Głośniki w bagażniku+ wzmacniacz - co z tym zrobić

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
mam essiego cabrio. gdy go zakupilem byl w bagazniku wzm +dwa glosniki w plycie wbudowane, nie ma ani obudowy zamknnietej tylko glosniki sa w plycie wkrecone i to wszystko stoi w bagazniku skierowanie przodem do foteli.mam teraz zamiar cos z tym zrobic bo wydaje mi sie ze nie wykozystuje ten sposob wykonania calych mozliwosci glosnikow i wzm
jaka zrobic obudowe?? z wylotami??glosniki sa to alpine jakies 150watt ok 200mm, wzm kenwood ,
powiem tyle ze dzwiek jest bardzo przyjemny ale nie ma takiego basu glebokiego,tzn z tych glosnikow cos slychac ale czy to jest to co moze byc max to nie wiem.
doradzcie cos.
dodam zdjecie jak to wyglada (prosze sie nie smiac bo ja tego nie robilem ) heee


[ wiadomość edytowana przez: danio21 dnia 2006-06-30 11:50:54 ]
  
 
ciezko bedzie zamocowac inaczej z tyłu takie olbrzymy, chyba jedyne wyjscie to zrobic z tych glosników jakąs tubę do bagażnika , bo na półkę tylną to raczej sie nie godzi bo za cięzkie .
  
 
no właśnie myslalem o jakies skrzyni ala subwoofer bo na polke nie wchodzi w gre bo tam jest dach skladany wiec odpada.a macie moze jakis wzor co by mi to fajnie gralo -bardziel chodzi o niskie tony.
bo tak to mi sie wydaje ze ten glosnik nie ma wcale obudowy i prawie nie gra,tak jakby lezal sobie na ziemi albo w jakims pokoju!

[ wiadomość edytowana przez: danio21 dnia 2006-06-30 14:12:41 ]
  
 
po zdjeciach wnioskuje ze to sedan czyli tylna polka jest metalowa, ja bym te glosniki wlasnie w ta polke wsadzil, a jak nie chcesz to zrobic skrzynie na 2 glosniki , 2 bass reflex, ale glosnmiki musza miec osobna komore czyli miedzy nimi wtsaw deske i uszczelnij ladnie
 
 
Adus20 zle wnioskujesz. Napisal ze CABRIO
  
 
zeby fajnie gralo ( niskie tony ) to musi miec troche przestrzeni do tworzenia głebszego basy , musialbys pomyslec albo zrobic fotki z tylu auta i wrzucic na forum ktos moze da jakis pomysl ,bo tak w ciemno to ciezko cos tez doradzic.
  
 
Bardzo fajny sprzęcik Cos pewnie można z tego zrobić i wydaje mi się że najlepszym wyjściem było by znalezienie wyliczeń skrzyni do tych konkretnych głośników i zrobic podwujną skrzynkę Można też przykręcić do niej wzmacniacz i jest aktywna skrzynka Instalacje masz pociągniętą więc zostaje Ci stolarka i tapicerstwo Życzę powodzonka
  
 
albo kup gdzies sama skrzynie bez glosnikow , czasami takie na allegro mozna zobaczyc...
  
 
no bardzo dziekuje za liczne odp.
tak to cabrio wiec nie chcialbym dawac do polki bo tam skladam dach i nic by nie bylo slychac.tak myslalem zeby zrobic skrzynke w ta nizsza wneke bagaznika, jeszcze bym tylko prosil o jakies wymiary bass reflex i cos tam zrobie,zagospodaruje poprostu ta nizsza czesc i powinno byc dobrzy mi sie wydaje.co wy na to,
a teraz zmykam bo robie cos innego w autku,(fotki dorzuce po pracy)
pozdrawiam dziekuje

aha i powiedzcie jak te glosniki ulozyc?? obok siebie? czy moga bys skierowane do siedzen i gdzie te bass reflex dac?? z boku z tylu? czy glosniki maja byc do bagaznika skierowane?

[ wiadomość edytowana przez: danio21 dnia 2006-07-02 09:19:43 ]