Gorące wiadomości ze zlotu w Sulejowie!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Właśnie przed chwilą wróciłem ze zlociku, nie powiem było całkiem ciekawie niestety nie mogłem zostać na noc. Frekwencja raczej dopisala, według moich szacunków było około 45 aut(nie liczyłem) najwięcej Lad 2105/07, były też Samarki, Nivy, oczywiście największe wrażenie na wszystkich zrobiła Lada2101 naszych węgierskich kolegów autko naprawdę warte uwagi, a jutro próby zręcznościowe, w których niestety nie wezmę udziału to tyle ode mnie.
  
 
Chłopaki pewnie na dobre się teraz integrują,ehhh,żałuję bardzo że mnie tam nie ma.
Wysłałem do Kacpra smsa żeby wszystkich pozdrowił odemnie
pzdr Grzesiek
  
 
Właśnie dzwonił do mnie Kacper,zabawa u nich na całego,głośno gra kapela itp
Grzesiek
  
 
CHLIP!!!
  
 
no niestety mnie tez tam nie ma .dzisiaj cały dzien walczyłem z uszczelka pod glowica wymiana uszczelnien i taie tam.jest 1:20 w nocy pewnie polowa juz przybiła gwozdzia w sulejowie ojoj ze mnie tam nie ma PORAZKA
  
 
Właśnie wruciłem ze Zlotu.Przyjechałem tak wcześnie bo jak wstałem rano okazało się że nikogo już nie ma. Nie byłem poinformowany o której będzie wyjazd na lotnisko a nie wiedziałem jak dojechać.
Frekwencja była niesamowita,dotarł także Miły, było faktycznie koło 50autek w tym niesamowia Łada Węgrów.Ten samochód poprostu budził respekt.
Mogliśmy też podziwiac niektóre okazy 2107 i Samar które wręcz były w nienaruszonym stanie technicznym. Mała była frekwencja Nivek /szt-2/ i Ład typu 110 /1szt/.
Impreza była niesamowita i czekam na następną.
  
 
I ja juz dotarlem do domu wsaniale wrazenia naprawde sie oplacilo a czerwona 2101 z Wegier na dlugo zapadnie mi w pamieci, choc chyle tez czola przed niebieska rajdowka z Poznania Najlepszy czas i wspaniala technika. Szkoda ze drugiego dnia nie dopisala pogoda, bedzie mase zdjec, a slonce dodaloby im z pewnoscia uroku.
  
 
Ja już wróciłem
Było super, integracja pełna...
Dobrze jest czasem zobaczyć do kogo się pisze
Jak odsapnę to coś więcej dla napisze, CI co nie byliliście Żałujcie
  
 
Weź mnie już Lewy nie dołuj
pzdr Grzesiek
  
 
Było zaje......cie. Kto nie był, ma czego żałować.
Mała poprawka co do najlepsego czasu. Z moich informacji wynika że najlepszy czas wykręcił Polen na samarce.

A węgierska ładzinka jest rewelacyjna. na pasie budziła już nie respekt, a wręcz podziw.
odbyło się masę ciekawych konkursów. ja od piątku wypiłem z Ewą, Agnieszką, Lewym, Kacprem i Jackiemkoz a w sobotę morze różnych maślanek (węgierski "apple juice" oraz białoruska czysta 70%).
integracja pełna
  
 
Czysta poezja nic dodać nic ująć
Postaram się postawić ftp i udostępnić zdjęcia ...mimo pełnej integracji część zdjęć wyszła
Już szykuje auto i fundusze na następny zlot ....

Teraz na szybko 3 zdjęcia.....po 150 kb ...mam nadzieje że modemowcy wybaczą ....
Może ktoś ma szybki łącze i udostępni miejsce na ftp ??? potrzeba jakieś 250 mb
Czekam na odzew ....


PRAWIE CAŁA GRUPA

PRAWIE WSZYSTKIE SAMOCHODY

PRAWIE WSZYSTKIE SAMOCHODY INNY WIDOK


Pozdrawiam
Paweł / kacper97 / Warszawa

[ wiadomość edytowana przez: kacper97_Warszawa dnia 2003-04-27 17:26:33 ]
  
 
ZLOT BYŁ POPROSTU N I E S A M O W I T Y !!!!
nic więcej na razie nie mówię bo jaestem w zbyt dużym szoku po jeździe węgierskim Żiguli
Kacper jak masz zdjecia to wrzuć na edysk to zacznę wrzucać na stronkę

BYŁO SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPER !!!!
  
 
Taaaak!!!!

Robi gigantyczne wrazenie!!! Ale ktory to jest miły))))

Wiecej zdjec, wiecej zdjec!!!!

Super auta i super klub!!!!
  
 
oki zaraz część prześle na edysk
Zdjęcie miłego zaraz postaram się zamieścić

  
 
Czekam z niecierpliwoscia

PS. Wczoraj z Grzesiem dysutowalismy i zastanawialismy sie jak on moze wygladac
  
 
wrzucaj wrzucaj - ja sie sprężę i niedługo na stronce będą
musimy to podzielić na kilka częsci skoro jest ich tak dużo
  
 
juz jestesmy, ale u rodzicow, bo w domu nie mamy internetu .
Będą też filmy z naszych szaleństw (slalom)?
  
 
My wróciliśmy dopiero teraz, bo jechaliśmy z wegrami i mielismy długą przerwę na obiad pod częstochową.
Ja jak na razie nie mogę ochłonąć, Ludzie! jesteście niesamowici))))
ja czegoś takiego jak ten zlot jeszcze nie przeżyłem . Dziękuję wszystkim za liczną obecność, za wspaniałą zabawę, za niepowtarzalna atmosferę-LADA FOREVER!!!!!!!!!!!!
Piszę chaotycznie ale nie wiem co napisać))
Pozdrawiam wszystkich uczestników oraz tych co nie mogli i myśłmai byli z nami))
 
 
będą filmy będą ale na nie będziemy musieli troche dłuzej poczekać
  
 
fajnie (a nawet zaj***cie bylo) ale się skonczyło. Ci co nie byli niech żałują.
A tak przy okazji to dawno nie widziałem takiej ilosci osób zalogowanych na naszym forum: Admiral - drvampire - Michal_Sedziszow - pawel_krakow - jacekkoz - Grzesiek_Bialystok - polen - dragu - sheriffnt - Konriii - Leszek_Gdynia

Do jutra

Jacek

[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-05-22 21:49:10 ]
[ powód edycji: slownictwo ]