Pytanko odnośnie kierunków

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dziś spróbowałem sobie troche kierunki zmienić i nawet mi się spodobało ale...
Mam takie pytanko czy jeśli środek jest czarny czy pomalować też tą część klosza która wystaje poza odbłyśnik (na fotkach widać jak stara farba tam schodzi) czy lepiej usunąć starą farbę i zostawić przezroczyste?
Co w ogóle myślicie o takiej przeróbce?
Od razu napisze że jeszcze się nie zdecydowałem do końca na to a próby robie na kierunku który sobie w garażu leżał
A no i światło o dziwo nie świeci słabiej tylko tak samo jak przy srebrnym odbłyśniku.
Tu dwie fotki poglądowe jak to wszystko wygląda:





  
 
czarne kierunki będą wyglądały dobrze, ale tylko wtedy jak wkłady przednich lamp też zrobisz czarne... (oczywiście tylko tą powierzchnię która nie odbija światła )

a kierunek cały daj na czarno...tam gdzie schodzi farba też
  
 
Nad reflektorami też myślałem Nawet mam gdzieś jeden w garażu na próbe tylko wydaje mi się że ciężko będzie zdjąć szkła ale zobaczymy...
Jak coś się dalej ruszy to napewno o tym napisze
  
 
Jeżli już to jednak ramka też czarna.
  
 
Cytat:
2006-07-15 01:31:13, kozik pisze:
Nad reflektorami też myślałem Nawet mam gdzieś jeden w garażu na próbe tylko wydaje mi się że ciężko będzie zdjąć szkła ale zobaczymy... Jak coś się dalej ruszy to napewno o tym napisze



to zrob wtedy taka doglebna fotorelacje
  
 
Tak więc kierunki są na aucie.
Efekt jest taki sobie. Jeszcze trzeba wszystko dopracować no i pomyśleć nad czarnymi reflektorami
A to fotka poglądowa

  
 
Czy ja wiem nie za boardzo mi to podchodzi
  
 
a ten co zrobil z kierunkami?

klik
  
 
Cytat:
Tak więc kierunki są na aucie.
Efekt jest taki sobie. Jeszcze trzeba wszystko dopracować no i pomyśleć nad czarnymi reflektorami
A to fotka poglądowa



daje rade tylko ciut ciemniej i weź sie w ten sposób za lampy i bedzie gites

MOŻE JAKAŚ FOTORELACJA??

[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2006-07-16 20:51:17 ]

[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2006-07-16 20:51:35 ]
  
 
jak pomalujesz też lampy to będzie ładnie..
  
 
jak lampy są białe to kierunki wyglądają kiepsko bo się to wszyztko nie trzyma kupy....ale jak lampy dasz ciemne to będzie dobrze