Pro-Eko

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dostałem białej gorączki.
Chciałem kupić świece i uszczelniacze do mojego auta.
1 Wizyta czekam 15 minut jedne gość przedemną świece są ale uszczelniaczy tylko 22.
Mowię niech pan sprawdzi (gruby jegomość).
2. Jestem po tygodniu, drugi czekam z 15 minut, (2 osoby obsługi), chyba dość czasu aby sprawdzić duperelę za 2 zł? Świece tylko kupiłem uszczelniaczy nie ma ale gruby mówi, że będą na jutro.
3. Wpadam za 4 dni. Zeszły czwartek? Jestem pierwszy(2 osoby obsługi). Gruby się krząta na zapleczu i nie odzywa. Nie ma k...... gość ten drugi mówi będą na jutro na BANK
K...........2 sztuki za 2 zł. Myślę sobie polecony sklep, rabat, orginały , itp itd Ch....przyjadę jeszcze raz.
4. Jestem dzisiaj byłem 2 a czekałem 20 minut grzecznie (2 osoby obsługi), k.....są 22 sztuki, chyba cały czas te same. Gruby się pyta kobitki gdzie są Ona, że przyszły a potem (chyba kłamie) bo mówi, że sprzedała. Zdarza się wiem ale gruby mówi ta "sie sprzedały i do mnie hahahahahhahahhahahahahahah

No k.....tego już nie zniosłem. Powiedziałem, że nie dośś ze jest niedouczony to jeszcze chamski i tak naprawdę to powinienem mu p.........w twarz. On coś tam mamroczę ze kobietę chce bić. Nic nei rozumie że to do niego. Wychodzę i nigdy tam nie wrócę.
To, że gość po podaniu modelu samochodu i oznaczeń silnika powiedział, że nie ma takiego to nic, jestem przyzywczajony,
ale jak go dzisiaj gość spytał (ten przedemną) o filtr oleju do audi a6 1,9 a gruby się spytał czy benzyna to myślałem, że sie uduszę.

Wnioski
Kobieta nic nie wie ale jest grzeczna coś tam mnie dzisiaj przepraszała. Się stara to wiadć.
Ten inny gość kompetenty.
Gruby nie ma zielonego pojęcia i do tego jest chamski.
Kurcze sklepów jak mrówków a on mowi spokojnie to nei piekarnia.
Do tego gościa od fitra powiedział 10 razy spokojnie, spokojnie to nei piekarnia. itd Ja bym go do razu wypierniczył ale to pewnie szef? K...... co za obsługa. Dodam, że w dupie mają dzwoniące telefony.
I uwaga na koniec, kiedyś w pobliżu był inny sklep z częściami opla. Niestety upadł bo klienci byli podobnie traktowani. np kolo czasami był pijany.
Pro-Eko gdańsk tego samego wam życzę.

ps. ceny mają niższe to fakt za zwykłe świece płącę 115 zł tu zapłaciłem 96. Uszczelniacze mają po 2 ja kupiłem bez szukania dzisiaj za 2,5 (mogłem wziąć te nieszczesne 22 sztuki po 2 ale musiałbym gościowi nastukać).
brrrrrrrrrrrrrrrrr
NIE POLECAM

  
 
Przykro mi Piotr, że trafiłeś na coś takiego. Ja polecałem tą firmę w oparciu o oddział Białostocki, który działa bez zarzutu. Części są na czas, jak czegoś nie ma od ręki to zawsze następnego dnia mają. Nigdy nie miałem z nimi problemu. Poza tym goście naprawdę znają się na częściach i na mechanice. Zawsze służą poradą. Kupowałem u nich części nie tylko dla siebie i wysyłałem przesyłką. Ceny, które mi zawsze przedstawiają są naprawdę dalekie od cen w aso a części te same. np. piasta z abs do Zafiry w aso 899 w pro eko zapłaciłem 385 zł - producent ten sam SKF.

Wydrukuję Twój tekst i pokaże chłopakom w Białym
  
 
Res ma rację, PRO-EKO w Białymstoku można polecać z czystym sumieniem.
  
 
Res oczywiście że to tyczy się tylko i wyłącznie oddziału w Gdańsku, może tego nie napisałem.
I jeszcze raz faktycznie ceny mają dobre a towar ten sam, no ale ja już do nich nie pojadę.

  
 
Piotr, jak będziesz potrzebował czegoś grubszego to daj mi znać, kupię i Ci wyślę
  
 
Oki Res będę pamiętał.
  
 
Cytat:
2006-07-11 09:13:28, Res pisze:
Przykro mi Piotr, że trafiłeś na coś takiego. Ja polecałem tą firmę w oparciu o oddział Białostocki, który działa bez zarzutu. Części są na czas, jak czegoś nie ma od ręki to zawsze następnego dnia mają. Nigdy nie miałem z nimi problemu. Poza tym goście naprawdę znają się na częściach i na mechanice. Zawsze służą poradą. Kupowałem u nich części nie tylko dla siebie i wysyłałem przesyłką. Ceny, które mi zawsze przedstawiają są naprawdę dalekie od cen w aso a części te same. np. piasta z abs do Zafiry w aso 899 w pro eko zapłaciłem 385 zł - producent ten sam SKF. Wydrukuję Twój tekst i pokaże chłopakom w Białym



Szkoda, że Piotr miał tam takie przygody. Ja już kilkakrotnie robiłem tam zakupy i wporządku - przeważnie "ratowali" mnie częściami, których albo gdzie indziej nie było, albo trzeba było zamawiać i czekać albo były tylko w ASO. Dzisiaj np. kupiłem mocowanie stalilizatora, które jakimś cudem zgubiłem. Byłem w paru miejsach - najlepsze co udało się znaleść to opcja "można zamówić, 26zł na za tydzień". Przyjechałem do Pro-Eko - mieli od ręki, cena 14zł - hasło "klub omegi" cena - 10zł
Fakt faktem stary kurdupel-parówa jest totalnie a społeczno-biznesowy, ja na szczęście miałem okazje nawigować z tym młodszym gościem, który jest szybki, rozgarnięty i kuma o co chodzi. Res - dzięki za wynegocjowane zniżki - przydają sie!

Ps. Piotrze - jak masz już (słuszne) opory przed tą grubą mordą - jak coś ostatnio w miare często tam bywam i będe bywał - przygotowywuje się do misji C30SE i szukam w róznych miejscach,róznych opcji i cen, więc gdyby coś było potrzebne - moge kupić i się umówimy na odbiór / dostawe (np. przy okazji dalszych etapów operacji Lotus - zawsze chętnie wpadne pomóc lub nawet tylko popatrzeć )

[ wiadomość edytowana przez: ericsson dnia 2006-11-21 00:48:30 ]
  
 
no to teraz moja przygoda z dziś z ProEko
a wiec obdzwoniłem wszystkie hurtownie z czesciami i nie dostałem zaworu EGR do Astry wiec ostatnia deska ratunku to ProEko (ich szef pożycza u nas auta wiec smie twierdzić i mówić na głos ze u niego jest najtaniej) dzwonie odbiera miły Pan i mówi ze może miec taki zawór ale za 2H wiec mówie oki zamawiam cena przystępna ale myślówa skąd on to weźmie za 2 h skoro w zadnej hurtowni z czesciami nie ma.
wpadłem na pomysł zadzwoniłem do Konokaru (serwis Opla 3miasto) i o dziwo oni maja zapytałem o cene i powaliło mnie w serwisie zawór EGR okazał sie o prawie 100 zł tańszy niż w ProEko. wiec kupiłem w serwisie i moja noga nie postanie w ProEko chyba ze szef mnie do tego zmusi.


A wiec morał najpierw sprawdz w serwisie ile co kosztuje potem jedz do Proeko bo oni w tym samym serwisie sie zaopatruja.
pozdr


P.S. PiotrzeS dzis zrozumiałem Twoje rozżalenie ale jeżeli chcesz coś kupić w serwisie obecnie pracuje tam mój kolega i zapodaje mi 20% rabatu wiec zgłoś sie jak bedzie potrzeba coś do Evki lub Lotka kupić.
  
 
Dzięki Wojtek.
Ja koncorowi gruba liste szykuję .
20% jest ok .
O pro-eko już zapomniałem.
HGW powiem delikatnie "piniądze to nie wszystko"!
  
 
No ja mam dobre zdanie o ProEco, chodzi o oddzial w Bialymtoku.Tak jak RES pisal albo maja czesci na miejscu albo zazwyczaj sciagaja na nastepny dzien,chyba ze jakas bardzo rzadko spotykana to w kilka dni.Ceny maja jedne z nizszych u nas w miescie, no ale przyznam ze zdarzaly sie przypadki ze w salonie opla placilem taniej, ale to 1 sprawa na 20.
  
 
ja miałem być może to szczęście że trafiałem na "szybkiego" gościa, który jest obcykany i jak sie człowiek przyzwyczai to w 60 sekund przez telefon dowie się czy warto z nimi dalej biznes częściami prowadzić. Jak mnie towar albo cena nie satysfakcjonuje to mówię papa i szukam gdzie indziej. Biznes is biznes, nie mam z nimi więzi emocjonalnej.
  
 
Pro-Eko Białystok jest najlepszych sklepem w Polsce. jestem teraz we wroclawiu kruk to matoly ktorzy nie maja pojecia i aso tez czekalem na czesci 2 tyg i nie dostalem jej zadzwonilem do pro-eko bylo wyslalem kolege po czesci i dostalem od reki i dwa dni i bylo u mnie.
  
 
nooo to muszę napisać że już mnie nie lubią w pro-eko ;D
a przynajmniej nie chcieli dać rabatu...
najpierw gość widziwiał że mam mu pokazać kartę a potem szukał hasła na jakiejś liście ale nie znalazł.

być może to kwestia tego że zawsze trafiałem na innego człowieka w tym sklepie a ten jakiś taki inny był ;P

a może to dlatego że cofnąłem się w rozwoju na forum i już mi nie przysługuje
  
 
A po co ci rabat tam i tak jest tanio. w porownaniu np do innych sklepow inter-cars fota czy kruk we wroclawiu.
przebitka ceny nawet 300 procent.
  
 
no nie wiem, pomyślmy
faktycznie, to ja powinienem im dać rabat
najlepiej w naturze


a poważnie, kupowałem filterek kabinowy więc w sumie zlałem.
ale czekają mnie dużo poważniejsze zakupy i teraz mam zagwozdkę.

inwestować w Omę czy dołożyć do drugiego innego auta ?