
  
 
Cytat:
2006-06-03 07:36:44, mik41 pisze:
Coś mi się zdaje że to będzie największe forum lobtestów bo napewno wiele lob net memberów potraci statusy. Szkoda bo jak ktoś zostanie zdegradowany do statusu test to dopiero przykra sprawa.


Tu nie chodzi o zlosliwa degradacje czy robienie smrodu, tylko o porzadek na forum i w klubie.

Np. ktos sprzedal auto, przestal interesowac sie klubem, nie zaglada na forum, nie bywa na zlotach, to po 'kiego wacka' trzymac konto.

Po takich zabiegach robi sie jasno, czysto i klarownie, jak w POPISie.. PIsdz.e.. PISie.. hm, jak u tadka rydzyka.
  
 
Cytat:
2006-06-02 22:45:24, mik41 pisze:
a ja na przykład się poddaje. Czekałem i czekałem na ten net member żeby móc w pełni kożystać z dobrodziejstw stony bestiales ale nie będę nikogo prosił o rekomendacje bo stasznie nie lubie takiego czegoś. Dostane to dostanę a jak nie to dalej testem będę nawet kilka lat No wypłakałem się już Pozdrawiam



Nie wiem czy ma to cos wspolnego ze stroną ale Świdnica to bardzo ładne miasto!
  
 
Cytat:
2006-06-03 10:37:49, autoseba pisze:
Cóż z takim .... podejściem daleko w życiu nie zajdziesz . Po za tym my nie gryziemy i nikogo od rozmowy nie wyganiamy [ wiadomość edytowana przez: autoseba dnia 2006-06-03 17:47:42 ]



Oj, zaszedłem już dosyć daleko, uwierz mi na słowo...
Czytaj uważnie, nie napisałem, że to reguła, a miałem na myśli że to jeden z przypadków, który ma miejsce na zlocie..., wtedy ciężko o rekomendacje kogoś (czyt. LoB Membera lub Weterana), kto Cię zupełnie nie pamięta...
  
 
Cytat:
2006-06-03 19:38:37, sewcio pisze:
Oj, zaszedłem już dosyć daleko, uwierz mi na słowo... Czytaj uważnie, nie napisałem, że to reguła, a miałem na myśli że to jeden z przypadków, który ma miejsce na zlocie..., wtedy ciężko o rekomendacje kogoś (czyt. LoB Membera lub Weterana), kto Cię zupełnie nie pamięta...


serwcio sam piszesz że lob test to najsilniejsza grupa
jakoś nie widze cie w innej ale sgd i tak poparcia nie udziela bo gryziemy i mamy litrowe gardła hi hi hi
a seba chrapie w nocy i bierze proszki więc i tak nic nie pamęta a roberck zazwyczaj rano pyta mnie jak było