Co do Golfa??? golfaicz MK2 co do dziada wsadzić aby fajnie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cześć mam golfa mk2 wiem wiem autko nie za zbytnie ale ujdzie
co tu wsadzić aby fajnie gralo- chyb anie muszę dodawać że budzet jest proporcionalny do jakosci auta- czyli nie za wysoki(a wręcz niski)

teraz mam tonsile- z przodu w drzwiach tonsile każdy chyba po 20(albo nawet 60 nie pamiętam wiem zę nawet dużo mają) rms
ale stare i ściorane(buczą) rozmiar większy(poprzedni właściciel je zakłada i wycharatał dziury w plastikach)
sprzodu na desce(pod szybą) głośniki hmmm membrany wisza na włoskach(jak by je coś obgryzło dookoła ) i nie wime co to za głośniki pewnie standardy
z ty;u głośników brak w standardowych miejscach...
ale za to są w półeczce tylnej(wje*ane na hama) a sa to tonsile 15 w rms(chyba 15cm) i do tego podłączone jakieś mniejsze 5_cio sześcio centymetrowe... pewnie jakies gwizdki
nio i radio MEDION 2x 25 watt mp3
i co tu zadziałać??? co zrobić żeby było ładnie i żeby nawet głośno(powiem zę dotychczasowy zestaw jest zagłuszany przez silnik(nio w samochodzie wszystko fajnie gra, ale nawet na opuszczonych szybach na zewnątrz nic nie słychac a bassu to nie uświadczam, a jak go rozkręce na maxa to trzeszczy) pozdrawiam i czekam na pomoc

[ wiadomość edytowana przez: marioushek dnia 2006-06-26 09:23:15 ]
  
 
Budżet niski, ale jak niski, określ się troche dokładniej bo dla jednych niski to 1000 dla innych 3000pln, więc podaj kwotę jaką dysponujesz a ktoś ci pewnie doradzi coś fajnego....
  
 
Jeżeli masz ograniczone fundusze to zainwestuj narazie w lepszy przód na 165mm głośnikach i oddzielnych wysokich na deske (lub słupki) tylko je solidnie zamontuj, wskazane wytłumienie drzwi.
Przykładowy opis montażu z fotkami masz tutaj
Z czasem zainwestuj we wzmacniacz i suba do bagażnika bo inaczej nie będzie basu przy odsuniętych szybach
  
 
Jak juz jestesmy przy golfie to mam pytanie. Co moge wsadzić w miejsce seryjnych głosnikow w desce?? A i jak zamontować głosniki w dzwiach, jesli seryjnie nie ma pod nie miejsca??
  
 
Cytat:
Co moge wsadzić w miejsce seryjnych głosnikow w desce?? A i jak zamontować głosniki w dzwiach, jesli seryjnie nie ma pod nie miejsca??



W deskę wsadz tweetery (wysokotonowe głośniki) a w drzwi po delikatnej przeróbce 16cm a przy niedużym nakładzie zrobisz naprawdę dobre granie w golfiku .
  
 
podłączam się pod dyskusję z zapytaniem czy warto kupić taki zestaw DLS w cenie 200zł http://www.allegro.pl/item155447392_glosniki_dls_b6_tanio_.html
  
 
jezeli da do tego wysokotonowki to warto