Cabrio RST-1.1 BAR..jest fajnie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No wiec jakis rok temu zmienilem sobie silnik w cabrio na rs turbo.Po przygodach z regulacja,w czasie ktorych poznalem ten magiczny system zasilania tego pojazdu wzdloz i wszerz,lacznie z wymiana silnika po raz drugi (wytrwaly jestem) rozpoczalem "renowacje" czyli kolejne pieniadze w bloto jak to mi wmawiaja.
No wiec,rozebralem silnik od niemiaszka



Jak widac,niemiec nie klamal.Zero kantow na gladziach to dobry znak.Dalej silnik konczy na betonie



Dalej wal poszedl do pana,szlif i nowe wzmacniane panewki,pierscionki Mahle orginalne dedykowane do rs turbo,komplet zimmeringow i glowica z GB raze z walkiem pipercams285t. Wszystko pieknie, g-tech wypluwal powtarzalne 7.5 ale jeszcze walka nie ogarnalem.Dalej nadeszla pora na zawias i nowa turbinke i jakies 3 tygdonie pozniej mialem dachowanie wiec dobry powod do lakierowania.Do wymiany poszedl blotnik:



No i drzwi:



A tu mala sztuczka,drzwi zwykle:



A tu juz zamontowane z nowym blotnikiem jako drzwi od cabrio,ach zdolny jestem )



I reszta essiego gotowa do lakierowania na srebrny metalic







A tu Byśko mechanik ktory sluzyl rada w trakcie moich zmagan w jego warsztacie



A i bylbym zapomnial o moim tjunignowym gadzecie czyli lusterczekach m3 look





  
 
bylo odrazu rzucic jakiegos chameleona a nie na srebno jak szalec to szalec!!
  
 
No, Pytlar ma rację, może nie odrazu kameleona, ale i tak to będzie jeden z miliona srebrnych aut jeżdżących po PL
  
 
Cytat:
2006-06-06 00:29:28, pytlar pisze:
bylo odrazu rzucic jakiegos chameleona a nie na srebno jak szalec to szalec!!


z tego co wiem to mial zostac original ale to niech sie Rex wypowiada
ogolnie autko bardzo przyjemne audio sie robi chyba podobnie jak nowy daszek
  
 
No niezle!!!Kawal dobrej roboty i niezly numer z tymi drzwiami .poza tym dla mnie to nie sa to pieniadze wyrzucone w bloto.Jest to pasja poprostu wiec kasa sie nie liczy ale oczywiscie trza miec za co sie bawic A jak dachowanko przetrwal dach?
  
 
jak widac na zalaczonych fotkach audio juz siedzi a daszek tez ale w dawcy ) Ja niestety jestem tradycjonalista.Jedyny tjuning zewnetrzny to felgi,te lusterka (nie wiem jak to wyglada bo nie zakladalem i widzialem tylko na fotach z GB) i maska z wltoami z rst. Byl srebrny to bedzie srebrny i nie ukrywam ze koszta graja role bo lakierowanie bedzie mnie kosztowalo jakies 1200 pln calosc. Z reszta,srebrny + czarny daszek to elegenacko wyglada wedlug mnie no i cichociemnie.
  
 
no tak samochod zepsuc
  
 
respect...

mam nadzieje ze wyrobisz sie z pracami do konca konkursu

pozdro
  
 
a on kiedy sie konczy?? Ja ma nadzieje w przeciagu 2 tyg odebrac gotowca
  
 
sadze ze chyba do konca czerwca...

ja zreszta tez przygotowuje autko do konserwacji/blacharki/malowania i mam nadzieje sie wyrobic przed koncem miesiaca

tak wiec powodzenia
  
 
Rex zapodaj jakies nowe foty bo chcialem zobaczyc jak w naszej budzie m3looki wygladaja sam mam chrapke na takie wiec jak cos masz to dawaj. a jeszcze jedno masz plany na tyl na glosniczki jakies bo mysle czy 13stki midbassy mi starcza czy w 6x9 od razu uderzac?!
  
 
z chevia bym zapodal ale moj pan lakiernik ziomek cos w ch.. wali i samochod stoi nie ruszony juz 2 tydzien
  
 
co do glosniczkow na tyl to nie wiem czy to dobry pomysl...

najwazniejszy jest przod

z tylu to tylko dla pasazerow
  
 
ano tak wygladaja
  
 
Cytat:
2006-06-11 21:50:34, liked pisze:
ano tak wygladaja


cos nie workin` ten twoj link:/
popraw jak mozesz
  
 
a to bardzo dziwne, bo dzialal!
  
 
jako ze jestem w anglii to jedyne fotki jakie moge dodac do tematu to:






Essi juz ma lakierek i pare stylistycznych bajerkow ale z racji mojej nieobecnosc stoi sobie na podworku i nawet nie wiem jak wyglada oprocz opisow rodziny hehehe.Kurde cos foty nie dzialaja i nie wiem jak to zrobic....a i sorry za odgrzewanie ale projekt nie umarl wiec chcialem to podkkreslic )


[ wiadomość edytowana przez: rex dnia 2006-09-16 16:20:54 ]
  
 
to te fotki:



  
 
Rex wracaj predko bo tu mam plan wladowac do swojej padliny RST wiec przyda mi sie Twoja pomoc
pamietam jak sie kiedys przechwalales, ze juz rst nie ma dla Ciebie tajemnic wiec zobaczymy jak to jest na prawde
ps jakies prezenty swojemu przywozisz GB ?!
ps2 co u pana Byska
  
 
wracam 3 pazdziernika....a essi dostal nowy lakier metalic,kierunki klary i te na blotnikach tez,dach musze od dawcy przelozyc no i koncowy tlumiczek ladniutku no i te 2 komputerki z chipem na 1.1 bar a no i orurowanko nowe do icka.Wszystko lezy tylko zalozyc musze jak wroce A lakierek mi wlasnie bysko rzucil i podobno malina ale ja niestety nie widzialem bo to pod moja nieobecnosc

Mam nazieje ze w nim trawa jescze nie rosnie hehehe