Kwatery nad morzem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Wybieram się w najbliższym czasie nad morze i chciałbym się od Was dowiedzieć czy może macie jakieś kwatery gdzie jeżdzicie co roku w ładnym miejscu i przystępnej cenie. Z góry będe wdzięczny za informację. Prosiłbym o podawanie nazwy miejscowości, numeru telefonu i ogólnej informacji o obiekcie. Pozdrawiam
  
 
Ja 08.07 będę tutaj klik - zadzwoń jeżeli są jeszcze wolne miejsca polecam
  
 
możecie polecić coś w Łebie ??
  
 
Ja jak coś wybieram się 2.08.06 do 12.08.06 tutaj tj. Władysławowo
  
 
Ja też mykam nad morze. W ten piątek wybieram się do rodzinki do Darłówka. Mam nadzieje, że pogoda dopisze i odpocznę sobie troszeczkę
  
 
A ja ruszam właśnie w stronę Łeby 23.07. A dokładnie do Nowęcina. Znalazłem nawet ciekawą kwaterkę. Będę miał co prawda kawałek do morza, ale za to spokojniej będzie. No i biorę rowery ze sobą

Nowęcin

Jedzie ktoś w tamtą stronę na ostatni weekend lipca?
  
 
Cytat:
2006-07-07 21:36:34, arek_omega pisze:
A ja ruszam właśnie w stronę Łeby 23.07. A dokładnie do Nowęcina. Znalazłem nawet ciekawą kwaterkę. Będę miał co prawda kawałek do morza, ale za to spokojniej będzie. No i biorę rowery ze sobą Nowęcin Jedzie ktoś w tamtą stronę na ostatni weekend lipca?





też jadę w tamtą stronę ale jak zawsze 'w ciemno' bo tyl tego do wynajęcia, ze szok

na necie dają ceny 35-40zł a na miejscu dogadasz sie nawet za 30zł tak jak to miałem w tamtym roku w Kołobrzegu.
  
 
http://www.nadmorzem.net/
  
 
CZY WJADE AUTEM NA HEL ?? bo właśnie tam mam zamiar dojechać moją Asterką :]
  
 
sluszalem ze droga jest w remoncie i trzeba jechac objazdami takze dojedziesz ale zamiast w 1h to pewnie w 2 albo nawet i 3
  
 
dojedziesz dojedziesz tylko gdańszczanke omijaj z daleka ( remonty) jeżeli ktoś jedzie przez Warszawę to w Płońsku radzę odbić w lewo i walić przez Rypin bez głupich skojarzeń
okolice Gdańska(obwodnica) radzę przejechać w godzinach b.porannych zwłaszcza w wekendy to samo w miejscowościach Puck i Władysławowo. Na tygodniu nie jest tak źle.
  
 
pojade zŁeby do Władysławowa i z Władysławowa na HEL
...jutro spadam nad morze
...wyjazd 8** z Głogowa
...tylko 460km ^_^
  
 
wczoraj wracałem z Władysławowa do Warszawy.Jeżeli mozecie omijajcie z daleka objazd 7 okolicw nowego dwory gdańskiego.Objazd niby tylko 22km ale ponad godzine jechałem.(dramat).
Jeżeli ktoś będzie w władku proszę pozdrowić barmanki i kelnerki w czarnym koniu ode mnieObsługa milusia
  
 
Ja właśnie jadę do Władka 2 w nocy. To na kogo mam się powołać by mieć tańsze piwko w czarnym koniu?? To chyba zależy jak blisko znasz barmanki
  
 
Cytat:
2006-07-29 19:59:26, tomazzi1980 pisze:
pojade zŁeby do Władysławowa i z Władysławowa na HEL ...jutro spadam nad morze ...wyjazd 8** z Głogowa ...tylko 460km ^_^



ja ostatnio zwiedzalem te okolice calibrä z Potrykiem HELL itp.
  
 
droga ciekawa z Władysławowa na HEL, ale [zawsze jest ALE] korek masakra, na co, po co, po jaką cholere jakiś debil światła tam porobił ludzie i tak chodzą jak im się podoba a światła skutecznie zatykają i tamują ruch mimo wszystko opłacało się pojechać fajna wycieczka, ciekawe widoczki, tylko ten wszechobecny SYF mnie przestraszył. Jak od zachodu sie wjedzie do POLSKI to DZIURA ZA DZIURĄ a jak wpływasz do POLSKI od morza to tylko HELski syf widać ale Tu Jest Polska - Tu Się Pije