Rekomendacja :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W związku ze zmianami w klubie po 433 dniach bytności zostałem zdegradowany do LOB TEST i utraciłem możliwość dostępu do klubowego FTP.

Czuję się jak generał bez pagonów

Czy mam szansę na rekomendację klubowiczów wyższych rangą ?

Nie mogę pisać przecież do każdego z osobna.

Podzrawiam Scooby
  
 
Bardzo żałuję, ale niestety nie posiadam krasomówczości Zuppera, która tak bardzo przydałaby się w niejednej sytuacji, wiec przepraszam z góry za suchość moich postów.
  
 
Dolaczam sie do tematu >> mam ten sam problem co ty, zostalem po 2 latach na forum zdegradowany do LOB TEST__i mi tez to sie nie podoba.
Pisalem juz prosbe o rekomendacje do dwoch osob z forum, ale nic z tego bo mi odmowili
Przeciez nie mam na tyle czasu i kasy zeby pojechac teraz 800km < bo taka jest dla mnie odleglosc na ten spot , ktory teraz byl organizowany >
  
 
sorry ale ni hu...a, rekomendacji brak
  
 
Spotow jest mnostwo. Dwa lata byc w klubie i nie poznac nikogo osobiscie, do kogo moznaby sie zwrocic po rekomendacje (a osob jest sporo) to chyba tak jakby byc testem przez caly czas. Czytac forum moze kazdy, pisac od testa w gore... reszta potrzebna aby miec dostep do FTP do prezentacji np. fotek, filmikow ze zlotow, spotow... chyba nic poza tym, wiec jak ktos nie przyjezdza to zapewne to mu jest zbedne...?
Mysle ze nie tylko ja, ale i cala reszta klubowiczow kieruje sie zasada:
"Kto mnie zna i kogo ja znam osobiscie, temu moge wystawic rekomendacje"
Nikt nie bedzie nieznajomym wystawial, bo tu nie o to chodzi... Zglaszajcie sie do tych ktorych znacie. Jak nie ma takich to niestety chyba zsylka do testa nieunikniona, a przy okazji powstaje pytanie "po co ma byc cos wiecej?".
  
 
wiedzialem ze nie mozna sie spodziewac jakisjs konkretnej odpowiedzi po "kolegach inteligentach ": z forum.
  
 
o co chodzi?
chcesz być na forum czy w klubie?

Na forum jesteś, a status - czy to ważne? Pisać możesz, pisać możesz tak samo jak i ja, LOB NET MEMBER.

Chcesz być w klubie - znasz ludzi osobiście, nie ma problemu z rekomendacją, tak jak w np moim przypadku (pomimo wieku i innych spraw, mniejsza o to)

Tak jak było pisane już, forum jest dodatkiem, i nie ma co się spinać - gdyby nie zmiana przepisów byłbym już LOB MEMBEREM, nie jestem - i co z tego?
Ważne jest to że na ostatnim zlocie poznałem trochę ludzi, mile spędziłem czas, i to się liczy...

Pozdrawiam, "kolega inteligent z forum"

  
 
Moja odpowiedz byla skierowana do Brutala >> sorry , ale jak masz sie z nas nasmiewac i obrazac LOB testow to lepiej nie pisz nic.
Juz nie raz czytalem w postach jak na pytanie mlodego lobowicza chlopaki nasmiewaja sie z jego gramatyki albo przejezyczenia zamiast dac jakas sensowana odpowiedz.
  
 
Cytat:
2006-06-26 17:12:01, rafalklamut pisze:
Moja odpowiedz byla skierowana do Brutala >> sorry , ale jak masz sie z nas nasmiewac i obrazac LOB testow to lepiej nie pisz nic. Juz nie raz czytalem w postach jak na pytanie mlodego lobowicza chlopaki nasmiewaja sie z jego gramatyki albo przejezyczenia zamiast dac jakas sensowana odpowiedz.



jezeli masz cos do mojej wypowiedzi to powiedz otwarcie, jak mam Wam wszystkim wiecznie pisac, nie nie bede Wam skladam rekomendacji, ile bylo juz watkow w tej sprwie? Wiesz, a moze nie wiesz. Skoro chcesz rekomendacje to sa jakies zasady na tym forum i w klubie, chcesz miec net membera - to dlaczego ich nie przestrzegasz. Obrazasz moja inteligencje - poznales mnie - nie sadze, wiec sie nie wypowiadaj co do mojej osoby. Brak inteligencji to chyba Ty nie masz, skoro nie mozesz zrozumiec prostego regulaminu
  
 
Cytat:
2006-06-26 17:12:01, rafalklamut pisze:
Moja odpowiedz byla skierowana do Brutala >> sorry , ale jak masz sie z nas nasmiewac i obrazac LOB testow to lepiej nie pisz nic. Juz nie raz czytalem w postach jak na pytanie mlodego lobowicza chlopaki nasmiewaja sie z jego gramatyki albo przejezyczenia zamiast dac jakas sensowana odpowiedz.



Wiesz co, nierozumiem Cie. W "internacie" udzielam sie od ok. poltora roku (mozesz sprawdzic). Widzialem i czytalem rozne rzeczy, ale jak jako przyklad podajesz nasmiewanie sie z gramatyki lub przejezyczenia, to wybacz. Zyjemy w Polsce, mowimy po polsku, uczymy sie jezyka polskiego (fakt trudnego), ale to co podales za przyklad to przegiecie. Nie nie jestem narodowcem ani tym podobnym idiota, ale jakis szacunek do siebie trzeba miec.

A co do tematu watku to jestem mlodym LOB TEST-em i wiem ze nim bede dopoki nie zechce mi sie ruszyc dupy na spot i nie ma sie co napinac. Przystales na te zasady zapisujac sie do LOB to musisz je teraz uszanowac. A jak nie to sam wiesz co: Szerokiej drogi. Bye.
  
 
Ok - sorry nie chodzilo mi o obrazanie kogokolwiek na tym forum.
Tylko po co piszesz " rekomendacji ni ch...ja " ???
Nie wiedzialem ze ktos do ciebie pisal prosbe o rekomendacje.
Mysle ze mozna skonczyc ten temat.
Jak tylko bede mogl to napewno pojawie sie na zlocie.
peace ....