Polski Fiat 125p - rocznik 1980

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to i ja cos napisze o moim kanciaku
auto jest moja wlasnioscia od 7.04.2006 jeste jego drugim wlascicielem.
trudno mi podac dokladna date produkcji zanm tylko date pierwszej rejestracji 08.12.1980 z tego wnioskuje ze wyprodukowano go miedzy czerwcem a grudniem 1980. fiat fabrycznie nie posiada listew na progach i chromowanych listew wokol reflektorow i kierunkowskazow! ma zato kierynki na blotnikach i pas tylny z przetloczeniami na lampe przeciwmgielna. zmiany te i stan podlogi wskazuje na remont blacharki . brkuje w nim licencji fiat i znaczka POLSKI FIAT poza tym jest komkletny w elenenty ozdobne!
silnik pali na dotyk przebieg napewno przekroczyl 100tys km czy byl robiony remont nie wiem okaze sie jak sprawdze cisnienie na cylindrach.
modyfikacje
niklowane kolpaki, lusterka chromowane od jakiegos opla, halogeny zelmot, instalacja lpg, fotel kierowcy do DF z 1987r skaj czarny!
planowane modyfikacje
felgi od fiata 131 14"(felgi juz mam brakuje opon) kierownica monte carlo(planowany zakup). zaprawki blacharsko lakiernicze!
a to pare fotek:

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

a tak sie rpezentuje prawa strona po spotkaniu z murkiem

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
Fajna pomarancza
  
 
No, nawet bardzo fajna
Tylko tak dalej
  
 
Fajny Fiacik-a wgniecenie się naprawi, każdy pozostający w użytkowaniu samochód jest narażony na takie "kontuzje".
  
 
c.d
rozpoczelem wykonywanie planowych modyfikacji
auto juz dzisiaj stoi na 14" motylkach z oponami barum brilant 165/65/14 przod i 175/65/14 tyl. wyglada zajebiscie
w przyszlum tygodniu zamontyje inne drzwi na prawa strone. i zakupie kierownice monte carlo. mosze sie jeszcze dogadac z sasiadem wlascicielem c klasy w celu wykonania zaprawek lakierniczych! jak tylko dorwe cyfre to zrobie pare fotek! chcialbym jeszcze podlubac przy silniku w celu podniesienia jego osiagow ale to juz zostawiam fachowcowi (mojemu tacie) tylko znajac jego zapal do robienia czegokolwiek przy swoim samochodize to troche to potrwa! aha zapomnialem na matarz czeka komplet listw na drzwi ale to dopiero po wimianie prawej strony!
na tym planuje zaprzestac udziwnianie czegokolwiek w moim samochodzie! jeszcze tylko znaczek i licencje i bedzie git

cd.
w dniu dzisiejszym pomarancza uzyskala przeglad tehniczny pan djagnosta przyczepil sie do braku oswietlenia tylnej tablicy rej.(usterka usunieta na miejscu w stacji diagnostycznej) oraz stwierdzil ze powinienem w przyszlosci pomyslec o wymianie amortyzatorow nie wiem po co bo wedlug mnie to sa ok. ale jak kaza to wymienie KIEDYS. tak wiec moj DF zostal dopuszczony do ruchu na kolejny rok z czego jestem bardzo rad!

cdn.


[ wiadomość edytowana przez: STRUGAR dnia 2006-06-28 22:15:49 ]
  
 
a oto pare najnowszych fotek mojego kanta juz po wiekszosci modyfikacji na montarz czekaja jeszcze fotele IG i prawe przednie drzwi ale to chyba dopiero na wiosne jak rozlicze sie z ojczyzna !
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

a to ja
Free Image Hosting at www.ImageShack.us





[ wiadomość edytowana przez: STRUGAR dnia 2006-08-16 21:31:31 ]
  
 
Zajebi*cie wygląda na tych motylkach Pasują
  
 
Na pierwszym zdjęciu wygląda rasowo, jeszcze gdyby do tego zdjęcia był zdjęty przedni zderzak to można by wtedy go okrzyknąć rasową rajdówką .

PS A zamontujesz listwy progowe w swoim czasie?
PS 2 Gratuluję ładnego auta.

[ wiadomość edytowana przez: jurek_j dnia 2006-08-17 20:08:09 ]
  
 
Oto nadchodzi berek z języczkiem uwagi.
Nie podobaja mi sie te motylki... moze dla tego ze w ogole te felgi jako takie mi sie nie podobaja Nawet kiedys mogłem za zupełne free dostac takich komplet bo kumplus sprzedawał Fiata 132.. I poszły do śmieci..
Natomiast baaaaaaaardzo podoba mi sie kierownica , wypasista , o ogolnie cały kant jest git
  
 
Dla mnie najlepiej wygląda na własnych felgach, w fabrycznym szarym kolorze, bez żadnych dekielków ani innych udziwnień. No ale to może takie zboczenie po oglądaniu zmienników Ale na motylach, jak już napisałem, wygląda nieźle. Caro na takich to porażka, z tym się zgodzę.
  
 
Cytat:
2006-08-17 20:06:16, jurek_j pisze:
Na pierwszym zdjęciu wygląda rasowo, jeszcze gdyby do tego zdjęcia był zdjęty przedni zderzak to można by wtedy go okrzyknąć rasową rajdówką . PS A zamontujesz listwy progowe w swoim czasie? PS 2 Gratuluję ładnego auta. [ wiadomość edytowana przez: jurek_j dnia 2006-08-17 20:08:09 ]



komplet listew na dzrwi mam i znajda sie na swoim miejscu w swoim czasie tzn na wiasne przyszlego roku moze wczesniej! progowych nie bede zakladal gdyz nie chce oslabiac progow dziurami na mocowania! tam gdzie jest dziura w progu tam jestst korozja!

a co do motylkow to mnie sie podobaja ale to zecz gustu!


pare kolejnyczh fotek
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
tylne dzwi zakupuone za 40pln przod czeka na lakierowanie!

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

a to moje ulubione
moja dziewczyna i moj samochod
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

a w tle MB W123 300D rocznikowo zbilzone do nojego kanta! jezdzi to jak zle! mimo ze to klekot potrafi pozytywnie zaskoczyc!

[ wiadomość edytowana przez: STRUGAR dnia 2006-08-17 21:27:41 ]
  
 
Utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że motylki to dobry zakup był
Jest piknie, zrób tylko ten "zepsuty" boczek bo psuje efekt.
Coś się Twojej Pani z buzią stało na tym zdjęciu, hehe
  
 
pomarancze rzadza!! ladny i chyba mamy ten sam odcien pomaranczy pozdrawiam
  
 
jutro zakladam groki! bymb byl bardzo rad gdyby produkowali wersje skajowo welurowa ale cuz poradze! po dzisiejszej wizycie na kanale dochodze do wniosku ze ludzie sa niepowazni. ktos szaspawal wszystkie otwory wetylacyjne w podlodze! wczesniej sie im nie przygladalem dlatego wyczailem to dopiero teraz! powoli szykuje sie do odstawienia ponmaranczy na miesiac do garazu! mam nadzieje ze ojciec przepali ja czasem! bede mial sporo czasu na rozmyslanie nad kolejnymi modyfikacjami!

groki juz zamontowane byly drobne problemy w zwiazku ze skrzywionym mocowaniem prawego fotela! problemy znikly po interwencji mlotkiem!

juz w tej chwili ma pwene plany co do dalszych prac
1 blacharka to powinno byc zrobione w czasie mojej nieobecnosci
2 zawieszenie a mianowicie wszyskie gumy i tuleje
3 jakies troszke lepsze audio!
4 wiecej mocy( punkt ten jest malo reoalny z powodu braku funduszy malo realny ale nie niemozliwy)


[ wiadomość edytowana przez: GDA dnia 2006-08-29 07:32:31 ]
[ powód edycji: OT ]

[ wiadomość edytowana przez: STRUGAR dnia 2006-08-30 20:38:24 ]
  
 
od dnia dzisiejszego kant stoi na fabrycznych felgach z oponami kormoran winter wymienilem wszystkie plyny sprawdzilem olej itd itp... jak to przed zima. niewielkie zaprawki zostaly wykonane na mataz nadal czekaja drzwi
wacham sie czy od poniedzialku nie przeprowadzic swojej maszynki do wrocławia ale to jeszcze trzeba przemyslec!


[ wiadomość edytowana przez: STRUGAR dnia 2006-11-05 08:23:57 ]
  
 
No ładna pomarańczka, ładna
Jedyne do czego mogę się przyczepić to groki, bo nie pasują do kanciaka półklasycznego i pisownia słowa "montaż".
Zapamiętaj raz na zawsze, że nie jest to mątarz, ani montarz, tylko MONTAŻ
  
 
Cytat:
2006-11-05 02:15:14, Wujek-Kajtek pisze:
No ładna pomarańczka, ładna Jedyne do czego mogę się przyczepić to groki, bo nie pasują do kanciaka półklasycznego i pisownia słowa "montaż". Zapamiętaj raz na zawsze, że nie jest to mątarz, ani montarz, tylko MONTAŻ



groki sa i raczej beda bo nie stac mnie na kubelki z poczatku lat 80 a fabrycznych foteli raczej nigdy nie zamonuje dla mnie sa strasznie niewygodne!
za bledy ortograficzne przepraszam ale ja tak mam i nie mam ochoty tego zmnieniac! tak mi wygodniej!


[ wiadomość edytowana przez: STRUGAR dnia 2006-11-05 08:30:03 ]
  
 
Słuchaj ja właśnei dziś zakupiłem groki do mojego pikapa. Czy trzeba cosprzerabiać żeby je zamontować, czy szyny DF-Poldek były takie same??
  
 
Plug&Play. Odkręcasz stare fotele od nadwozia, przykręcasz groki.
  
 
Cytat:
2006-11-05 18:13:14, Jesion128 pisze:
Słuchaj ja właśnei dziś zakupiłem groki do mojego pikapa. Czy trzeba cosprzerabiać żeby je zamontować, czy szyny DF-Poldek były takie same??


tak jak napisal jacek plug&play moje byly lekko skrzywiaone dlatego interwencja mlotkiem byla konieczna! a tak to wyciagasz stare i zakladasz groki!