Przenośny odtwarzacz mp3 do

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy podłaczenie przenośnego odtwarzacza mp3 do radia Ford 5000 jest możliwe?? a jeżeli możliwe to jak to zrobić . chodzi mi głównie o wyprowadzenie ze wzmacniacza radia wejścia typu mini-jack, np. w kieszeni kasety (i tak tego nie używam), tak żeby można było podłączyć sobie taki przenośny odtwarzacz mp3. robił już ktoś z nas takie
cóś???

dzięki z góry. pozdro


[ wiadomość edytowana przez: banks dnia 2006-06-24 23:06:23 ]
  
 
Cytat:
2006-06-24 23:05:03, banks pisze:
czy podłaczenie przenośnego odtwarzacza mp3 do radia Ford 5000 jest możliwe?? a jeżeli możliwe to jak to zrobić . chodzi mi głównie o wyprowadzenie ze wzmacniacza radia wejścia typu mini-jack, np. w kieszeni kasety (i tak tego nie używam), tak żeby można było podłączyć sobie taki przenośny odtwarzacz mp3. robił już ktoś z nas takie cóś??? dzięki z góry. pozdro [ wiadomość edytowana przez: banks dnia 2006-06-24 23:06:23 ]


Czyżby zabrakło redukcji na allegro?

allegro - aukcja

pozdrawiam
Arturek
  
 
Hmm mozna uzyc takiej kasety przejsciowki, albo transmitera radiowego no ale jakosc pozostawia sporo do zyczenia slyszalem takze ze kombinuja ludzie podpinajac sygnal bezposredniopod wyjscie sygnalu z glowicy magnetofonu mozliwe ze da sie to jakos podpiac pod interfejs zmieniarki ale to juz wymaga spoej wiedzy zeby ja jakos emulowac( aby radio wzmacnialo jej sygnal). Sam mam 6000CD i tez juz nad tym zastanawialem
  
 
ja uzywalem w focusie mp3 playera mp3 Panasonica i gral wysmienicie , jeszcze jak wzmocnilem basy na playerze uhm )
kup sobie zwykla kasete taka jak pisuja na nizej w poscie i bedzie raczej działać sprawdzalem ta kasete w escorcie kombi 95' i w 2 roznych focusach i dziala gorzej jest z nia w wiezach hi fi tam czasami wciaga ja i nie da sie wyciagnac natomiast w focusach zeby wyciagnac ta kasete musze otworzyc recznie klapke na kasety ( tam gdzie sie wklada kasete )czyli wcisnac palca i wtedy nacisnac EJECT , bo normalnie mi nie wyjdzie ...
  
 
Witam
ja u znajomego sluchalem z takiego transmiterka radiowego i powiem ze ladnie gralo - on mial takiego co wystarczy podpiac pen drive z muza i dziala - sam sie nad takim rozwiazaniem zastanawiam a mam radio 6000...
  
 
w poprzedniej pracy robiłem przy sprzęcie car-audio, i zeby na każdym radyjku grało tosamo, to braliśmy jedno z radyjek schowane przed klientami, płytka mp3, i wyjscie na właśnie transmitera fm...i całość szła w tedy na inne radia. masz tam 4 częstotliwosci do wyboru, kupic mozna w media-markcie za ok35-40zł. polecam to, bo kasetki podobno po roku padają i juz sie tego nieda słuchac... acha, najwazniejsze, jakość była OK
  
 
Cytat:
2006-06-24 23:14:05, markocieszyn pisze:
Hmm mozna uzyc takiej kasety przejsciowki, albo transmitera radiowego no ale jakosc pozostawia sporo do zyczenia slyszalem takze ze kombinuja ludzie podpinajac sygnal bezposredniopod wyjscie sygnalu z glowicy magnetofonu mozliwe ze da sie to jakos podpiac pod interfejs zmieniarki ale to juz wymaga spoej wiedzy zeby ja jakos emulowac( aby radio wzmacnialo jej sygnal). Sam mam 6000CD i tez juz nad tym zastanawialem



Ja mam podpiete wyjscie audio z discmana do głowicy w radiu (sony) tylko problem w tym, ze musze miec włozona jakas kasete (troche kombinajci aby tasma nie dotykala glowicy) aby wszystko dzialalo.
  
 
ten transmiter musiałbyś zobaczyć na jakich częśtotliwościach gra. Znajomy kożystał i nażekał strasznie. Zakłucała mu antena telewizyjna w Tarnawatce a ten emiter miał częstotliwość taką jak eska zamość i były zakłucenia. Pozatym cicho mu grało.
  
 
Testuję na razie radiowy nadajnik i jest w miarę OK, tylko , że jest z tych tańszych. Lepiej moim zdaniem kupić lepszy i droższy, bo przy tym mam wrażenie, że dźwięk jest jakby przygaszony.
  
 
też sie przymierzam do kupienia takiego nadajnika, ale jak będzie źle, to zrobię "przeszczep" osobnego gniazda bezpośrednio do radia
  
 
hehe mialem takiego transmiterka juz zakupiony przez jedenego z klubowiczów nie jakas tania chinszczyzna, ktora ma tylko 4 zakresy i koniec pelna regulacja zakresu od 88 do 107,9 MHz, i wcale nie gral cicho jak tos ma ma jakies pytania odnosnie tego transmitera to prosze pisac
  
 
A może lepiej podpiąć się pod wyjście na zmieniarkę i wyprowadzić przewód na Jack'a lub USB?