AE115 (corolla 1.8 4WD) Zawilczaka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przyszła pora bym pokazał jakieś zdjęcia swojego Tuptusia ::















[ wiadomość edytowana przez: Zawilczak dnia 2006-07-05 00:45:48 ]
  
 
Suuuper wózek Najbardziej mi się podoba oznaczenie silnika 7A-FE
  
 
marcin wkońcu się doczekał
a rollcia fajna zadbana i wogóle
ale ja za tymi kombiakami nie przepadam
  
 
Rsuhy ja też za kombi nie przepadam ale to jest śliczna Piękny kolorek, felgi też świetne (chcę takie...) no i faktycznie wypieszczona życzę żeby się dobrze sprawowała i nigdy nie zawiodła!
  
 
Nie znacie się. Takie kombi to najładniejsze E11, mi się one bardzo podobają zwłaszcza z tyłu, a tu jeszcze taki silnik i napęd... miodzik

Jeśli można więcej informacji: jaki to rocznik, skąd takie auto (bo chyba nie kupione w polsce) itd. to poproszę

[ wiadomość edytowana przez: Pigletto dnia 2006-07-05 08:19:11 ]
  
 
Cytat:
2006-07-05 08:17:20, Pigletto pisze:
Nie znacie się. Takie kombi to najładniejsze E11, mi się one bardzo podobają zwłaszcza z tyłu, a tu jeszcze taki silnik i napęd... miodzik Jeśli można więcej informacji: jaki to rocznik, skąd takie auto (bo chyba nie kupione w polsce) itd. to poproszę



czyżbyś chciał kupić ale fakt faktem z dostępnych kombi w gamie Toyoty to E11 jest zdecydowanie najładniesza.
  
 
Dla tych co nie wiedzą, auto sprowadzone z Włoch od pierwszego właściciela, stan niemalże idealny (pomijam delikatne szkody parkingowe na błotnikach przednich- bez uszkodzenia lakieru)
Ja autko nabyłem w Płocku od pana który sprowadza auta.
Posiada jeden mankament który musze niebawm usunąć- ktoś pożyczył sobie tylny drążek stabilizatora
  
 
Cytat:
2006-07-05 09:17:36, Zawilczak pisze:
Posiada jeden mankament który musze niebawm usunąć- ktoś pożyczył sobie tylny drążek stabilizatora



to chyba ktoś sobie w terenie nią gonił - lepiej chodziła w koleinach bez stabiego...


kurde, ale fajna furka , a na 7A-FE i 4WD to tuptuś chyba ma niezłe kopytko, co??

pzdr

  
 
Śmiga, śmiga, ale ze względów oszczędnościowych zaczne prawą noge podwiązywać , taki ogranicznik pedału przyspieszenia
  
 
Jestem pod wrażeniem !
Takiego podwozia już dawno nie widziałam !
  
 
Cytat:
2006-07-05 08:17:20, Pigletto pisze:

Nie znacie się. Takie kombi to najładniejsze E11, mi się one bardzo podobają zwłaszcza z tyłu,



wybacz ale dla mnie ten tył jest nie do przyjęcia
no taki brzydal że........

ale zawilczak autko fajne fajne
silniczek, stan techniczny ten napędzik na 4 nóżki

aha i fajna historia z tym łącznikiem
  
 
Cytat:
2006-07-05 10:42:35, BabciaEwa pisze:
Jestem pod wrażeniem ! Takiego podwozia już dawno nie widziałam !



takiego, to znaczy co?? takiego bez rdzy??

no fakt, pozazdrościć...

pzdr
  
 
Cytat:
2006-07-05 15:26:26, marcinm pisze:
takiego, to znaczy co?? takiego bez rdzy??


No... takiego bez rdzy. Dziur też nie widać.
  
 
fakt, rzeczywiście jest śliczne...

i na miejscu Zawilczaka zrobiłbym od razu ( jeszcze przed zimą ) konserwację- wtedy najbliższe 15 lat Toyce nie straszne...

pzdr
  
 
Suuuper auto, już ją nawet dotknąłem.
Podwozie jak nowe.
Śladu błota, rdzy - ta rolcia chyba z południa Włoch.
Jak spotka ją nasza zima, to może się przeziębić.
  
 
No fakt, więc zaczne od profilaktyki i zacznę ją przygotowywać, zamiast później leczyć . Będę zabezpieczał, tylko jeszcze nie wybrałem jakim środkiem. Zastanawiam sie nad rust check-iem albo valvoline, choć chyba bardziej skałaniam sie ku temu drugiemu.
Jeśli ktokolwiek z Was ma jakieś doświadczenie będe wdzięczny jeśli się nim podzieli

[ wiadomość edytowana przez: Zawilczak dnia 2006-07-05 18:16:19 ]
  
 
Cytat:
2006-07-05 17:26:23, piotr0437 pisze:
Jak spotka ją nasza zima, to może się przeziębić.



żeby tylko kichać nie zaczęła, to będzie dobrze

Zawilczak : ja kupiłem Teroson ( pojawia się wreszcie pomału w Obi ) - sklepy samochodowe jeszcze o tym nie słyszały...

wydaje mi się że byle środek był jakiejś sprawdzonej firmy, i nie pochodził znad wisły ( kiedyś kupiłem jakąś "niby konserwację" made in poland - to już lepiej było zostawić i nie malować tym badziewiem... )

pzdr
  
 
Zawilczak a ja po prostu oddam autko na ok. 8 godzin aby zrobiono konserwację w zakładzie juz raz u nich robiłam i byłam zadowolona dlatego przy drugiej Corolli robię to samo
  
 
Aleeeeeeeeeee tojkaaaa
Super. Ten napęd i to wybitnie spokojne wnętrze. Jestem pod wrażeniem... Widzialem kiedyś taką w dieslu.. niezły czad

Szkoda ze Toyota nie robila też nie-kombi 4x4...


A co do konserwacji podwozia - moim zdaniem w domu nie do zrobienia tak zeby nie trzeba było do tego zaglądać za szybko.

Pozdrawiam i dbaj o rolkę
  
 
Cytat:
2006-07-05 13:53:38, rsuhy pisze:
wybacz ale dla mnie ten tył jest nie do przyjęcia no taki brzydal że........



Pewnie dlatego, że oglądasz je ciągle od tyłu

p.s. Jeśli konserwacja, to tylko w warsztacie