Moje audio...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W końcu, po bardzo długim czasie od nabycia, zamontowałem głośniki na przód oraz nabyłem nowe radyjko. Głośniki to Infinity Reference 6010 a radio to Alpine CDE 9848RB. Do tego w bagażniku znajduje się nieobity sub własnej konstrukcji oparty na głośniku Proxium 400 i wzmacniaczu Magnat Classic 240. Narazie dam zdjątka tego co widać, troszkę później, zamieszczę foty z montażu systemu przedniego w MDFie.

Radyjko:

Wysokotonówki:


Wzmak:

Sub+wzmak:


Narazie to wszystko, jeżeli chodzi o zdjęcia.
Co do tego jak to wszystko gra, to poprostu rewelka. Jedyne co jeszcze muszę zrobić, to wygłuszenie drzwi, ale to za jakiś czas. Sub jest troszkę za mocny, ale radyjko ma sterowanie subem, mozna też wyciszyć go na wzmacniaczu co z kolei powoduje później brak tzw. "tąpniecia" Ale zestrajanie sprzętu zostawię sobie na koniec, po wygłuszeniu drzwi.
  
 
Znajomy gsystemik Na pewno gra fajnie

Muzzy bracie, kabelek zasilający powinien być położony na odwrót, żeby bezpiecznik był bllisko akumulatora, nie wzmacniacza
  
 
To się zmieni tylko czamu tak???
  
 
Cytat:
2006-07-06 12:54:23, Shaq27 pisze:
Muzzy bracie, kabelek zasilający powinien być położony na odwrót, żeby bezpiecznik był bllisko akumulatora, nie wzmacniacza

dokladnie


fajny sprzecik grający
  
 
a ja myslalem ze juz popsulem moja instalacje i zamontowalem bezpiecznik kolo akumulatora a jakia masz reszte glosnikow tylko infinity
  
 
Przód, to zestaw odseparowany bas + tweeter na zwrotnicy i na tyle sub, to wszystko
  
 
Cytat:
2006-07-06 12:59:46, _muzzy_ pisze:
To się zmieni tylko czamu tak???



Dlatego Bracie Muzzy że ten bezpiecznik ma za zadanie zabezpieczenie kabla przez zwarciem a nie zabezpieczenie wzmacniacza.
Wzmacniacz ma swoje bezpieczniki więc nic mu nie będzie, a wyobraź sobie, że jakimś cudem przetnie Ci się kabel w progu i zmasuje .. to grozi pożarem i na pewno totalnym zniszczeniem aku.
Dlatego ten bezpiecznik powinien być jak najbliżej aku.
  
 
Muzzy - kumplu..
Nie chce byc wscipski ale mam nadzieje ze porzadnie uszczelniles skrzynke i wytlumiles...
Ale moje pytanie zmierza do czego innego? Z czego jest ta skrzynka?
Bo dziwnie mi to jakim mebelkiem zalatuje przez ta fakture..
Mam nadzieje ze to mdf-ik..

OT: Widzie ze nadal masz moje uszy shreka..


AHA. Zapomnialem dodac ze fajny sprzecik i bardzo dobry wybor przedniego zestawu i radia...


[ wiadomość edytowana przez: open dnia 2006-07-06 13:53:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: open dnia 2006-07-06 13:53:48 ]
  
 
Cytat:
2006-07-06 13:33:33, Raven pisze:
Dlatego Bracie Muzzy że ten bezpiecznik ma za zadanie zabezpieczenie kabla przez zwarciem a nie zabezpieczenie wzmacniacza. Wzmacniacz ma swoje bezpieczniki więc nic mu nie będzie, a wyobraź sobie, że jakimś cudem przetnie Ci się kabel w progu i zmasuje .. to grozi pożarem i na pewno totalnym zniszczeniem aku. Dlatego ten bezpiecznik powinien być jak najbliżej aku.



Muzzy juz rozumieć Braciszku
A co do materiału z którego jest zrobiona skrzynka, to jakaś płyta, ale nie wiem jaka bo wykonanie zleciłem szwagrowi



[ wiadomość edytowana przez: _muzzy_ dnia 2006-07-06 15:26:45 ]

[ wiadomość edytowana przez: _muzzy_ dnia 2006-07-06 15:27:28 ]
  
 
A wymiary tej skrzynki to skad sa wziete??? Pewnie gra super... ale czy to sa maksymalne mozliwosci tego zestwu (glosnik + skrzynka) ? Acha i czy masz tam jakis Bass reflex bo tu z przodu nic nie widac...
  
 
Skrzynia jest zamknięta, a wymiary brałem ze skrzyni magnata o podobnych parametrach głośnika.
  
 
Wuja...... muzzy MDf to to nie jest :/ zwykla plyta meblowa a to nie gra tak czysto jak MDF -ja jestem na etapie robienia wlasnie z MDFu (w firmie w wolnej chwili na lewo sobie tne z odpadow ) ale jakby nie bylo zawsze to lepsze niz nic
PS niedlugo wysle
  
 
Cytat:
2006-07-06 16:59:04, _muzzy_ pisze:
Skrzynia jest zamknięta, a wymiary brałem ze skrzyni magnata o podobnych parametrach głośnika.



Rozumiem... zawsze to jakies wyjscie. Z obliczniami do takie skrzynki tez jest problem niestety a programy ktore sa "niby" gotowe licza tak ze z kazdego wychodzi inny wynik i jak tu byc madrym??