Kupię UNIDENA 520 i mikrofon ze wzmocnieniem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, chętnie i zdecydowanie kupię w dobrej cenie CB Radio UNIDEN 520 (najlepiej nowy, gdyż przy używanych boję się od nadpaloną końcówkę mocy) i mikrofon ze wzmocnieniem i echem. Idealnie by było dostać to w komplecie za dobre pieniądze. Zapraszam do współpracy i pozdrawiam wszystkich w eterze.
  
 
witam
Pomijajac to ze wejscie jest 4 pinowe a takie gruszki o ktore pytasz widzialem 6 pinowe, to do tego radia nie stosuje sie takich "gruszek", bo jest za słabe i szybko spalisz radio.

73
ArturK
  
 
Cytat:
2006-10-30 12:21:42, Qsa pisze:
witam Pomijajac to ze wejscie jest 4 pinowe a takie gruszki o ktore pytasz widzialem 6 pinowe, to do tego radia nie stosuje sie takich "gruszek", bo jest za słabe i szybko spalisz radio. 73 ArturK




kolego z kad ty masz takie madrosci????

piszesz ewidentne bzdury!!!!!!!!


co do koncowek tez nie masz racji nie ma znaczenia czy koncowka jest na 4 czy na 6 pinow bo lutujesz tylko te ktore masz na wejsciu do radia


wiekszosc nowych mikrofonow z echem i wzmocnieniem mam 6 przewodow co pozwala je uzytkowac niezaleznie od modelu radia





kolego proponuje ci unidenka 520 ma 2 miesiace jest w 10000% sprawny oczywiscie posiada gwarancje do tego dorzuce 2 mikrofony orginał i tygodniowy mikrofon maas2018 ktory na allegro chodzi po 120zł czekam na jakas propozycje cenowa z twojej strony
  
 
mam nowego unidena z seryjnym mikrofonem. smigam za granice więc potrzebuję czegoś innego i mogę go sprzedać. z anteną hustler za 410 zetów