[OT] Kredyt na auto dla studenta-Robil to ktos?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Jak w temacie. Musze zanabyc pojazd, ktory bedzie sluzyl mi jako narzedzie pracy. [ tzw. "L" -ka ] Nie mam na razie szans na zywa gotowke. Chce pracowac jako obstruktor nauki jazdy, albo we wlasnej szkole, albo na umowe zlecenie w jakiejs innej. Czy ktos z Was bral, badz moze zna procedury jakimi kieruja sie banki przy wydawaniu kredytow? Czy wtedy auto staje sie zabezpieczeniem? Dodam tez, ze nie bedzie to auto nowe tylko uzywane w przedziale cenowym 17 - 20 tys. [ Corsa bleeee........... ]

Pozdrawiam.
  
 
zaloz dzialalnosc gospodarcza i modl sie zebys dostal w leasing bo zaden bank nie da Ci kredytu jesli nie masz dochodow
  
 
Podziwiam Cie za odwagę - to chyba jedno z bardziej stresujących zajęć
  
 
ja tez niedluigo bede po kurse i tez bede szukal L i mlode panienki bede uczyl ale juz sie rozgladalem za kredytami i po pierwsze bez dochodow przynajmniej polrocznych (w niektorych bankach rocznych) nie dostaniesz ani grosza. w wiekszosci bankow o ile nie wszystkich nie odstaniesz kredytu jak nie masz uregulowanego stsounku do sluzby wojskowej. czyli odroczenie albo juz po. to co pisze to to zwykla pozyczka a nie na samochod moze wtedy jest troche inaczej. oni biora zabezpieczenie samochod tylko ze wtedy prawdopdobnie dostaniesz tyle ile auto kosztuje i ani grama wiecje.

race co ty gadasz, praca napewno stresujaca ale w sumie fajna i daje radosc - przynajmnije ja to tak widze
  
 
faktycznie radosc, leciec po miescie w peaku 40kmh, jak widze Lki na miescie to sie noz w kieszeni otwiera, a potem jezdza takie cioty tuz po prawku jak ta Lka. idz pan w pizdu z taka robota
  
 
jakie 40kmh? ja sie panie staram zeby instruktor nie widzial ze jade kolo 60 ale koles dosc czesto mi hamuje ;| qrwa odkrece mu sterowania hamulcem
  
 
Szczególnie z niektórymi kursantami można się odprężyć... Mam kumpla, który eLą jeździ i czasem mi opowiada co za asów dostaje. O ile z panienami jest jeszcze w miare luz bo bardziej sie boją może o tyle z młodymi sierotami i ludźmi powyżej 40-ki to ponoć często masakra.


Zoltar, otwieramy Szkołe Jazdy Dynamicznej? Zółtkowi jakąś aerodynamiczną eL-ke na dach, tradycyjnie dwa pedały dla instruktora tylko nieco inne - jeden to gaz, drugi blokada wciśniecia hamulca .


Dobra, temat jest bardziej odnośnie finansowania zakupu auta, a nie samej pracy więc chyba robimy OT
  
 
zoltar mistrz kierownicy - od zawsze jezdzil super i jest wogole prze prze. najlepszy kierowca wszech czasow.

co do szkolenia - to jest takie jak w rozporzedzeinu o szkoleniu i egazminowaniu. a te ropzorzadzenia sa wydawane przez jelopow politykow, ministrow etc. ktorzy juha wiedza. sa teoretykami.


poza tym zoltarku mistrzu jeden lubi piec chleb a drugi sadzic kwiatki - i juh ci do tego.
  
 
Mnie przydzielili podobny kredyt na samochów w ..., w sumie bez większych problemów, ale to zależy ile zarabiasz

[ wiadomość edytowana przez: pavlus dnia 2011-11-29 18:49:53 ]
[ powód edycji: Za ukryte reklamy dziękujemy , proszę sobie spamować gdziej. ]
  
 


za zasługi w wykopaliskach
  
 
Cytat:
2011-03-22 12:07:35, goch244 pisze:
Mnie przydzielili podobny kredyt na samochów w mbanku, w sumie bez większych problemów, ale to zależy ile zarabiasz



Wykopalisko straszne. Ale trzeba sprostować. Kredyt samochodowy jeśli nie jest to ogromna kwota to nikt o zarobki nie będzie się tak naprawdę martwił a i zaświadczenia nie są przeważnie potrzebne o zarobkach. Mojej dziewczynie w ... dali 35 tysięcy a tylko konto tam miała i niecałe 2 tysiące miesięcznie wpływów. Nie polecam jednak hiszpańskiego ... ani Fr. ... - moga być problemy bo Hiszpania ma problemy finansowe a Francja spłaca dług Grecki.

[ wiadomość edytowana przez: pavlus dnia 2011-11-29 18:48:57 ]
[ powód edycji: Za ukryte reklamy dziękujemy , proszę sobie spamować gdziej. ]
  
 
2 miechy konto i kredyt na 35 tyś?? A potem się skur...syny dziwią że krach w bankach wuje je...ne...
  
 
Cytat:
2011-11-26 10:02:15, Poochaty pisze:
2 miechy konto i kredyt na 35 tyś?? A potem się skur...syny dziwią że krach w bankach wuje je...ne...



Nie nie Poochaczu - to nie tak. 2 miechy konto i kredyt na 35 miesciecy.

Czytaj uwazniej
  
 
REKLAMA TEGO TYPU JEST TU NIEMILE WIDZIANA

[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2019-03-25 17:23:21 ]